بهترین جراح زیبایی واژن در تهران

بهترین جراح زیبایی واژن در تهران

جراحی زیبایی واژن امروزه از مهمترین جراحی هایی است که خانم ها به آن روی می آورند و دارای طرفداران زیادی در کشور های اروپایی و آمریکایی و اروپایی است. برای انجام جراحی زیبایی واژن باید به بهترین جراح زیبایی واژن در تهران مراجعه شود تا نتیجه مطلوبی را از جراحی داشت.

 به همین منظور پرسیده می شود که بهترین جراح زیبایی واژن در تهران کیست و چه ویژگی هایی دارد؟

در ادامه این مقاله به توضیح مختصری در خصوص جراحی زیبایی واژن پرداخته و سپس ویژگی های بهترین جراح زیبایی واژن در تهران را ذکر خواهیم کرد.

جراحی زیبایی واژن چیست ؟

جراحی زیبایی واژن از جمله جراحی های زیبایی زنان است که دارای دو جنبه درمانی و زیبایی می باشد. همچنین از پرطرفدارترین جراحی در بین زنان می باشد. انجام جراحی زیبایی واژن علاوه بر برطرف کردن مشکلات واژن مانند خشکی واژن و برطرف کردن مشکلات در هنگام روابط جنسی، ظاهر لابیا های واژن را بهبود بخشیده و زیبایی واژن را بر می گرداند.به همین دلیل انجام جراحی زیبایی واژن اعتماد به نفس را در خانم ها افزایش می دهد.

بهترین جراح زیبایی واژن در تهران

برای انجام جراحی زیبایی واژن، روش های مختلفی را جراحان زیبایی زنان در نظر دارند.بهترین و آخرين روش استفاده از امواج راديويي براى برش می باشد كه دکتر شایان فر هم تمامى عملهاى جراحى زيبايي را  با اين روش انجام مى دهند.

کاربردهای لیزر ژولیت

در اخرين مجلات انجمن جراحان پلاستيك آمريكا از لیزر ژولیت بعنوان انقلاب در جوانسازى واژن و وولو  ياد شده
در اخرين رفرانس فوريه ٢٠١٨ براى عملهاى جراحى زيبايي ناحيه تناسلى از ليزر ژوليت بعنوان بهترين و موثرترين روش براى جوانسازى واژن و تنگ كردن واژن ياد شده است. که در ادامه به برخی از کاربرد های آن اشاره می شود.

  • جوانسازى واژن
  • و تنگ كردن واژن
  • سفيد كردن واژن
  • درمانstress incontinence يا همان بى اختيارى ادرار حين سرفه و عطسه به روش غیر جراحی

ویژگی های بهترین جراح زیبایی واژن

برای شناخت هر چه بهتر ویژگی های بهترین جراح زیبایی واژن به توضیح برخی از خصوصیات جراح می پردازیم که عبارتند از :

در وهله اول بهترین جراح زیبایی واژن باید با آناتومی واژن آشنایی کامل داشته باشد تا در حین معاینه و درمان بتواند به راحتی مشکلات و بیماری های واژن را تشخیص داده و درمان نماید. زیرا واژن به دلیل داشتن اعصابی حساس باید مورد توجه جراح زیبایی واژن قرار بگیرد تا مشکلی در حین درمان و جراحی بروز نکند.

همچنین در حین لابیاپلاستی باید تمامی عصب های لابیا را در حین جراحی مد نظر داشته باشد تا به آن ها آسیبی وارد نشود. دکتر شایان فر به دلیل داشتن تجربه و تبحر زیاد در جراحی زیبایی واژن، می تواند در این امر همواره به خانم های عزیز. یاری برساند. خانم دکتر شایان فر برای انجام لابیاپلاستی از RF بهره میگیرند که برای اولین بار در ایران این کار انجام شده است.

ازمهمترین ویژگی های  بهترین جراح زیبایی واژن این است که همواره تمامی نکات و مراقبت هایی که قبل و بعد از جراحی نیاز است را در اختیار بیمار بگذارد. همچنین باید در تمامی مراحل درمان و جراحی با صعه صدر پاسخگوی بیماران باشد.

لازم به ذکر است که یک جراح زیبایی واژن حاذق باید از آخرین و بهترین روش های جراحی روز دنیا آگاه بوده و همواره از این روش ها برای جراحی بهره ببرد.

در آخر برای انتخاب بهترین جراح زیبایی واژن باید همواره این را در نظر داشت که تمامی بیماران باید بعد از جراحی زیبایی واژن رضایت کامل از این جراحی داشته باشد.

در حال حاضر خانم دکتر شایان فر تنها متخصص جراحی زیبایی واژن هستند که از لیزر ژولیت به منظور انجام این جراحی بهره می برند.

خدمات دکتر شایان فر جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان

هیستروسکوپی

کولپوسکوپی

لابیاپلاستی 

جراحی زیبایی واژن 

درمان ناباروری با iui

حاملگی خارج از رحم 

پرینورافی 

واژینوپلاستی

زايمان طبيعى

زایمان سزارین

هيستركتومى

ميومكتومى

لابيوپلاستى باراديوفركونسى

تزريق چربى در لابيا ماژور با تكنولوژى بادى جت

سفيد كردن و جوانسازى واژن با ليزر ژوليت

تنگ كردن واژن با ليزر و جراحى واژينوپلاستى

راه های ارتباطی

 ۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر شایان فر جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان

پاسخ

8 − 6 =

Call Now Buttonتماس با ما