تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن

لیزر ژولیت از طریق تحریک کلاژن سازی و بهبود خونرسانی به مخاط واژن سبب افزایش مخاط و همچنین افزایش چین های واژن می گردد . این فرآیند سبب تنگی واژن ،بهبود لغزندگی و همچنین از بین رفتن خارش ،سوزش و بهبود حس زوجین حین روابط جنسی می گردد . اگر شما هم مشکل گشادی و شلی واژن دارید بهتر است مقاله زیر را مطالعه کنید .

اقدامات قبل از تنگ کردن واژن

دکتر شایان فر بهترین جراح زیبایی زنان قبل از اقدام به تنگ کردن واژن طی جلسه ای مشاوره با بیمار صحبت می کند و معاینات لازم را انجام می دهد ،همچنین دراین جلسه آزمایشات مورد نیاز برای فرد تجویز می گردد . انجام آزمایش پاپ اسمیرجدید یکی از این آزمایشات است که بیان کننده سلامت فرد می باشد . لازم به ذکر است که از انجام آزمایش پاپ اسمیر نباید بیش از یک سال گذشته باشد .

تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن

بهترین کاندیدای تنگ کردن واژن

از آنجایی که با بالا رفتن سن و زایمان متعدد ،واژن دچار تغییراتی می گردد ،تنگ کردن واژن برای این افراد می تواند کمک کننده باشد . لازم به ذکر است که تنگ کردن واژن در خانم های جوان نیز که به میل جنسی خود اهمیت می دهند نیز انجام می شود و محدودیت سنی ندارد .

دکتر شایان فر متخصص زنان و زایمان ، در حوزه جراحی زیبایی زنان از تخصص و تجربه ویژه ای برخوردار هستند ، شما می توانید با شماره های ۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در پیج اینستاگرام دنبال نمایید.

مراحل کار در تنگ کردن واژن

بعد از انتخاب بهترین روش درمان توسط متخصص زنان ،این عمل در کوتاهترین زمان ممکن و بدون ایجاد هیچ گونه دردی انجام می شود . در طی این روش با استفاده از لیزر ژولیت میله کوچک به آرامی وارد واژن می گردد و ارتعاشات لیزر کل دیواره واژن را پوشش می دهد و سبب تنگی و جوانسازی واژن می گردد .

بعد از انجام لیزر ژولیت به منظور تنگ کردن واژن چه مراقبت هایی لازم است ؟

زمان مورد نیاز برای درمان با کمک لیزر ژولیت در حدود 20 دقیقه است ، این روش درمان نیاز به هیچ گونه بی دردی و یا بی حسی ندارد و عملا بیمار هیچ گونه دردی را حین درمان احساس نمی کند و بلافاصله می تواند کار های روزمره خود را انجام دهد .
در حدود دو هفته بعد از اولین جلسه درمان ،بیمار تغییرات ایجاد شده را احساس می کند و حدود دو تا سه ماه بعد حداکثر تاثیر آن را مشاهده می کند و می تواند تا چندین سال از اثرات آن لذت ببرد .

صحبت های دکتر شایان فر در رابطه با تنگ کردن واژن :

برخی از مقالات

تزریق چربی به لابیا ماژور

تنگ کردن واژن با لیزر

علل عمل لابیاپلاستی

بهترین جراح زیبایی واژن

راه های ارتباطی

۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر شایان فر جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان

پاسخ

8 − سه =

Call Now Buttonتماس با ما