رسيدن به ارگاسم

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

رسيدن به ارگاسم

رابطه جنسی یکی ار ارکان مهم در زندگی زناشویی است که هر گونه اختلال در روند آن می تواند زمینه ساز بروز بسیاری از مشکلات گردد . از این رو دکتر شهناز شایان فر متخصص زنان در تهران در رابطه با راهکار های رسیدن به ارگاسم در حین سکس صحبت می کنند . اگر شما هم به روابط زناشویی خود اهمیت می دهید بهتر است ادامه مطلب را مطالعه کنید .

رسيدن به ارگاسم حین سکس

رسيدن به ارگاسم حین سکس

راه های رسیدن به ارگاسم حین سکس

خیلی از بانوان برای رسیدن به ارگاسم در حین سکس ، مشکل دارند . در حالت کلی دو منطقه است که ایجاد ارگاسم را حین سکس در خانم ها کنترل می کند ، مهمترین این مناطق در درجه اول کلیتوریس است و بعد از آن G Spotاست .
دکتر شهناز شایان فر جراح زیبایی واژن در تهران درادامه راه کار هایی که سبب می شود این مناطق بیشتر تحریک شوند را ارائه می دهند .

رسیدن به ارگاسم با کمک تزریق ژل

تزریق ژل یکی از بهترین و موثر ترین راهکار ها برای رسیدن به ارگاسم در خانم ها شناخته شده است . متخصص زنان با تزریق ژل به G Spot به تنهایی و یا همراه با تزریق ژل به کلیتوریس که به آن O- shat گفته می شود ، روند رسیدن به ارگاسم را بهبود می بخشند . اگر تزریق ژل در هر دو ناحیه همراه با هم صورت گیرد به طور حتم نتایج بهتری حاصل می گردد .
گاهی اوقات سطح خارجی کلیتوریس پوسته ای به نام هود می پوشاند ، که در حقیقت در طی عمل جراحی unhooding این پوسته برداشته می شود و حساسیت منطقه کلیتوریس بیشتر می گردد . با مجموع این کار ها می توان نتایج بسیار خوبی برای رسیدن به  ارگاسم حین سکس برای خانم ها ایجاد کنیم .

طول مدت ارگاسم در زنان

در حالت کلی تخمین زده می شود که ارگاسم زنان ، حدود بیست دقیقه است ، در حین ارگاسم انقباضات ماهیچه ای در نواحی لگن ، رحم ،واژن و.. ایجاد می گردد . لازم به ذکر است که ممکن است ارگاسم در برخی افراد زمانی کوتاه تر داشته باشد ،حتی حدود یک ثانیه ،که در همین یک ثانیه شدت ارگاسم شدید است .
باید گفت مدت زمان ارگاسم و کیفت ارگاسم در بانوان با یکدیگر متفاوت است و ممکن است به اشکال مختلف ظاهر گردد . توصیه میگردد زن و شوهر اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهند و راه های رسیدن به ارگاسم را در یکدیگر پیدا کنند ، همچنین مشاوره با متخصص زنان بسیار کمک کننده است . رسیدم به ارگاسم در مردان تنها با تماس و یا تحریکات بدنی صورت می گیرد ، در حالی که پدیده ارگاسم در بین خانم ها بسیار پیچیده تر است .
همانطور که در ابتدا گفت شد راه های مختلفی وجود دارد تا بتوان به ارگاسم نرسیدن بانوان را درمان کرد ، درصورتی که دلیل آن اضطراب ،بی علاقگی و شرایط روحی و روانی نباشد .
همیشه مشاوره با یک متخصص در این زمینه می تواند کمک کننده باشد ، دکتر شهناز شایان فر با مشاوره با بیمار بهترین راهکار درمانی را توصیه می کنند .

بیشتر بخوانید
هر آنچه که باید راجع به جراحی زیبایی واژن بدانید

در ادامه ویدئو ای در  رابطه با رسیدن به ارگاسم حین سکس  را تماشا کنید :

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]
دکتر شهناز شایان فر

دکتر شهناز شایان فر از سال 1381، تاکنون با انجام بیش از پانزده هزار عمل جراحی متنوع و کسب تجربه فراوان دوره های مختلف فوق تخصصی لاپاراسکوپی، هیستروسکوپی، کولپوسکوپی و لیزر را در دانشگاه تهران گذرانده اند.

برخی از خدمات درمانی و زیبایی که توسط دکتر شهناز شایان فر ارائه می شود عبارتند از: لابیاپلاستی، واژینوپلاستی، پرینورافی، لیزر جوانسازی واژینال، تزریق چربی، درمان ناباروری، زایمان طبیعی و سزارین، درمان عفونت واژن و …. است.

پاسخ

دو × چهار =

Call Now Buttonتماس با ما