فیلم عمل واژینوپلاستی

فیلم عمل واژینوپلاستی

واژینوپلاستی چیست ؟ آیا واژینوپلاستی با لیزر موفق تر است یا روش جراحی ؟ هزینه عمل واژینوپلاستی چقدر است ؟  چه افرادی کاندید خوبی برای واژینوپلاستی هستند ؟  این ها سوالی است که کاندیدای  عمل واژینوپلاستی از  دکتر شایان فر می پرسند . اگر شما هم نیاز به عمل تنگ کردن واژن دارید بهتر است ادامه مقاله را مطالعه کنید  تا در رابطه با  روش انجام این جراحی و  هزینه آن اطلاعات  کافی به دست آورید .

فیلم عمل واژینوپلاستی

فیلم عمل واژینوپلاستی

 واژینوپلاستی چیست؟

واژینوپلاستی یا همان عمل تنگ کردن واژن  دو روش کلی دارد ، یکی از این روش ها عمل واژینوپلاستی با کمک لیزر است، از این روش بیشتر برای خانم هایی که  زایمان طبیعی نداشته اند  ،  استفاده می کنند و اغلب نیاز به سه جلسه لیزر دارد که  دکتر شهناز شایان فر با استفاده از لیزر ژولیت در سه جلسه  عمل تنگ کردن واژن را انجام می دهند .

اما در خانم هایی که زایمان طبیعی داشته اند، برای واژینوپلاستی معمولا نیاز به عمل جراحی می باشد ، حتی بعضی از خانم هایی که زایمان سزارین هم  داشته اند ، ممکن است نیاز به عمل جراحی داشته باشند .

بسته به شرایط و بررسی های متخصص زنان که  آیا سابقه افتادگی رحم و پارگی کف لگن  وجود دارد و یا اینکه سابقه این بیماری ها را دارند ،  شرایط جراحی برای آن ها تخمین زده می شود، بدین معنی که عمل واژینوپلاستی در کدام منطقه و با چه روش بیهوشی انجام می شود، تغییر می کند .

دکتر شهناز شایان فر بهترین جراح زیبایی واژن در تهران در طی معاینه ای که انجام می دهند،تمام این موارد را مورد بررسی قرار میدهند و اطلاعات در خصوص نحوه جراحی و  روش بیهوشی  به بیمار منتقل می گردد .

واژینوپلاستی با لیزر بهتر است یا جراحی

در حقیقت نمی توان گفت کدام یک از روش ها بر دیگری برتری دارد . انتخاب هر کدام از این روش با  توجه به وضعیت بیمار و  نظر متخصص زنان انجام می شود .

جراحی های همراه با واژینوپلاستی

واژینوپلاستی این امکان را دارد که همراه با سایر عمل های جراحی انجام شود ، گاهی ممکن است متخصص زنان برخی از عمل های جراحی زیبایی واژن را به بیمار پیشنهاد بدهد که فرد نتایج ایده آل تری داشته باشد .

هزینه عمل واژینوپلاستی

متاسفانه برای عمل تنگ کردن واژن نمی توان مقدار هزینه مشخصی را در نظر داشت ، این هزینه بسته به شرایط مختلف متغیر است .  تخصص جراح ،  تجهزات مورد نیاز در جراحی ، موقعیت  و اینکه واژینوپلاستی با لیزر انجام می شود یا جراحی این هزینه متغیر است .  دکتر شایان فر بعد از معاینه بیمار هزینه  مورد نیاز برای واژینوپلاستی را بیان می کنند . شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر  با شماره     ۸۸۰۵۷۸۷۵ تماس بگیرید .

فیلم عمل واژینوپلاستی

3 thoughts on “فیلم عمل واژینوپلاستی

 1. ئآسو - نوامبر 23, 2018 در 7:40 ق.ظ

  سلام
  برای خانمی حدودا 40 ساله که 4سال پیش سزارین داشتن و دارای لابیای بزرگ شده ی سمت راست اند، که شبیه یک توده چربی ست، چ کاری انجام می دهید و آیا قابل درمان است؟ هزینه ها و روش های درمان را بیان کنید!؟
  باتشکر، از ارومیه :
  09373482445

  پاسخ
  • drshayanfar - دسامبر 2, 2018 در 5:57 ق.ظ

   سلام لطفا عکس بفرستید

   پاسخ
 2. سپیده - دسامبر 18, 2018 در 1:23 ب.ظ

  من ویدئو های شما رو در مورد لابیوپلاستی دنبال می کنم خیلی عالین

  پاسخ

پاسخ

چهار + 10 =

Call Now Buttonتماس با ما