لیزر ژولیت

لیزر Juliet

شرکت Asclepion بیش از 35 سال به تولید انواع لیزرهای پیشرفته در زمینه های پوست، زیبایی و جراحی پرداخته و به عنوان شرکتی پیشرو در این حوزه شناخته می شود. این شرکت در قلب اپتیک دنیا در مرکز  صنعت اپتیک کشور آلمان در شهر Jena واقع شده است و از پشتیبانی صنعتی و اپتیکی شرکت Carl Zeiss در امر تحقیق و گسترش تکنولوژی جدید بهره می برد.

لیزر ژولیت

کمپانی Asclepion آلمان، تولید کننده لیزر Juliet یکی از معتبرترین تولید کنندگان انواع لیزر از جمله Er: YAG و CO₂ در جهان می باشد. محققین این شرکت به دلیل مشاهده عوارض کمتر و نتایج بهتر لیزر Er.YAG نسبت به لیزر CO₂، این نوع لیزر را جهت جوانسازی و درمان آتروفی واژن و بی اختیاری ادرار توصیه نموده اند.

شما لایق زندگی بدون استرس هستید

زندگی یک زن در سنین مختلف با تجربه های گوناگونی در زمینه ی ارتباط جنسی همراه است  که به صورت اجتناب ناپذیری با انواع بیماری های واژن مرتبط می باشد.

این موارد قطعاً می تواند به کیفیت زندگی یک زن از نظر فیزیکی، روحی، روانی و جنسی اثر بگذارد. زایمان و یائسگی تنها دو مثال از این موارد هستند.

بسیاری از بانوان از صحبت کردن در مورد مشکلاتی مانند خارش، خشکی و درد هنگام مقاربت و یا بی اختیاری ادرار حین سرفه، عطسه و …، حتی با متخصصین زنان اجتناب می کنند.

اگر شما هم جزو این افراد هستید، لازم است بدانید که این مشکلات تا حد زیادی توسط معجزه قرن، «لیزر ژولیت» قابل حل و بهبود هستند.

لیزر ژولیت با تکیه بر پیشرفته ترین تکنولوژی روز جهان، ساخت آلمان و با هدف خدمت به بانوان تولید شده است.

ژولیت بهترین جایگزین برای هورمون تراپی و گاه جراحی است.

لیزر ژولیت چگونه عمل می کند؟

لیزر ژولیت روش غیرتهاجمی با هدف بازگرداندن متابولیسم اصلی بافت های همبند و بهبود کیفیت بافت اپیتلیوم با تحریک فرآیند کلاژن سازی می باشد.

چرا ژولیت نسبت به سایر لیزرها ارجحیت دارد؟

منشأ لیزر ژولیت از نوع منشأ لیزر ژولیت از نوع Er:YAG بوده و این لیزر دارای بیشترین میزان جذب آب نسبت به سایر دستگاه هایی است که از لیزر CO₂ استفاده می کنند. به دلیل ویژگی جذب بالای آب این لیزر و نیز مرطوب بودن سطح و مخاط واژن، لیزر ژولیت به بهترین حالت جذب بافت واژن شده  و اثر مطلوب تری خواهد داشت.

از این رو بر خلاف لیزر CO₂ که امکان سوختگی، ایجاد چسبندگی و عارضه را دارد، لیزر ژولیت به دور از عوارض گفته شده،در تعداد جلسات کمتر، درمانی با اثر بخشی بیشتر و طولانی تر را به همراه خواهد داشت.

سؤالات متدوال

  • آیا ژولیت نیاز به بیهوشی یا بی حسی دارد؟

خیر

  • آیا پس از انجام لیزر ژولیت، بیمار نیاز به استراحت دارد؟

خیر، این درمان کاملاً سرپایی است و بیمار بلافاصله پس از انجام آن می تواند به منزل برگردد.

  • انجام لیزر چه مدت زمان می برد؟

حدوداً 15-10 دقیقه

  • آیا پس از انجام لیزر ژولیت، نیاز به مراقبت خاصی است؟

خیر

  • چه مدت بعد از انجام ژولیت نباید مقاربت کرد؟

5-3 روز

  • علائم بهبودی درمان با ژولیت پس از چه مدت ظاهر می گردد؟

بعد از اولین جلسه درمان، اثرات آن شروع شده و پس از 2 هفته بیمار شاهد روند بهبود خارش، سوزش و بی اختیاری ادرار خواهد بود.

  • چند بار درمان لازم است؟

درمان با ژولیت، 2 بار و به فاصله یک ماه باید انجام شود و اثر آن حدود 2 سال و گاه بیشتر خواهد بود. پس از آن لازم است تا درمان یک بار دیگر تکرار شود، این در حالی است که درمان با لیزر CO₂ براساس نیاز، حداقل سه بار و به فاصله یک ماه انجام می شود و اثر آن نهایتاً بیش از یکسال نخواهد بود.

خدمات دکتر شایان فر جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان

هیستروسکوپی

کولپوسکوپی

لابیاپلاستی 

جراحی زیبایی واژن 

راه های ارتباطی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر شایان فر جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان

پاسخ

دو × پنج =