نحوه انجام لابیاپلاستی

مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

لابیاپلاستی

از جمله جراحی های زیبایی که زنان بسیار پرطرفدار آن می باشند ، لابیاپلاستی می باشد . به لب های کوچک بخش بیرونی واژن لابیا گفته می شود که در برخی از زنان ظاهر مناسبی ندارد و بزرگ می باشد که با انجام جراحی لابیاپلاستی می توان تا حد مورد نظر اندازه آن را تغییر داد و فرم دلخواه را در آن ایجاد کرد .

لابیاپلاستی

این جراحی بسیار ایمن می باشد و هیچگونه عارضه ای را برای فرد بوجود نمی آورد. در برخی از زنان عدم تقارونی در این قسمت دیده می شود که به طور کامل می توان این مشکل را با جراحی لابیاپلاستی برطرف کرد و این عدم تقارونی را از بین برد . امکان انجام جراحی همزمان واژینوپلاستی و لابیاپلاستی وجود دارد افرادی که علاوه بر بزرگی و عدم تقارن لابیاها با مشکل گشادی واژن مواجه هستند می توانند همراه با جراحی لابیاپلاستی ، واژینوپلاستی هم انجام دهند .

کاندیدای مناسب لابیاپلاستی

بانوانی که لب های خارجی واژن آن ها حالت چروکیده و آویزانی پدیدا کرده است

بانوانی که مشکل عدم نامتقارنی لابیا دارند .

بانوانی که در زمان ادرار کردن بدلیل بزرگ بودن لب های واژن با مشکل پخش ادرار مواجه هستند

دکتر شایان فر جراح زیبایی زنان در جراحی لابیاپلاستی دارای تجربه بسیار فراوانی می باشد و با انجام این جراحی فرم زیبایی را در لابیاها ایجاد می نماید طبق تحقیقات انجام شده در این زمینه با انجام این جراحی علاوه بر افزایش زیبایی ظاهر دستگاه تناسلی می توان باعث افزایش روابط زوجین شد .

راهکارهای انجام لابیاپلاستی

TRIM Techniqe  : برش با کمک کلامپ شدن لب های داخلی انجام شده، قبل از ایجاد برش جراح از بی حسی موضعی استفاده می نماید تا فرد دردی را درزمان جراحی احساس ننماید بعد از اتمام مراحل جراحی لب ها بخیه زده می شود و پانسمان صورت می گیرد

حذف قسمت مرکزی لابیا : در روش deepitelizatio  توسط جراح بخش های مورد نظر بدون اینکه به نواحی دیگر آسیبی وارد شود حذف می شود و قسمت های دیگر سالم باقی می ماند .

Wedge  :  در این روش قسمت های مازاد لابیا در ابتدا حذف می شود و مراحل جراحی زیبایی واژن با اعمال برشی با شکل v به اتمام می رسد مدت زمان انجام این روش نسبت به سایر روش ها بیشتر می باشد اما نتایج آن بسیار بهتر است

خدمات دکتر شایان فر جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان

بیشتر بخوانید
باز کردن چسبندگی داخل رحم با هیستروسکوپی

هیستروسکوپی

کولپوسکوپی

لابیاپلاستی 

جراحی زیبایی واژن 

راه های ارتباطی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر شایان فر جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]
دکتر شهناز شایان فر

دکتر شهناز شایان فر از سال 1381، تاکنون با انجام بیش از پانزده هزار عمل جراحی متنوع و کسب تجربه فراوان دوره های مختلف فوق تخصصی لاپاراسکوپی، هیستروسکوپی، کولپوسکوپی و لیزر را در دانشگاه تهران گذرانده اند.

برخی از خدمات درمانی و زیبایی که توسط دکتر شهناز شایان فر ارائه می شود عبارتند از: لابیاپلاستی، واژینوپلاستی، پرینورافی، لیزر جوانسازی واژینال، تزریق چربی، درمان ناباروری، زایمان طبیعی و سزارین، درمان عفونت واژن و …. است.

پاسخ

7 + چهار =

Call Now Buttonتماس با ما