دکتر شهناز شایان فر » جراحی زیبایی واژن » لیزر ژولیت » افتادگی پوست ناحیه تناسلی
۳ دقیقه

افتادگی پوست ناحیه تناسلی

افتادگی پوست ناحیه تناسلی

گاهی برخی از بانوان هنگام مراجعه به متخصص زنان از  چروک شدن و یا افتادگی پوست ناحیه تناسلی خود شکایت می کنند  و به به دنبال راهکاری  برای درمان چروک واژن  و افتادگی پوست  این ناحیه هستند .  در ادامه دکتر شهناز شایان فر یکی از بهترین جراحان زیبایی واژن در تهران  در رابطه  با  علل افتادگی  پوست ناحیه تناسلی و راه های درمانی آن صحبت می کنند ، توصیه می کنیم  ادامه مطلب را مطالعه کنید .

افتادگی پوست ناحیه تناسلی به دلایل مختلفی ممکن است رخ دهد،  یکی از مهمترین این  عوامل افزایش سن می باشد همچنین زایمان و بارداری ، استفاده از مومک ،اپیلاسیون  و کاهش وزن های شدید  نیز در  افتادگی پوست ناحیه تناسلی تاثیر گذار است .

افتادگی پوست ناحیه تناسلی
افتادگی پوست ناحیه تناسلی

درمان  افتادگی پوست ناحیه تناسلی

روش های مختلفی برای درمان افتادگی پوست ناحیه تناسلی وجود دارد  ،همچون تزریق ژل ، تزریق چربی  و  استفاده از لیزر ژولیت برای taight  کردن  پوست ناحیه  تناسلی .

انتخاب بهترین روش  برای فرد باید حتما توسط متخصص زنان انجام شود . دکتر شهناز شایان فر در این موارد  در مرحله اول  بیمار را به طور کامل  معاینه می کند و مشاورات لازم را به  او می دهد و  در مرحله اول با توجه به بررسی های انجام شده بهترین روش درمان را به بیمار توصیه می کنند .

آیا قبل از  درمان افتادگی پوست ناحیه تناسلی آزمایش خاصی لازم است ؟

معاینه قبل از انتخاب هر گونه روش درمان لازم است . در صورت وجود هر گونه عفونت  باید ابتدا به طور کامل عفونت برطرف شود . در صورتی که لیزر ژولیت روش درمانی انتخاب شود  بهتر است  قبل از لیزر  حتما تست پاپ اسمیر انجام شود .

بهترین سن برای  درمان افتادگی پوست ناحیه تناسلی  در چند سالگی است ؟

استفاده از لیزر برای درمان افتادگی پوست ناحیه  تناسلی  محدودیت سنی ندارد و در هر سنی افراد می توانند از این روش درمان که بدون هیچ گونه عوارضی برای فرد انجام می شود بهره ببرند . اما  بیشتر مراجعین  از سن سی و پنج سالگی به بالا  برای رفع افتادگی پوست واژن مراجعه می کنند .

لیزر ژولیت در حوزه زیبایی زنان کاربرد های مختلفی دارد ، افراد می توانند با کمک  این روش درمان  از  مزایای آن و ماندگاری بالای اثر  درمانی  لیزر ژولیت لذت ببرند .

لیزر ژولیت روشی غیرتهاجمی با هدف بازگرداندن متابولیسم اصلی بافت های همبند و بهبود کیفیت بافت اپیتلیوم با تحریک فرآیند کلاژن سازی می باشد.

شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی و استرسی زیر نظر دکتر شهناز شایان فر  از  خدمات لیزر ژولیت استفاده کنید .

صحبت های دکتر شهناز شایان فر در رابطه با  افتادگی پوست ناحیه تناسلی :

جدول محتوا