بهترین جراح زیبایی تنگ کردن واژن

دکتر شهناز شایان فر » جراحی زیبایی واژن » لیزر ژولیت » بهترین جراح زیبایی تنگ کردن واژن
مدت زمان مطالعه :
۳ دقیقه
دکتر شهناز شایان فر » جراحی زیبایی واژن » لیزر ژولیت » بهترین جراح زیبایی تنگ کردن واژن
۳ دقیقه

بهترین جراح زیبایی تنگ کردن واژن

بهترین جراح زیبایی تنگ کردن واژن

بهترین جراح زیبایی تنگ کردن واژن  در تهران کیست ؟ آیا شما هم نیاز به عمل تنگ کردن واژن دارید ؟نتیجه جراحی های زیبایی  واژن اهمیت بسیاری دارد در نتیجه لازم است تا حتما توسط پزشک متخصص و با تجربه در این زمینه انجام شود . از آنجا که هنگام مراجعه به مطب از دکتر شهناز شایان فر، سوالات بسیار زیادی درزمینه  تنگ کردن واژن  شده است ، به همین دلیل در ادامه این مطلب  راه کار های انتخاب صحیح بهترین جراح زیبایی واژن را در تهران بیان می کنیم .

متاسفانه گاهی برخی از افراد اینگونه تصور می کنند که عمل  های زیبایی واژن تنها جنبه زیبایی دارد، باید  گفت جراحی های زیبایی واژن  علاوه بر تاثیری که در ظاهر ناحیه تناسلی می گذارد ، جنبه درمانی هم دارد . عمل تنگ کردن واژن یکی از جراحی های زیبایی واژن است که جنبه درمانی دارد .

بهترین جراح زیبایی تنگ کردن واژن
بهترین جراح زیبایی تنگ کردن واژن

دلیل نیاز به عمل تنگ کردن واژن

بانوان به دلایل مختلفی همچون زایمان های متعدد، بالا رفتن سن، تغییر وزن های شدید   و.. دچار گشادی و شلی واژن می شوند . این امر نه تنها سبب ناراحتی برای خود شخص می شود، بلکه  در روابط جنسی او هم تاثیر گذار است . خوشبختانه امروزه راهکار های مختلفی وجود دارد  که بتوان  گشادی واژن را درمان کرد .

روش کار در تنگ کردن واژن

روش کار در تنگ کردن واژن اینگونه است که لازم است  در نواحی داخلی واژن دیواره های پشتی واژن را به هم نزدیک کرد و  در بخش خارجی آن  ترمیم زیبایی صورت گیرد . بسته به نیاز و شرایط فرد ممکن است از روش های مختلفی برای تنگ کردن واژن استفاده کنیم .

تنگ کردن واژن با لیزر ژولیت

در مقالات قبلی در رابطه با لیزر ژولیت و  مزیت های آن صحبت شده بود . نتیجه تنگ کردن واژن با لیزر ژولیت بسیار موفق می باشد .  دکتر شهناز شایان فر با سابقه درخشانی که در زمینه تنگ کردن واژن و سایر عمل های زیبایی واژن دارند  با انتخاب بهترین  روش ،  سعی در افزایش میزان رضایت بیمار دارند .

دکتر شهناز شایان فر متخصص زنان و زایمان هستند شما می توانید با شماره های ۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در پیج اینستاگرام دنبال نمایید.

بهترین جراح زیبایی تنگ گردن واژن

برای انتخاب بهترین جراح زیبایی واژن باید نکاتی را در نظر بگیرید ، از جمله :

توجه به تخصص پزشک، برای انجام عمل تنگ کردن واژن  لازم است پزشکی که  انتخاب می کنید، تخصص کافی در این زمینه داشته باشد .

توجه به تجربه و سابقه  پزشک،  یک  متخصص زنان موفق  باید سابقه درخشانی در زمینه جراحی  های زیبایی واژن داشته باشد .

توجه به روش و تجهیزاتی که در طی  عمل های زیبایی زنان استفاده می شود  و بسیاری موارد دیگر همگی می توانند در انتخاب شما موثر باشند .

دکتر شهناز شایان فر بهترین جراح زیبایی واژن در تهران  بعد از بررسی  و معاینه کامل بیمار بهترین روش درمان را انتخاب می کنند، متاسفانه گاهی  دیده شده است که  افراد تنها بنا بر تبلیغات دروغین و  یا هزینه پایین تر به مراکز غیر معتبر مراجعه می کنند که این امر جز پشیمانی سودی ندارد . پس بهتر است ملاک انخاب خود را برای عمل های زیبایی ناحیه تناسلی تغییر دهید .

با تشکر مدیریت سایت دکتر شایان فر جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان

دکتر شهناز شایانفر

دکتر شهناز شایانفر

دکتر شهناز شایانفر پس از اخذ دیپلم به عنوان رتبه اول استان، در سال ۱۳۶۷ با کسب رتبه ۲۴ در کنکور سراسری در رشته پزشکی دانشگاه تهران پذیرفته شدند. پس از فراغت از تحصیل با معدل A، موفق به اخذ درجه تخصص جراحی زنان و زایمان در سال ۱۳۸۱ شدند. از سال ۲۰۱۲ پس از ارتباط با پروفسور گودمن بنیانگذار جراحی زیبایی زنان در امریکا بطور حرفه ای وارد حوزه عملهای جراحی زیبایی زنان شد و نیز با گذراندن دوره های بازسازی ناحیه تناسلی در پاریس و لیزر زنان در المان و نیز دوره های متعدد دیگر در خارج از کشور جزو پیشرو های این زمینه در ایران می باشد و روش‌های جراحی متعددی مختص به خود در این زمینه دارد.

×
جدول محتوا