بهترین جراح لابیوپلاستی در تهران با صد ها نمونه کار موفق

میل به جذابیت و زیبایی همیشه در میان خانم‌ها بیان بوده است؛ امروزه بانوان زیادی هستند که برای داشتن اعتماد به نفس بالاتر و عزت نفس در رابطه زناشویی از روش‌های مختلف جراحی و یا غیر جراحی برای جوان سازی قسمت تناسلی خود استفاده می‌کنند. یکی از این روش‌ها می‌توان به جراحی زیبایی زنانه لابیاپلاستی اشاره کرد. در این جراحی، بهترین جراح لابیوپلاستی در تهران با برش دادن لبه‌های بیرونی واژن خانم‌ها برای آن‌ها ارتباط زناشویی راحت‌تر و جذاب‌تری را به ارمغان خواهد آورد.

امروزه یکی از اصلی‌ترین دغدغه برای افرادی که قصد دارند این عمل زیبایی زنانه را انجام دهند این است که بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران را انتخاب کنند تا بتوانند نتیجه دلخواه و مورد نظر خود را بعد از جراحی مشاهده کنند. متقاضیان بعد از انتخاب هوشمندانه خود می‌توانند سلامتی و زیبایی خود را تضمین کنند.

لابیاپلاستی چیست؟

بهتر است قبل از آن که شما را با بهترین جراح لابیوپلاستی در تهران آشنا کنیم، کمی در خصوص این عمل جراحی زیبایی صحبت کنیم. لابیاپلاستی و یا همان جراحی زیبایی واژن امروزه با هدف زیباسازی این ناحیه و کوچک کردن لبه‌های داخلی واژن انجام می‌شود. این عمل جراحی بر روی زیباسازی فرم لب‌های بیرونی واژن را نیز انجام می‌شود. به این نکته توجه داشته باشید جراحی لابیاپلاستی برای لبه‌های داخلی واژن و لبه‌های بیرونی واژن با استفاده از فرایندهای متفاوتی اجرا خواهد شد.

هنگامی که صحبت از جراحی لابیاپلاستی باید منظور پزشکان زیباسازی بر روی لب‌های داخلی واژن می‌باشد. در این عمل جراحی بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران باید بتواند چین و چروک‌ها، بخش‌های اضافه واژن را به صورت کامل از بین ببرد بدون آن که به سلامت جنسی متقاضی آسیبی وارد کند.

با توجه به گفته‌های پزشکان، بزرگ شدن لب‌های داخلی به مرور زمان و به دلایلی مختلف رخ می‌دهد. این امر باعث شده است که افراد بسیاری از شکل واژن خود رضایت نداشته باشند و به سراغ این عمل زیبایی بروند تا از این طریق اعتماد به نفس خود را افزایش دهند و رابطه زناشویی بهتری را تجربه کنند.

این جراحی بر روی افرادی که لبه واژن بزرگ و یا افتادگی لب‌های داخلی دارند انجام خواهد شد. این عمل جراحی به دلیل حساسیت بسیار بالایی که دارد بهتر است توسط بهترین جراح لابیوپلاستی در تهران انجام شود تا به سلامت جنسی هیچ آسیب جبران ناپذیری وارد نشود. روش‌هایی که جراحی لابیاپلاستی انجام می‌شود عبارت‌اند از

  • روش‌های جراحی V پلاستی
  • قطع منحنی (برداشت جزئی)
  • برداشتن گوه‌ای
  • لابیاپلاستی با لیزر
  • تکنیک لایه برداری

این جراحی زیبایی برای کاهش اندازه لبه‌های واژن توسط پزشکان متعددی انجام می‌شود. بهتر است به این نکته توجه داشته باشید این عمل بر روی خانم‌هایی انجام می‌شود که لب‌های پایین واژن آن‌ها بیش از اندازه بزرگ باشد. بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران به این افراد اجازه می‌دهد تا اعتماد به نفس بالاتری داشته باشند و زندگی عاشقانه و رابطه جنسی رضایت بخشی را تجربه کنند.

دکتر شهناز شایان فر با تجربه صد ها عمل موفق لابیاپلاستی جز بهترین جراحان لابیاپلاستی در تهران می باشند. جهت دریافت مشاوره و وقت ویزیت می توانید با شماره ی 02188030697 تماس حاصل نمایید.

بهترین جراح زیبایی زنان

بهتر است بدانید این عمل علاوه بر به ارمغان آوردن زیبایی برای ناحیه تناسلی خانم‌ها، ‌به دلیل‌های بهداشتی، جنسی و پزشکی نیز برای برخی افراد تجویز می‌شود. علاوه بر این موضوع این عمل جراحی عفونت واژن و بی اختیاری را نیز درمان خواهد کرد. در ادامه شما را ویژگی‌هایی که یک پزشک متخصص برای انجام این عمل جراحی باشد داشته باشد آشنا می‌کنیم.

توضیحات دکتر شهناز شایان فر درباره بهترین روش لابیاپلاستی:

بهترین جراح برای انجام عمل لابیاپلاستی

با توجه به آن که در کلان شهرهایی مانند تهران تعداد بسیار بالایی از متخصصان و جراحان وجود دارند؛ انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران کاری سخت و دشوار خواهد بود. علاوه بر این موضوع ناحیه‌ای که عمل جراحی زیبایی بر روی آن انجام می‌شود یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین اندام برای خانم‌ها به شمار می‌رود.

در نتیجه متقاضیان باید به سراغ انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران بروند؛ کسی که در کارهای خود تخصص لازمه، تجربه کافی و مهارت بالایی داشته باشد تا بتواند جراحی زیبایی را با دقت و تبحر بالایی انجام دهد.

در اولین قدم قبل از آن که جراحی لابیاپلاستی را انجام دهید بهتر است با کمی زمان و تحقیق در این زمینه پزشک خود را انتخاب کنید تا بتوانید نتیجه مورد نظر را دریافت کنید. بهتر است با یک فرد متخصص در خصوص چگونگی انجام این عمل جراحی صحبت کنید و با دریافت مشاوره‌های لازمه نگرانی‌ها و اضطراب خود را کاهش دهید. شما باید تمامی سوابق پزشکی خود را در اختیار متخصص قرار دهید تا با بررسی بیشتر بتواند در عمل جراحی سنجیده‌تر عمل کند.

شما باید در خصوص عمل و نتایج مورد نظر خود با پزشک صحبت کنید تا بعد از پایان عمل جراحی رضایت کافی را داشته باشید. در صورتی که شما به صورت عجولانه پزشک خود را انتخاب کنید با عواقب مختلفی روبه‌رو خواهید شد که باید آن‌ها را بپذیرید. این عواقب عبارت‌اند از:

  • ایجاد شدن فرم نامطلوب در اندام تناسلی
  • عدم تقارن لابیا مینورها
  • آسیب دیدگی اعصاب حسی در ناحیه تناسلی
  • بخیه‌های نادرست و در نتیجه باقی ماندن اثر آن‌ها بر روی لابیا
  • و …

این موارد می‌توانند موجب بروز اختلالات مختلفی در رابطه جنسی افراد شود. علاوه بر این موضوع عمل‌های ترمیمی در این افراد افزایش خواهد داشت که نتیجه این عمل هزینه‌های بالاتری است که افراد باید پرداخت کنند.

لابیاپلاستی با لیزر بهتر است یا جراحی؟؟؟

ویژگی‌هایی بهترین پزشک لابیاپلاستی

پزشکی که متقاضیان لابیاپلاستی برای عمل جراحی به آن مراجعه می‌کنند، باید دارای برخی ویژگی‌های اصلی باشد. می‌دانیم که این عمل جراحی زیبایی توسط متخصصین زنان و زایمان و جراحان زیبایی زنان انجام می‌شود، پزشک شما باید به صورت کامل با دستگاه تناسلی خانم‌ها آشنایی داشته باشد.

این امر بر روی تشخیص بهتر پزشک برای انتخاب بهترین روش جراحی عمل تأثیر خواهد گذاشت. از دیگر نکاتی که از پزشک بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران می‌سازد، معاینه دقیق خواهد بود. جراح باید تمامی معیارهای لازمه را در نظر داشته باشد و با معاینه دقیق متقاضی خود و بررسی شرایط سلامت و سوابق بیمار تصمیمات لازمه را در خصوص عمل جراحی بگیرد.

پزشک متخصص برای آن که بتواند بهترین روش برای عمل جراحی را انتخاب کند باید به متقاضی خود آزمایش‌هایی را تجویز کند تا با بررسی آن‌ها بهترین روش را برای متقاضی در نظر بگیرد. یکی از اصلی‌ترین پارامترهایی که بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران دارد آشنایی با جدیدترین متدهای جراحی لابیاپلاستی می‌باشد، زیرا ساختار بدنی افراد با یکدیگر متفاوت خواهد بود در نتیجه تسلط داشتن بر روی چند تکنیک محدود پاسخگوی تمامی متقاضیان نخواهد بود.

مقالات دیگر: بهترین روش لابیاپلاستی

پزشک متخصص باید با تمامی متقاضیان خود به صورت صادقانه صحبت کند و با شفافیت کامل اقدامات و اطلاعات مورد نیاز را برای آن‌ها تشریح کند. همچنین پزشک باید تمامی جوانب این عمل زیبایی را به متقاضی خود هشدار دهد.

دکتر شهناز شایان فر

دکتر شهناز شایانفر پس از اخذ دیپلم به عنوان رتبه اول استان، در سال ۱۳۶۷ با کسب رتبه ۲۴ در کنکور سراسری در رشته پزشکی دانشگاه تهران پذیرفته شدند. پس از فراغت از تحصیل با معدل A، موفق به اخذ درجه تخصص جراحی زنان و زایمان در سال ۱۳۸۱ شدند. از سال ۲۰۱۲ پس از ارتباط با پروفسور گودمن بنیانگذار جراحی زیبایی زنان در امریکا بطور حرفه ای وارد حوزه عملهای جراحی زیبایی زنان شد و نیز با گذراندن دوره های بازسازی ناحیه تناسلی در پاریس و لیزر زنان در المان و نیز دوره های متعدد دیگر در خارج از کشور جزو پیشرو های این زمینه در ایران می باشد و روش‌های جراحی متعددی مختص به خود در این زمینه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا