بهترین روش لابیاپلاستی

مدت زمان مطالعه :
۸ دقیقه
۸ دقیقه

بهترین روش لابیاپلاستی

همانطور که می دانید در دنیای مدرن امروزی علم پزشکی با پیشرفت و ترقی ای که داشته است توانسته تا حدود بسیار زیادی جوابگوی نیاز بشر چه در زمینه ی زیبایی و چه در زمینه درمانی باشد.

روش های زیبایی متنوعی در طب زنان ابداع شده اند که می توانند تاثیرات شگفت انگیر و قابل قبولی در زندگی زناشویی و افزایش اعتماد به نفس بانوان عزیز داشته باشند.

شاید تا به امروز عناوین مختلف جراحی زیبایی زنان را شنیده باشید. به طور مثال: عمل لابیاپلاستی از محبوبیت زیادی در بین بانوان برخوردار است. در زمان های قدیم برای انجام این روش زیبایی تنها گزینه ی جراحی وجود داشت.

 

شاید کمتر کسی به این فکر می کرد که شاید بتوان این عمل زیبایی را با روش های ساده تر، ایمن تر، کم خطرتر و با دوره ی نقاهت بسیار کوتاه تری نیز انجام داد. خوشبختانه در حال حاضر این فکر بعید و دور از ذهن به واقعیت پیوسته و روش های فوق العاده ساده تر از بکار بردن تیغ جراحی به عرصه ی زیبایی زنان، راه یافته و آن را متحول ساخته اند.

مفتخریم در این مبحث شما را با جدید ترین روش این عمل زیبایی یعنی: لابیاپلاستی با RF surgery آشنا سازیم، که در واقع بهترین روش لابیاپلاستی در کل دنیا محسوب می شود.

خوشبختانه تمام تجهیزات مورد نیاز برای انجام این عمل جراحی در مطب دکتر شهناز شایان فر وجود داشته و عزیزان و متقاضیان محترم می توانند برای بهره مندی از این روش نوین و ایده آل که برای بار اول در ایران قابل انجام و بهره وری است، استفاده نمایند.

هدف از لابیاپلاستی چیست؟

شاید تا امروز به کرار عنوان عمل لابیاپلاستی را از اطرافیان خود شنیده باشید.

 • اما آیا هدف های این عمل جراحی را می شناسید؟
 • به نظر شما چه افرادی کاندید مناسبی برای عمل لابیاپلاستی هستند؟
 • آیا این عمل جراحی تنها به زیبایی و جوانسازی ناحیه تناسلی می انجامد، یا می تواند ابعاد درمانی را نیز شامل شود؟

این افکار و سوالات جزء دغدغه های اصلی هر فردی است که تمایل به انجام عمل لابیاپلاستی  دارد. مطمئنا بررسی همه جانبه ی روش های مختلفی که برای این عمل جراحی وجود دارد، می تواند فرد متقاضی را در یافتن بهترین روش لابیاپلاستی، کمک نماید.

هدف اصلی این روش زیبایی کوچک کردن لابیاهای بد شکل و افتاده می باشد. کوچک کردن لابیاهای چروک خورده نه تنها به زیبایی و جوانسازی ناحیه تناسلی کمک می کند بلکه می تواند لذت جنسی را در فرد دوچندان نماید.

مطمئنا تقویت اعتماد به نفس فرد تاثیرات غیرقابل انکاری در روابط احساسی او با همسرش دارد. علاوه بر این لابیاهای چروک خورده و نامتقارن می توانند جایگاه مناسبی برای تجمع میکروارگانیسم های عفونت زا باشند. بنابراین از این رو می توانند در احتمال ابتلای فرد به عفونت واژن را افزایش دهند.

روش های نوین لابیاپلاستی

در این قسمت قصد بررسی روش های مختلفی که در زمینه ی انجام لابیاپلاستی وجود دارند را بررسی نماییم.

 • عمل جراحی لابیاپلاستی
 • لابیاپلاستی با لیزرهای Co2

در این روش لابیاپلاستی به دلیل بکار بردن لیزر، شاهد اتفاقاتی مانند:

کاهش مدت زمان جراحی، کاهش دوران نقاهت، کاهش خونریزی احتمالی و… هستیم. همین مزایای ذکر شده از جمله عوامل محرک و محبوبیت این روش در میان افراد مختلف است.

این محبوبیت تا زمانی ادامه داشت که عوارض و معایب روش لابیاپلاستی با لیزر نمایان شد. همانطور که می دانید مکانیسم ایجاد برش به واسطه ی لیزرها، سوزاندن بافت می باشد. به همین دلیل صدمه حرارتی بافتی ناشی از لیزر، بسیار زیاد است.

علت درد بعد از لابیاپلاستی با لیزر نیز ممکن است همین صدمه های حرارتی باشند. پروتئین که بخش اعظم پوست و بافت زیر جلدی را تشکیل می دهد، در هنگام مواجهه با حرارت دچار آسیب و جمع شدگی می شود. همین عامل می تواند باعث ایجاد اسکار در محل برش های دستگاه لیزر در اندام تناسلی فرد شود.

موارد ذکر شده از جمله عواملی هستند که می توانند در ایجاد درد حین نزدیکی (بعد از لابیاپلاستی با لیزر) موثر باشند.

 • لابیاپلاستی با RF

از حدود 4 سال پیش تا کنون از روش نوین RF surgery در انواع جراحی های پلاستیک مثل: عمل زیبایی پلک استفاده می شود.

با این حال سابقه ی استفاده از لیزر در طب زیبایی زنان به سال ها قبل تر باز می گردد. در آن سال ها ابتدا پروفسور good man شروع به انجام لابیاپلاستی با لیزر نمود.

 • از نظر اکثر متخصصین صاحب نظر در سطح دنیا بهترین روش لابیاپلاستی استفاده از RF surgery می باشد.

مزایای لابیاپلاستی باRF

از جمله مزایای شایان ذکر لابیاپلاستی با آراف  می توان به موارد مهم زیر اشاره نمود:

اینفوگرافی مزایای لابیاپلاستی با آر اف

 • مدت زمان کوتاه عمل جراحی
 • عدم آسیب دیدگی حرارتی بافتی
 • عدم ایجاد اسکارهای ناشی از سوزاندن بافت
 • کاهش چشمگیری خونریزی حین عمل جراحی
 • کاهش احتمال ایجاد عفونت در محل جراحی
 • کاهش دوره نقاهت فرد بعد از عمل
 • کاهش درد احتمالی حین نزدیکی بعد از لابیاپلاستی
 • ایجاد نمای طبیعی و مناسب در ناحیه تناسلی

افراد مناسب برای لابیاپلاستی با RF

افرادی که از بزرگی و دفورمیتی لابیاهای خود شکایت دارند و این عامل را علت مهمی در کاهش اعتماد به نفس و مختل شدن روابط جنسی خود با شریک احساسیشان می دانند، می توانند از این روش زیبایی استفاده کرده  و از مزایای ناشی از آن بهره مند شوند.

به خاطر داشته باشید برای انجام این روش زیبایی ابتدا لازم است در انتخاب بهترین جراح زیبایی واژن کاملا هوشمندانه و دقیق عمل نمایید. سپس با مراجعه حضوری به پزشک متخصص، شرایط ناحیه تناسلی شما مورد ارزیابی دقیق قرار می گیرد.

 • پزشک با بررسی شرایط موجود، شدت و اندازه ی دفورمیتی و نامتقارن بودن لابیاها، در مورد انتخاب بهترین روش لابیاپلاستی، تصمیم می گیرد.

نقش جراح در روند عمل لابیاپلاستی

توصیه ما به شما عزیزان این است؛ تا با ذهن هوشیار و منطقی به دنبال پزشک متخصصی باشید که دوره های فوق تخصصی اعمال جراحی زیبایی زنان را گذرانده باشد.

ثانیا لازم است تجربه و سابقه ی پزشکی گزینه های خود را در نظر بگیرید. وجدان و مهارت پزشک متخصص می تواند از جمله عوامل تاثیرگذار در مدیریت روند جراحی و نتایج حاصل از آن باشند.

 • همین مهارت و تجربه وجه تمایز جراحان زیبایی زنان و سابقه ی کاری آن ها نسبت به یکدیگر می باشد.

گول تبلیغات دروغ را نخورید!

درست است که مسائل اقتصادی در عصر حاضر، عرصه را تنگ نموده است. در کمتر خانواده هایی دخل و خرج ها جور می باشد!!! شاید حتی خود شمایی که خواننده ی این مطلب می باشید یکی از پارامترهای مهمی که در انتخاب پزشک خود لحاظ می کنید، بعد مالی عمل لابیاپلاستی است.

طبیعی است. اینکه متناسب با درآمد خود اقدام به عمل زیبایی نمایید کاملا منطقی است. ولی متاسفانه بسیاری از افراد سودجو از این امر برای رسیدن به اهداف پلید خود استفاده می کنند.

خیلی از پزشکان فعال در این مراکز حتی تخصص مربوط به جراحی های زیبایی زنان را نداشته و تجربه ی کافی در این حوزه ندارند!!! ولی متاسفانه همین افراد و مراکز سودجو توانسته اند با تبلیغات دروغ و هزینه های پایین، افسار افکار متقاضیان را به دست بگیرند و جان آن ها را تهدید نمایند.

بالعکس این موضوع نیز صدق می کند. برخی از متخصصین هستند که برخلاف هزینه های بالایی که برای عمل لابیاپلاستی دریافت می کنند، نتایج قابل قبول و ایده آلی از این جراحی به ارمغان نمیاورند و همواره بیماران آن ها در حال گله و شکایت از نتایج حاصل از عمل لابیاپلاستی خود هستند.

 

هزینه عمل لابیاپلاستی با RF surgery

در حقیقت عمل لابیاپلاستی از هزینه های ثابت و مشخصی برخوردار نیست. برای تعیین هزینه های قطعی این عمل زیبایی ابتدا لازم است معاینه حضوری توسط پزشک متخصص صورت پذیرد.

در این حالت پزشک با بررسی وضعیت لابیاها و انتخاب روش لابیاپلاستی، هزینه ها را به طور دقیق تعیین کرده و به اطلاع متقاضی می رساند.

چکیده مطلب

روش لابیاپلاستی با rf تکنیکی نوین و نیازمند دقت و دانش بالا می باشد. همانطور که می دانید روش های مختلفی هر ساله به حوزه ی طب زنان راه می یابند. هرکدام از روش های نوین دستورالعمل های مختص به خود را دارند. همین امر اهمیت به روز بودن اطلاعات یک پزشک را مشخص می نماید.

شاید تمام موارد ذکر شده باعث ایجاد استرس و اضطراب در شما شوند. ولی شاید آگاهی از نکات ذکر شده برای دقت در انتخاب هوشمند و صحیح لازم باشد.

سعی کنید شما با انتخاب پزشک اصلح در زمره ی افرادی نباشید که آش نخورده و دهن سوخته شده اند!!! هر عمل جراحی چه زیبایی، چه درمانی، عوارض و مزایای مختص به خود را دارد.

از جمله مهم ترین پارامترهایی که می توانند احتمال ایجاد عوارض نامطلوب را به طرز چشمگیری کاهش دهند عبارتند از:

 • انتخاب صحیح کاندید مناسب برای عمل جراحی مربوطه
 • تخصص و تبحر پزشک در اجرای عمل جراحی و تاثیر آن در نتایج حاصل

پس بی گدار به آب نزنید و قبل از هرگونه اقدام ابتدا به دنبال بهترین پزشک متخصص باشید تا سلامت و زیبایی خود را ضمانت کنید و از ایجاد عوارض نامطلوب جلوگیری نمایید.

شما عزیزان می توانید برای کسب مشاوره و اطلاعات بیشتر در زمینه ی انتخاب بهترین روش لابیاپلاستی از طریق زیر با دکتر شهناز شایان فر(فلوشیپ جراحی های زیبایی زنان) ارتباط برقرار نمایید:
شماره تماس: ۸۸۰۳۰۶۹۷

دکتر شهناز شایانفر

دکتر شهناز شایانفر

دکتر شهناز شایانفر پس از اخذ دیپلم به عنوان رتبه اول استان، در سال ۱۳۶۷ با کسب رتبه ۲۴ در کنکور سراسری در رشته پزشکی دانشگاه تهران پذیرفته شدند. پس از فراغت از تحصیل با معدل A، موفق به اخذ درجه تخصص جراحی زنان و زایمان در سال ۱۳۸۱ شدند. از سال ۲۰۱۲ پس از ارتباط با پروفسور گودمن بنیانگذار جراحی زیبایی زنان در امریکا بطور حرفه ای وارد حوزه عملهای جراحی زیبایی زنان شد و نیز با گذراندن دوره های بازسازی ناحیه تناسلی در پاریس و لیزر زنان در المان و نیز دوره های متعدد دیگر در خارج از کشور جزو پیشرو های این زمینه در ایران می باشد و روش‌های جراحی متعددی مختص به خود در این زمینه دارد.

×
جدول محتوا