Search
Close this search box.
بهترین سن برای تزریق چربی به واژن

بهترین سن برای تزریق چربی به واژن

امروزه بسیاری از خانم‌ها به دلایل مختلفی اعم از کاهش وزن و لاغری، افزایش سن و عوامل ژنتیکی ظاهر زیبای واژن خود را از دست می‌دهند و از ظاهر آن رضایت کامل را ندارند. این عدم رضایت می‌تواند به صورت مستقیم بر روی اعتماد به نفس آن‌ها تأثیر بگذارد.

اکثر بانوان به دلیل افزایش سن ناحیه تناسلی لاغر، پیر و چروکیده خواهند داشت. اما دیگر نگران ظاهر اندام جنسی خود نباشید. یکی از روش‌های درمانی برای این دسته از خانم‌ها تزریق چربی به واژن می‌باشد.

بانوان با استفاده از چربی می‌توانند زیبایی و جوان سازی را در این ناحیه از بدن خود دوباره به دست آورند. بدون شک خانم‌ها بعد از بارداری، زایمان‌های طبیعی و سزارین، افزایش سن و… دفرمگی اندام جنس را تجربه خواهند کرد.

علاوه بر این موضوع در برخی از خانم‌ها دیده شده است که به صورت طبیعی یک از لابیا ماژورهای آن‌ها بیش از دیگر رشد داشته است و این امر موجب عدم تقارن بین لابیاها شده است.

بیشتر بخوانید: مراحل تزریق چربی به واژن در 6 گام

سن مناسب برای تزریق چربی به واژن

متخصصین بهترین سن برای تزریق چربی به واژن را افرادی در نظر گرفته‌اند که سن بالایی دارند و با مشکلات مختلفی روبه‌رو شده‌اند. بهتر است بدانید این روش درمانی در تمامی گروه‌های سنی انجام می‌شود و نمی‌توان بهترین سن برای تزریق چربی به واژن را یک عدد خاصی در نظر گرفت. در این روش طبیعی پزشک هیچ گونه جراحی بر روی اندام جنسی انجام نخواهد داد و زمان بسیار کوتاهی را (معمولاً 20 دقیقه) برای تزریق چربی اختصاص خواهد داد.

نتیجه‌ای که این روش درمانی از خود نشان می‌دهد در کمترین زمان ممکن مشاهده خواهد شد. همان طور که گفته شد بهترین سن برای تزریق چربی به واژن رده سنی خاصی را در برنمی‌گیرد؛ اما تمامی افراد می‌توانند بعد از این عمل زیبایی به کارهای روزمره خود بدون بروز هیچ گونه مشکلی بپردازند.

به این نکته توجه داشته باشید افرادی که مبتلا به بیماری‌هایی باشند که با اندام جنسی مربوط می‌شود نمی‌توانند این عمل زیبایی را انجام دهند. در صورتی که شما عفونت واژن داشته باشید بهتر است در مرحله اول به سراغ درمان آن بروید و سپس تزریق چربی را انجام دهید. ماندگاری که چربی دارد نسبت به دیگر روش‌های دیگر بیشتر خواهد بود.

بهترین سن برای تزریق چربی به واژن در رده سنی خاصی مشخص نشده است؛ اما در صورتی که فرد کاهش وزن داشته باشد و یا ورزش‌های سنگین داشته باشد با از بین رفتن چربی‌های واژن خود روبه‌رو خواهد شد. بدون شک می‌دانیم که این روش دائمی نخواهد بود؛ اما ماندگاری بسیار بالایی دارد؛ مانند دیگر روش‌های زیبایی این روش نیز در یک بازه زمانی خاصی دوام خواهد داشت.

تزریق چربی واژن

🟩نکات مهمی که قبل از تزریق چربی باید بدانید🟩

قبل از آن که به سراغ تزریق چربی به واژن خود بروید بهتر است با برخی از نکات در این راه آشنایی داشته باشید. برخی از اصلی‌ترین نکاتی که در این راه باید به آن‌ها توجه داشته باشید عبارت‌اند از:

  • همان طور که گفته شد بهترین سن برای تزریق چربی به واژن در رده سنی‌های مختلفی صورت می‌گیرد که تمامی این افراد باید به سراغ انجام آزمایش‌های مربوطه بروند به عنوان مثال آزمایش‌ها تست انعقاد خون و آزمایش خون
  • قبل از تزریق چربی از هیچ گونه دارویی که رقیق کننده خون باشد به عنوان مثال ویتامین ای و یا آسپرین استفاده نکنید.
  • از مصرف روغن ماهی قبل از تزریق چربی به واژن به مدت 3 الی 5 روز خودداری کنید
  • در صورتی که شما مبتلا به بیماری‌هایی هستید که به اندام جنسی مربوط هستند و یا از حساسیت‌های خاصی برخوردار هستید بهتر است قبل از تزریق چربی به واژن آن را با پزشک خود در میان بگذارید
  • در صورتی که با عفونت واژن دست و پنجه نرم می‌کنید بهتر است در مرحله اول آن را برطرف کنید
  • در هر رده سنی که هستید باید قبل از جراحی آب زیادی مصرف کنید
  • به مدت 2 هفته قبل از تزریق چربی به واژن از کشیدن سیگار خودداری کنید
  • به مدت ۶ ساعت قبل از تزریق چربی به لابیا از خوردن هرگونه مواد غذایی خودداری کنید.
  • مصرف الکل پیش از تزریق به مدت ۲ هفته ممنوع است.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط