تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی

دکتر شهناز شایان فر » جراحی زیبایی واژن » لیزر ژولیت » تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی
مدت زمان مطالعه :
۳ دقیقه
دکتر شهناز شایان فر » جراحی زیبایی واژن » لیزر ژولیت » تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی
۳ دقیقه

تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی

تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی

لابیاپلاستی در دسته جراحی های زیبایی واژن قرار دارد . امروزه جراحی زیبایی واژن در بین بانوان بسیار رایج شده است ،اما ممکن است در این بین ،هنوز افرادی ندادند که لابیاپلاستی چیست و چه فوایدی دارد . دکتر شایان فر جراح زیبایی واژن در تهران در ادامه به بحث در رابطه با فواید لابیاپلاستی و تاثیر آن بر میل جنسی صحبت می کنند . آیا لابیاپلاستی بر میل جنسی زن تاثیر می گذارد ؟؟

رابطه جنسی یکی از ارکان اصلی در زندگی زناشویی است ،در صورتی که میل جنسی زن کاهش یابد این رابطه دچار اختلال می گردد . جراحی لابیاپلاستی تنها مربوط به لابیا نمی باشد و به اعصاب حسی زنان به نام کلیتوریس نیز مرتبط است ،در نتیجه لازم است تا حتما در انتخاب متخصص زنان خود دقت کنید ، زیرا در این بخش اعصاب متعددی وجود دارد و در صورتی که جراح زیبایی زنان از تجربه کافی بر خوردار نباشد ممکن است فرد دچار عوارض گردد .
گاهی فرد قبل از جراحی به دلیل پوست اضافه موجود در این ناحیه هیچ تحریکی را احساس نمی کرد ،اما با استفاده از جراحی لابیا پلاستی نه تنها میل جنسی او کاهش نیافته بلکه جراحی لابیاپلاستی سبب افزایش میل جنسی هم می شود .

تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی
تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی

دلایل نیاز به لابیاپلاستی

بزرگی لابیا ها سبب کاهش یافتن تحریک کلیتوریس شود .
به دلیل ارثی و ژنتیکی لب های واژن با یکدیگر نامتقادن باشد.
احساس درد و خارش به دلیل بزرگی لابیا ها و سایش آن ها به لباس زیر ،ناراحت کننده شود .
تمایل به زیبایی ناحیه تناسلی
بزرگی لابیا ها سبب عدم رعایت بهداشت در این ناحیه شود .
تمامی این ها می تواند از دلایل انجام جراحی لابیاپلاستی باشد .

تاثیر جراح زیبایی در نتیجه لابیاپلاستی

از آنجا که اندام تناسلی زن یک ناحیه حساس می باشد ،دکتر شایان فر بهترین متخصص زنان توصیه می کنند که این جراحی حتما توسط افراد مجرب و حرفه ای در این رشته انجام شود .دکتر شایان فر در زمینه انواع جراحی های زیبایی واژن خصوصا لابیاپلاستی تجربه دارند و بانوان بعد از جراحی می توانند از نتایج حاصل لذت ببرند .

دکتر شایان فر متخصص زنان و زایمان هستند شما می تواندی با شماره های ۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در پیج اینستاگرام دنبال نمایید.

آیا کاهش میل جنسی بعد از لابیاپلاستی صحت دارد ؟

از آنجا که نقطه تحریک بانوان در قسمت لابیا ها بیشتر بوده ،برخی از بانوان تصور دارند با انجام لابیاپلاستی تحریک جنسی در این ناحیه کاهش می یابد ، باید گفت این تصور تنها بانوان را از داشتن ناحیه تناسلی زیبا محروم می سازد و کاملا غلط است . اندازه لابیا ها چه بزرگ باشد و چه کوچک سبب تحریک می شود ،چه بسا لابیا بزرگ سبب می شود که فرد از میل جنسی کمی برخوردار باشد .
لابیاپلاستی علاوه برافزایش میل جنسی سبب افزایش اعتماد به نفس فرد نیز می شود ،زیبایی ناحیه تناسلی تاثیرات مثبتی بر روابط زناشویی دارد . اگر شما هم از اندام تناسلی خود رضایت ندارید بهتر است با متخصص زنان مشورت کنید .

برخی از مقالات دکتر شهناز شایان فر

تزریق چربی به لابیا ماژور

تنگ کردن واژن با لیزر

بهترین جراح زیبایی واژن

راه های ارتباطی

۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷

 پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر شایان فر جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان

دکتر شهناز شایانفر

دکتر شهناز شایانفر

دکتر شهناز شایانفر پس از اخذ دیپلم به عنوان رتبه اول استان، در سال ۱۳۶۷ با کسب رتبه ۲۴ در کنکور سراسری در رشته پزشکی دانشگاه تهران پذیرفته شدند. پس از فراغت از تحصیل با معدل A، موفق به اخذ درجه تخصص جراحی زنان و زایمان در سال ۱۳۸۱ شدند. از سال ۲۰۱۲ پس از ارتباط با پروفسور گودمن بنیانگذار جراحی زیبایی زنان در امریکا بطور حرفه ای وارد حوزه عملهای جراحی زیبایی زنان شد و نیز با گذراندن دوره های بازسازی ناحیه تناسلی در پاریس و لیزر زنان در المان و نیز دوره های متعدد دیگر در خارج از کشور جزو پیشرو های این زمینه در ایران می باشد و روش‌های جراحی متعددی مختص به خود در این زمینه دارد.

×
جدول محتوا