تزریق چربی به لابیا ماژور

دکتر شهناز شایان فر » جراحی زیبایی واژن » تزریق چربی به لابیا ماژور
مدت زمان مطالعه :
۳ دقیقه
دکتر شهناز شایان فر » جراحی زیبایی واژن » تزریق چربی به لابیا ماژور
۳ دقیقه

تزریق چربی به لابیا ماژور

تزریق چربی به لابیا ماژور

گاهی برخی از بانوان که به دکتر شایان فر مراجعه می کنند از ظاهرناحیه تناسلی خود احساس خوبی ندارند ، و در رابطه باراهکار های درمانی سوال دارند، لابیا ماژور گاهی ممکن است به دلایل مختلف دچار تحلیل رفتگی و افتادگی شود ،مثل ورزش های مختلف مانند دوچرخه سواری ،اسب سواری و یا کاهش وزن های ناگهانی ،افزایش سن و همچنین زایمان های مکرر می تواند دلیل این افتادگی شود .در این مقاله در رابطه با جراحی جوانسازی واژن صحبت می شود . اگر شما هم به دنبال بهترین راهکار درمانی هستید توصیه می شود مقاله زیر را مطالعه فرمایید.  روش های مختلفی وجود دارد تا دوباره این بافت به تحلیل رفته را بازسازی کرد و در حقیقت عمل جوانسازی انجام شود . یکی از این روش ها ،تزریق چربی به ناحیه لابیا ماژور است که در حقیقت بخشی از چربی خود فرداستفاده می شود این چربی به روش لیپوساکشن حاصل می شود و در ناحیه لابیا ماژور تزریق می شود ،تزریق چربی اثرات خیلی خوبی برای فرد دارد ،دلیل آن هم در این است که نه تنها در طی این روش افتادگی و شکل ظاهری لابیا ماژور ترمیم می شود و به ظاهر دلخواه فرد تبدیل می شود ،بلکه به دلیل آنکه این سلول های چربی حاوی سلول های بنیادی هم هستند باعث جوانسازی و کلاژن سازی در ناحیه مورد نظر می شود .

تزریق چربی به لابیا ماژور
تزریق چربی به لابیا ماژور

ماندگاری تزریق چربی به ناحیه لابیا ماژور

تزریق چربی به ناحیه لابیا ماژور از ماندگاری بالایی برخورداری است ، و در دراز مدت ماندگاری دارد و از افتادگی این ناحیه جلوگیری می کند . این روش علاوه بر جوانسازی واژن به نسبت سبب سفید شدن این ناحیه می شود و چین و چروک های ناحیه تناسلی را به طور کامل از بین می برد .

دکتر شایان فر متخصص زنان و زایمان هستند شما می توانید با شماره های ۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در پیج اینستاگرام دنبال نمایید.

اگر فرد تمایل به تزریق چربی به واژن  با کمک لیپوساکشن نداشته باشد ،می توان از روش های جایگزین همچون تزریق ژل به این ناحیه استفاده کرد . در رابطه با تزریق ژل باید قبل از هر چیز در انتخاب متخصص خود دقت کنید . جنس ژلی که برای تزریق استفاده می شود امری مهم است . گاهی برخی افراد ناآگاه با قیمت های پایین این تزریق را انجام می دهند که خود می تواند شامل عواقب و صدمات جبران ناپیذیر شود .
از روش های دیگر جوانسازی در ناحیه لابیا ماژور استفاده از لیزر ها است ،ليزرهاى معمولى كه در بازار هستند ليزر co2 هستند واگر توسط افراد ناوارد انجام شود می تواند سبب ایجاد سوختگی و اسکار هایی در ناحیه تناسلی شود ، لیزر اربیوم یگ بهترین نوع لیزر برای جوانسازی در دنیا می باشند ، دکتر شایان فر این روش را با کمک لیزر ژولیت که از source لیزر اربیوم یگ استفاده می کند برای بیماران خود انجام می دهد و به همین علت بدون هیچ عارضه ای سبب تحریک کلاژن سازی در منطقه مورد نظر می شود و در نتیجه جواسازی در ناحیه مورد نظر حاصل می شود.

برخی از مقالات

تزریق چربی به واژن

جراحی زیبایی واژن

لاپاراسکوپی

علل عمل لابیاپلاستی

بهترین جراح زیبایی واژن

راه های ارتباطی

۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷

 پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر شایان فر جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان

دکتر شهناز شایانفر

دکتر شهناز شایانفر

دکتر شهناز شایانفر پس از اخذ دیپلم به عنوان رتبه اول استان، در سال ۱۳۶۷ با کسب رتبه ۲۴ در کنکور سراسری در رشته پزشکی دانشگاه تهران پذیرفته شدند. پس از فراغت از تحصیل با معدل A، موفق به اخذ درجه تخصص جراحی زنان و زایمان در سال ۱۳۸۱ شدند. از سال ۲۰۱۲ پس از ارتباط با پروفسور گودمن بنیانگذار جراحی زیبایی زنان در امریکا بطور حرفه ای وارد حوزه عملهای جراحی زیبایی زنان شد و نیز با گذراندن دوره های بازسازی ناحیه تناسلی در پاریس و لیزر زنان در المان و نیز دوره های متعدد دیگر در خارج از کشور جزو پیشرو های این زمینه در ایران می باشد و روش‌های جراحی متعددی مختص به خود در این زمینه دارد.

×
جدول محتوا