۴ دقیقه

تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن دلایل مختلفی دارد و خانم های زیادی برای این تزریق به دنبال پزشک قهاری هستند.

از مهمترین دلایلی که خانم ها به جراح زیبایی واژن مراجعه می نمایند، تزریق چربی به منظور تقویت نقطه G و یا همان G- point می باشد. تقویت نقطه G سبب می شود تا خانم ها از رابطه جنسی خود، رضایت کامل داشته باشد.

تقویت نقطه جی یا G-point از جمله جراحی های غیر تهاجمی است که خانم ها به منظور انجام آن به جراح  زیبایی واژن مراجعه می نمایند. زیرا با تقوبت این نقطه می توانند رابطه جنسی خود را بهبود ببخشند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با خانم دکتر شایان فر متخصص زنان و زایمان  با شماره های ۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در  پیج اینستاگرام دنبال نمایید.

شاید این سوال برای شما پیش آید که چربی مورد نیاز برای انجام تزریق چربی از کجا تامین می شود؟

برای آن که بتوان چربی مورد نیاز در تزریق چربی به واژن را تامین نمود، از بدن خود فرد و از قسمتی که دارای میزان چربی زنده بیشتری استف چربی برداشته می شود.

همچنین ممکن است در برخی از افراد، ژل اسید هیالورونیک را به عنوان یک پر کننده استفاده نمود. تا به رضایت نسبی بعد از تزریق رسید.

تزریق چربی به واژن

مزایای تزریق چربی به واژن

به دلیل آن که چربی مورد نیاز برای انجام تزریق چربی به واژن از بدن خود فرد استخراج می شود، به راحتی می توان این نکته را بیان کرد که هیچ گونه عارضه ای را به همراه ندارد. به همین دلیل رضایت بیماران بعد از تزریق چربی بسیار بالا است.

از جمله مزایای دیگر تزریق چربی به واژن افزایش اثرات مثبت بر سلامت ذهنی و جسمی است.

G- point

G- point و یا G-spot به ناحیه ای در عمق 10 الی 20 میلیمتری دیواره جلویی واژن گفته می شود. این ناحیه در برخی از خانم ها حساس است و با کمترین تحریک سرعت ارگاسم را بالا می برد.

به همین دلیل بسیاری از خانم ها برای افزایش میزان حساسیت این نقطه، اقدام به تزریق چربی به واژن می نماید.

نحوه انجام تزریق چربی به واژن

در ابتدا برای عدم احساس درد در فرد، بی حسی موضعی انجام می شود. سپس به قسمت مجاری ادراری، یک سوند وصل می شود تا در حین انجام تزریق اگر تخلیه مثانه صورت گرفت مکلی بروز نکند. همچنین با انجام این کار دیواره واژن را ثابت نگه می دارد. همین امر سبب می شود تا تزریق چربی به نقطه G-point  به راحتی صورت گیرد. بعد با استفاده از یک سوزن و چربی و یا مواد پرکننده ای که برای تزریق مورد استفاده قرار می گیرد.

مراقبت های بعد از تزریق چربی به واژن

به منظور رسیدن به نتیجه قابل قبول به مدت یک هفته بعد از تزریق چربی به واژن، از داشتن رابطه جنسی اجتناب شود.

همچنین به دلیل آن که چربی از خود بدن فرد تزریق شده است، تا زمانی که به طور کامل نتیجه تزریق مشخص نشده است، از انجام ورزش های سنگین اجتناب شود.

همچنین به دلیل آن که در حین تزریق چربی، فرد بی حس شده است هیچ گونه دردی را حس نمی کند. با این حال در صورتی که بعد از این دردی را حس می کنید به جراح زیبایی واژن اطلاع دهید تا بررسی نماید.

نتایج تزریق چربی به واژن چه زمانی نمایان می شود؟

بعد از گذشت دو هفته از تزریق چربی تمامیم علائم رضایت مندی فرد از تزریق چربی به واژن نمایان می شود.

چه اقداماتی را می توان هزمان با تزریق چربی به واژن انجام داد؟

می توانید قبل از انجام این تزریق، اقدام به لابیاپلاستی و یا جراحی زیبایی واژن نمایید تا ظاهر واژن تان بهبود پیدا نماید.

همچنین می توانید اقدام به پرینورافی نمایید تا ظاهر واژنتان بهبود پیدا نماید. سپس اقدام به تزریق چربی به واژن و نقطه G نمایید.

دیگر کاربرد تزریق چربی به واژن چیست؟

از دیگر مزایای تزریق چربی به واژن جوانسازی واژن است که باعث می شود تا خانم هایی که به دلیل افزایش سن، کاهش وزن و یا کاهش حجم چربی بدنشان، فرم واژن شان نیز تغییر کرده است، بهبود پیدا کند. همچنین سبب می شود تا فرد از رابطه جنسی خود رضایت کامل داشته باشد.

کاندید تزریق چربی به واژن چه افرادی هستند؟

تمامی خانم هایی که خواستار جوانسازی واژن هستند و یا از رابطه جنسی خود به دلیل تحریک پذیری کم G پوینت، دچار مشکل شده اند، می توانند به راحتی اقدام به این امر نموده و از نتیجه این تزریق رضایت کامل داشته باشد.

برخی از مقالات مرتبط

لیزر ژولیت

جوانسازی واژن

بهترین جراح زیبایی واژن

سفید کردن واژن با لیزر 

جوانسازی واژن با لیزر

راه های ارتباطی

 ۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷

 پیج اینستاگرام

 کانال تلگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر شایان فر جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان

دکتر شهناز شایانفر

دکتر شهناز شایانفر

دکتر شهناز شایانفر پس از اخذ دیپلم به عنوان رتبه اول استان، در سال ۱۳۶۷ با کسب رتبه ۲۴ در کنکور سراسری در رشته پزشکی دانشگاه تهران پذیرفته شدند. پس از فراغت از تحصیل با معدل A، موفق به اخذ درجه تخصص جراحی زنان و زایمان در سال ۱۳۸۱ شدند. از سال ۲۰۱۲ پس از ارتباط با پروفسور گودمن بنیانگذار جراحی زیبایی زنان در امریکا بطور حرفه ای وارد حوزه عملهای جراحی زیبایی زنان شد و نیز با گذراندن دوره های بازسازی ناحیه تناسلی در پاریس و لیزر زنان در المان و نیز دوره های متعدد دیگر در خارج از کشور جزو پیشرو های این زمینه در ایران می باشد و روش‌های جراحی متعددی مختص به خود در این زمینه دارد.

تزریق چربی به واژن
×
جدول محتوا