Search
Close this search box.
تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن + توضیحات مرحله به مرحله

تزریق چربی به واژن دلایل مختلفی دارد و خانم های زیادی برای این تزریق به دنبال پزشک قهاری هستند. از مهمترین دلایلی که خانم ها به جراح زیبایی واژن مراجعه می نمایند، تزریق چربی به منظور تقویت نقطه G و یا همان G- point می باشد. تقویت نقطه G سبب می شود تا خانم ها از رابطه جنسی خود، رضایت کامل داشته باشد.

دلایل استفاده از روش تزریق چربی واژن

دلایل استفاده از روش تزریق چربی واژن می تواند در هر فرد متفاوت باشد. در ادامه چند مورد از مهمترین دلایل را بیان کرده ایم:

1. افزایش حجم و اندازه

استفاده از تزریق چربی به واژن می‌تواند منجر به افزایش حجم و اندازه آن شود. این موضوع می‌تواند برای زنانی که از احساس کمبود یا ناهنجاری در ساختار واژن خود رنج می‌برند، یک راه حل آرام‌بخش باشد.

2. افزایش سطح لیپیدها

تزریق چربی می‌تواند به افزایش سطح لیپیدها و رطوبت واژن کمک کند. این اقدام می‌تواند به حفظ ترطیب و لطافت واژن و در نتیجه، افزایش راحتی در هنگام فعالیت‌های جنسی کمک نماید.

3. افزایش انعطاف‌پذیری

تزریق چربی به واژن می‌تواند انعطاف‌پذیری و ارتجاع آن را افزایش دهد. این امر ممکن است برای زنانی که می‌خواهند احساس طبیعی‌تر و زیباتری در طول روابط جنسی داشته باشند، مزیتی باشد.

4. اصلاح تغییرات هورمونی

تغییرات هورمونی مانند کاهش استروژن در دوران پوستی ممکن است باعث خشکی و کاهش سطح لیپیدهای واژن شود. تزریق چربی می‌تواند این تغییرات را تعدیل کرده و به بهبود وضعیت واژن در دوران پوستی کمک کند.

5. افزایش جذابیت ظاهری

تزریق چربی به واژن می‌تواند بهبودی در جذابیت ظاهری این قسمت از بدن زنان ایجاد کند. افراد ممکن است با افزایش اعتماد به نفس و رضایت بیشتر از ظاهر خود، ارتباط‌های جنسی و عاطفی خود را بهبود بخشند.

شاید این سوال برای شما پیش آید که چربی مورد نیاز برای انجام تزریق چربی از کجا تامین می شود؟

برای آن که بتوان چربی مورد نیاز در تزریق چربی به واژن را تامین نمود، از بدن خود فرد و از قسمتی که دارای میزان چربی زنده بیشتری استف چربی برداشته می شود. همچنین ممکن است در برخی از افراد، ژل اسید هیالورونیک را به عنوان یک پر کننده استفاده نمود. تا به رضایت نسبی بعد از تزریق رسید.

مزایای تزریق چربی به واژن

به دلیل آن که چربی مورد نیاز برای انجام تزریق چربی به واژن از بدن خود فرد استخراج می شود، به راحتی می توان این نکته را بیان کرد که هیچ گونه عارضه ای را به همراه ندارد. به همین دلیل رضایت بیماران بعد از تزریق چربی بسیار بالا است. از جمله مزایای دیگر تزریق چربی به واژن افزایش اثرات مثبت بر سلامت ذهنی و جسمی است.

کاندید تزریق چربی به واژن چه افرادی هستند؟

تمامی خانم هایی که خواستار جوانسازی واژن هستند و یا از رابطه جنسی خود به دلیل تحریک پذیری کم G پوینت، دچار مشکل شده اند، می توانند به راحتی اقدام به این امر نموده و از نتیجه این تزریق رضایت کامل داشته باشد.

نحوه انجام تزریق چربی به واژن

در ابتدا برای عدم احساس درد در فرد، بی حسی موضعی انجام می شود. سپس به قسمت مجاری ادراری، یک سوند وصل می شود تا در حین انجام تزریق اگر تخلیه مثانه صورت گرفت مکلی بروز نکند. همچنین با انجام این کار دیواره واژن را ثابت نگه می دارد. همین امر سبب می شود تا تزریق چربی به نقطه G-point  به راحتی صورت گیرد. بعد با استفاده از یک سوزن و چربی و یا مواد پرکننده ای که برای تزریق مورد استفاده قرار می گیرد.

مراقبت های بعد از تزریق چربی به واژن

به منظور رسیدن به نتیجه قابل قبول به مدت یک هفته بعد از تزریق چربی به واژن، از داشتن رابطه جنسی اجتناب شود. همچنین به دلیل آن که چربی از خود بدن فرد تزریق شده است، تا زمانی که به طور کامل نتیجه تزریق مشخص نشده است، از انجام ورزش های سنگین اجتناب شود. همچنین به دلیل آن که در حین تزریق چربی، فرد بی حس شده است هیچ گونه دردی را حس نمی کند. با این حال در صورتی که بعد از این دردی را حس می کنید به جراح زیبایی واژن اطلاع دهید تا بررسی نماید.

نتایج تزریق چربی به واژن چه زمانی نمایان می شود؟

بعد از گذشت دو هفته از تزریق چربی تمامیم علائم رضایت مندی فرد از تزریق چربی به واژن نمایان می شود.

عوارض تزریق چربی به واژن

در صورتی که در انتخاب پزشک به اندازه کافی تحقیق نکرده باشید، ممکن است با عوارضی روبرو شوید که از جمله این عوارض متوان به موارد زیر اشاره کرد.

تورم و درد:

یکی از عوارض شایع پس از تزریق چربی به واژن، تورم و درد در محل تزریق می‌باشد. این امور ممکن است به مدت معینی پابرجا بمانند و در نهایت بهبود یابند. مصرف داروهای تسکین‌دهنده و پیشنهادات پزشک می‌تواند در مدیریت این عارضه کمک کند.

عفونت:

خطر عفونت در محل تزریق چربی وجود دارد. پیشنهاد می‌شود که برنامه‌ریزی دقیق و تمیزی از سوی پزشک انجام شود تا این خطر کاهش یابد. مصرف آنتی‌بیوتیک‌ها و دنبال کردن دستورالعمل‌های بهداشتی می‌تواند این عارضه را کاهش دهد.

نقص در حساسیت جنسی:

تزریق چربی به واژن ممکن است باعث تغییر حساسیت جنسی شود. این تغییرات ممکن است موقت یا دائمی باشند. مشاوره با پزشک در مورد تاثیرات احتمالی بر حساسیت جنسی و افزایش راحتی در این زمینه مفید است.

نتیجه نامناسب:

اگر تزریق چربی به نحو نامناسبی انجام شود، ممکن است نتیجه نهایی نامناسب و حتی ناهنجاری ظاهری ایجاد شود. انتخاب یک پزشک متخصص و مجرب و مشاوره دقیق با او، می‌تواند این مسئله را کاهش دهد.

واکنش‌های آلرژیک:

تزریق چربی ممکن است باعث واکنش‌های آلرژیک شود. در صورت وجود هرگونه علامت یا علائم غیرعادی بعد از تزریق، لازم است فوراً به پزشک مراجعه شود.

چه اقداماتی را می توان همزمان با تزریق چربی به واژن انجام داد؟

می توانید قبل از انجام این تزریق، اقدام به لابیاپلاستی و یا جراحی زیبایی واژن نمایید تا ظاهر واژن تان بهبود پیدا نماید. همچنین می توانید اقدام به پرینورافی نمایید تا ظاهر واژنتان بهبود پیدا نماید. سپس اقدام به تزریق چربی به واژن و نقطه G نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط