Search
Close this search box.
تزریق ژل به لابیا

تزریق ژل برای تنگی واژن

برای زیبایی و جوانسازی ناحیه واژن روش های مختلفی وجود دارد . این جراحی ها بنا بر نیاز و اختلال موجود بانوان انجام می شود. تزریق ژل به واژن یکی دیگر از راه های جوانسازی واژن است. اگر شما هم در رابطه با این روش جراحی اطلاعی ندارید بهتر است مقاله زیر را بخوانید. دکتر شهناز شایان فر در این زمینه از تخصص و تجربه بالایی برخوردار هستند در ادامه به بررسی این روش زیبایی ناحیه تناسلی، کاندید های مناسب آن و نتایج حاصل از تزریق ژل به واژن می پردازیم.

تزریق ژل به لابیا ماژور علاوه بر برجستگی این ناحیه سبب پر شدن هر گونه گودی و تورفتگی در این ناحیه می شود، در نتیجه این روش زیبایی برای فرم دهی ناحیه تناسلی بهترین روش می باشد و سبب جوانسازی می شود.

تزریق ژل به واژن چیست؟

با افزایش سن، کاهش حجم بافت می تواند منجر به تغییر ظاهر و عملکرد ناحیه واژن شود. به طور خاص، لب های بزرگ، بیرونی ترین چین های پوست اطراف واژن، ممکن است در زمان های مختلف، به ویژه پس از یائسگی، سست شود. به طور مشابه، بسیاری از زنان از عدم کنترل ادرار رنج می برند، که به آن بی اختیاری ادراری استرس (SUI) نیز گفته می شود که ناشی از ضعف کف لگن است. 

این تغییرات هم از نظر زیبایی شناختی و هم از نظر کاربردی هستند. آنها می توانند منبع خجالت باشند و اغلب بر رضایت جنسی زن تأثیر می گذارد که به طور قابل توجهی او را در جستجوی راه حل می گذارد. بانوانی که تصمیم به تزریق ژل به لابیا ماژور دارند به طور حتم در رابطه با قیمت، ماندگاری و روش انجام آن باید از متخصص زنان خود سوال کنند.

✅ ژل مورد استفاده در مطب دکتر شهناز شایان فر ژل هیاکورپ آلمان است که در ایران موجود نمی باشد و تنها برند در دنیا است که ژل مخصوص ناحیه ژنیتال تولید کرده است و بستلر کنگره بین المللی پوست پاریس IMCAS شده است که مهترین کنگره سالانه زیبایی می باشد. ماندگاری این ژل 18 ماه است که مهم ترین مزیت این ژل در بین همه ژل های موجود می باشد.

مزایای تزریق ژل برای تنگی واژن

مزایا تزریق ژل به واژن بسیار است. تزریق ژل به لابیا ماژور یا همان فیلر ، علاوه بر اینکه سبب برجسته سازی لابیا ماژور می گردد، سبب پر کردن گودی های موجود در  این نواحی نیز می شود، در نتیجه به راحتی فرم دهی به لابیا انجام می شود.

تزریق ژل به لابیا ماژور هم ،قابلیت انجام  جوانسازی واژن را دارد، در حقیقت با تحریک کلاژن سازی ،سبب جوانسازی و سفید شدن بافت واژن می گردد .در رابطه با تزریق ژل لازم است تا به این نکته توجه داشته باشید که ژل تزریق شده به واژن ساخت چه کشوری است  و توسط چه کسی برای بیمار تزریق می شود ،این کار لازم است تا توسط متخصص زنانى که فوق تخصص در جراحى زیبایی ناحیه تناسلى داشته باشد انجام شود.

  • سبب جوانسازی ناحیه واژن می شود.
  • هر گونه چین و چروک در این ناحیه را از بین می برد.
  • سبب سفتی پوست ناحیه واژن می شود.
  • سبب حجیم شدن و بهبود شکل ظاهری واژن می شود.
  • این روش نیازی به بستری ندارد.
  • روند بهبودی بسیار سریع است.
  • باعث افزایش اعتماد به نفس و همچنین بهبود عملکرد جنسی می شود.

01:00
truncate dir-rtl

چه کسانی کاندید مناسب برای تزریق ژل هستند؟| دکتر شهناز شایان فر

روش انجام تزریق ژل به واژن

زمان لازم برای این تزریق حدود 30 دقیقه می باشد. تزریق ژل به واژن کاملا بدون درد و بدون انجام بیهوشی و تنها با استفاده از یک بی حسی موضعی برای بیمار انجام می شود. بعد از اینکه بی حسی انجام شد، جراح زیبایی ژل را به ناحیه مورد تزریق می کند و نیاز به بستری شدن ندارد، فرد می تواند بلافاصله بعد از تزریق کار های روزمره خود را انجام دهد.

مراقبت های لازم بعد تزریق ژل به واژن

تزریق ژل به واژن نیاز به هیچ مراقبت خاصی بعد از تزریق ندارد و فقط کافی است محل سوراخ های تزریق را تمیز نگهدارید و بهداشت معممولی را حفظ کنید. روز بعد از تزریق میتوان دوش گرفت و بلافاصله بعد از تزریق می توان به فعالیت های عادی و روزانه بازگشت. همچنین از همان شب اول می توان رابطه جنسی داشت.

بلافاصله بعد از تزریق نتایج قابل مشاهده است. ژل مورد استفاده دکتر شهناز شایان فر هیالورونیک اسید است و 2 تا 3 هفته طول می کشد تا مایع بیشتری به خود جذب کند و به همین دلیل تزریق در 2 مرحله انجام می شود.

ماندگاری تزریق ژل به لابیا چقدر است؟

ماندگاری ژل پس از تزریق به لابیا ممکن است به عوامل متعددی بستگی داشته باشد:

🍀 نوع ژل مورد استفاده

نوع ژل مورد استفاده بر ماندگاری تزریق تأثیر دارد. برخی از ژل‌ها ممکن است ماندگاری بیشتری داشته باشند و برخی دیگر به مرور زمان جذب شوند.

🍀ویژگی‌های بدن هر فرد

ویژگی‌های بدنی هر فرد می‌تواند تأثیرگذار باشد. متغیرهایی نظیر سرعت جذب، نحوه تخلیه ژل از بدن، و ساختار بافت‌ها ممکن است ماندگاری را متأثر کنند.

🍀تعداد جلسات تزریق

تعداد جلسات تزریق ژل نیز می‌تواند ماندگاری را تحت تأثیر قرار دهد. در برخی موارد، نیاز به جلسات دوره‌ای ممکن است تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

🍀مراقبت‌های پس از تزریق

رعایت مراقبت‌های پس از تزریق نقش مهمی در ماندگاری ژل دارد. پیگیری دقیق از دستورات پزشک و انجام مراقبت‌های لازم می‌تواند به حفظ نتایج و ماندگاری ژل کمک کند.

تاثیرات طولانی‌مدت تزریق ژل به لابیا

تاثیرات طولانی‌مدت تزریق ژل به لابیا ممکن است شامل موارد زیر باشد:

🟩 افزایش حجم و اندازه لابیا

تزریق ژل می‌تواند به موقعیت بهتری برای حفظ حجم و اندازه لابیا ایجاد کند و تاثیرات طولانی‌مدت را تقویت کند.

🟩 افزایش راحتی در فعالیت‌های روزمره

تغییرات اندازه و شکل لابیا ممکن است به افزایش راحتی در فعالیت‌های روزمره زنان کمک کند و اثر مثبتی بر راحتی جنسی داشته باشد.

🟩 تغییرات در حساسیت و استحکام بافت‌ها

تزریق ژل ممکن است به تغییر حساسیت و استحکام بافت‌ها منجر شود، که ممکن است تاثیرات طولانی‌مدت را به همراه داشته باشد.

ماندگاری ژل مورد استفاده دکتر شهناز شایان فر به صورت تضمینی 18 ماه می باشد.

هزینه تزریق ژل به واژن

هزینه تزریق ژل به واژن نیز مانند روش های زیبایی درمانی دیگر بسته به عوامل مختلف، متفاوت می باشد. به عنوان مثال پزشکی که در شهرستان اقدام به این کار می کند قطعا هزینه کمتری از پزشکی که در تهران می باشد دریافت می کند. همچنین تخصص و مهارت پزشک و مدرک تحصیلی وی در هزینه دریافتی بیمار تاثیر می گذارد.

علاوه بر این موارد برند و موادی که برای تزریق واژن استفاده می شود هم در میزان هزینه موثر خواهد بود. بهترین کار برای اطلاع از میزان هزینه ها و روش های موجود این است که با پزشک مورد نظر خود تماس بگیرید و از وی بخواهید تا نرخ هزینه ها را برای شما توضیح دهد.

امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد و اطلاعات لازم را کسب کرده باشید. شما میتوانید سوالات و تجربیات خود را در زیر این مطلب با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط