۲ دقیقه

تزریق ژل به لابیا

تزریق ژل به لابیا

تزریق ژل به لابیا یکی از جراحی زیبایی واژن است  که می تواند جوانسازی واژن را سبب گردد .  بانوانی که تصمیم به تزریق ژل به لابیا ماژور دارند به طور حتم در رابطه با قیمت ،ماندگاری و روش انجام آن از متخصص زنان خود سوال می پرسند .دکتر شایان فر جراح زیبایی زنان در رابطه با تزریق ژل  و مزایای آن صحبت می کنند .

تزریق ژل به لابیا
تزریق ژل به لابیا

مزایای تزریق ژل به لابیا

تزریق ژل به لابیا ماژور یا همان فیلر  ،علاوه بر اینکه سبب برجسته سازی لابیا ماژور می گردد ، سبب  پر کردن گودی های موجود در  این نواحی نیز می شود  ،در نتیجه به راحتی  فرم دهی به لابیا انجام می شود .

تزریق ژل به لابیا ماژور هم ،قابلیت انجام  جوانسازی واژن را دارد ،در حقیقت  با  تحریک کلاژن سازی  ،سبب جوانسازی و سفید شدن بافت واژن می گردد .در رابطه با تزریق ژل لازم است تا به این نکته توجه داشته باشید که ،ژل تزریق شده به واژن ساخت چه کشوری است  و توسط چه کسی برای بیمار تزریق می شود ،این کار لازم است تا توسط متخصص زنانى كه فوق تخصص در جراحى زيبايي ناحيه تناسلى داشته باشد انجام شود.

دکتر شایان فر بهترین جراح زیبایی زنان   برای تزریق ژل ،از ژل هایی استفاده می کنند که ساخت کشور فرانسه هستند  این ژل ها 18 ماه ماندگاری دارند  و از بهترین شرکت های مورد تایید تهیه شده اند  .

هزینه تزریق ژل به لابیا

باید گفت برای این روش زیبایی هزینه دقیق و مشخصی بیان نشده است .اما ملاک های بسیاری وجود دارد که در تخمین هزینه موثر است از جمله آن ها ، جنس ژل مورد استفاده  که  ساخت چه کشوری است ،تجربه و تخصص متخصص زنان ، ماندگاری  ،جراحی های همزمان با تزریق ژل و مواردی از این قبیل همگی در  تعیین قیمت تزریق ژل  موثر هستند . شما می توانید  برای  اطلاع از قیمت دقیق با دکتر شایان فر متخصص زنان و جراح زیبایی زنان صحبت و مشاوره کنید .

صحبت های دکتر شایان فر در رابطه با مزایای تزریق ژل به لابیا :

برخی از مقالات دکتر شایان فر جراح زیبایی زنان

تزریق چربی به لابیا ماژور

تنگ کردن واژن با لیزر

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی با لیزر

علل عمل لابیاپلاستی

راه های ارتباطی

۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷

 پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر شایان فر جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان

جدول محتوا