Search
Close this search box.

جی اسپات که اولین بار در سال 1950 توسط دکتر ارنست گرافنبرگ و در مجله‌ی بین المللی سکسولوژی معرفی شد قسمتی در داخل واژن می‌باشد که با تحریک مستقیم می‌تواند بزرگتر شده و به نقطه‌ای قدرتمند جهت تحریک جنسی خانم‌ها تبدیل شود. به طور کلی در طی تحریک جنسی مجرای تناسلی در خانم‌ها بزرگتر می‌شود، جی اسپات یا نقطه‌ی جی نیز در حین تحریک بزرگتر و قابل لمس شده و پس از پایان ارگاسم متورم می‌شود.

با در نظر داشتن اینکه رابطه جنسی یکی از قویترین محرک‌های لذت بخش برای انسان است بنابراین محققان بسیاری در طی قرن‌های گذشته مطالعاتی در زمینه‌ی زیست شناسی، انسان شناسی و پزشکی انجام داده‌اند تا بتوانند اطلاعات خود در مورد تمایلان جنسی انسان ها را کشف نمایند. کشف نقطه‌ی جی قدم بزرگ در تحریک جنسی خانم‌ها و افزایش لذت جنسی در هنگام ارگاسم بود.

بعد از کشف نقطه‌ی جی، تزریق به این نقطه که تحت عنوان جی شات نیز شناخته می‌شود قدم دیگری برای خانم‌هایی که دچار ناامیدی از تجربه‌ی لذت جنسی هستند بود.

تزریق ژل به نقطه G

بسیاری از خانم‌ها در حین رابطه‌ی جنسی نمی‌توانند اوج لذت را تجربه نمایند و این امر منجر به سرخوردگی و عدم تمایل آنها به رابطه جنسی می‌شود. تزریق به نقطه جی را می‌توان انقلابی در افزایش لذت در هنگام تجربه‌ی جنسی برای خانم‌ها اعلام کرد. بر اساس تحقیقات انجام شده حدود 80 درصد خانم‌ها پس از تزریق ژل به نقطه‌ی جی بهبود قابل توجهی در احساس رضایت جنسی را تجربه کرده‌اند.

تزریق ژل به نقطه جی

ماده‌ای که در تزریق به نقطه‌ی جی به کار برده می‌شود محصولی است که حاوی مقادیر بالایی از کلاژن می‌باشد. با تزریق به این نقطه اندازه‌ی نقطه‌ی جی بزرگتر شده و در نتیجه تحریک این نقطه آسانتر انجام می‌شود. در واقع با افزایش سطح نقطه‌ی جی، دسترسی و تحریک سریعتر و بهتر انجام می‌شود و خانم‌ها می‌توانند تجربه‌ی جنسی لذت بخش‌تری را تجربه نمایند.

نحوه تزریق ژل به نقطه‌ی جی

تزریق ژل به نقطه‌ جی عملی بسیار ساده و بدون درد است که به سادگی در مطب پزشک قابل انجام است. پیش از تزریق ممکن است از بی‌حسی موضعی جهت کاهش ناراحتی در هنگام تزریق استفاده شود. تقریباُ حدود 30 دقیقه زمان لازم است تا بی‌حسی موضعی اثرگذار باشد.

پس از بی‌حسی روی تخت معاینه باید دراز بکشید و پاهای خود را در رکاب قرار دهید (مانند زمانی که تحت معاینه‌ی لگن قرار می‌گیرید و آزمایش پاپ اسمیر را انجام می‌دهید). سپس توسط یک اسپکولوم دهانه‌ی واژن مقداری باز می‌شود تا نقطه‌ی جی مشخص شود و در مرحله‌ی آخر تزریق توسط سرنگی ظریف انجام خواهد شد.

پس از پایان تزریق یک تامپون در واژن شما قرار خواهد گرفت (پس از 4 ساعت می‌توانید آن را خارج نمائید). زمان تزریق کمتر از 1 دقیقه می‌باشد و کل مراحل آماده‌سازی و حضور در مطب نهایت ممکن است به 1 ساعت زمان نیاز داشته باشد.

پس از پایان تزریق فرد می‌تواند به منزل بازگردد و فعالیت‌های روزانه‌ی خود را ادامه دهد. در واقع به هیچ گونه دوران نقاهت احتیاج نخواهد بود.

دلیل تزریق به نقطه‌ی جی

اصلی‌ترین دلیل تزریق ژل به نقطه‌ جی افزایش لذت جنسی در هنگام رابطه‌ی جنسی می‌باشد. در واقع تزریق به نقطه‌ی جی درمانی موثر برای افرادی است که نمی‌توانند ارگاسم را تجربه نمایند و یا به دنبال افزایش تجربه‌ی لذت جنسی می‌باشند.

تقریباً تمام خانم‌ها می‌توانند جهت تزریق ژل به نقطه‌ جی اقدام نمایند و هیچ گونه منعی وجود ندارد. در طی جلسه مشاوره پزشک در مورد بیماری های مزمن و یا عفونت های دستگاه تناسلی اطلاعات لازم را کسب می‌نماید و در صورتی که این روش برای شما مناسب نباشد شما را راهنمایی خواهد کرد.

افرادی که دچار اختلال عملکرد جنسی هستند و یا روش تحریک و ارگاسم آنها به گونه‌ی دیگری می‌باشد کادید مناسبی برای این تزریق نیستند.

نقطه جی

ماندگاری اثرات تزریق ژل به نقطه‌ی جی

نتایج تزریق ژل به نقطه جی بین 3 تا 6 ماه ماندگاری دارد و پس از این مدت در صورتی که فرد از نتایج تزریق رضایت داشته باشد می‌تواند جهت تزریق مجدد اقدام نماید.

عوارض پس از تزریق به نقطه‌ی جی ❌

تزریق ژل به نقطه‌ جی یکی از درمان‌های کم تهاجم می‌باشد و تقریباً هیچ گونه عارضه‌ی جانبی در پی ندارد، تنها مشکلی که پس از تزریق ممکن است ایجاد شود مقدار اندکی خونریزی می‌باشد که با قرار دادن تامپون تحت کنترل خواهد بود

4  ساعت پس از تزریق می‌توانید رابطه‌ی جنسی داشته باشید (البته نمایان شدن نتایج تزریق ممکن است به چند روز زمان نیاز داشته باشد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *