[ratemypost]
۳ دقیقه
جراحی ترمیمی لابیاپلاستی

جراحی ترمیمی لابیاپلاستی

آنچه می خوانید...

اگر جراحی لابیاپلاستی توسط افراد غیرمتخصص انجام شود چه مشکلاتی برای فرد ایجاد می کند؟ آیا جراحی ناموفق لابیاپلاستی را می توان ترمیم کرد؟ چه اقداماتی قبل و بعد از جراحی لابیاپلاستی بایدانجام شود؟

جراحی ترمیمی لابیاپلاستی
جراحی ترمیمی لابیاپلاستی

پاسخ پرسش های فوق را دکتر شایان فر در مطلب ذیل توضیح می دهند.

لابیا پلاستی یکی از جراحی های جوان سازی واژن است که طرفداران بسیاری در دنیا و کشور ما ایران دارد. این جراحی جهت اصلاح ظاهر دستگاه تناسلی به خصوص لابیا ها در خانم ها انجام می شود.

ظاهر بیرونی دستگاه تناسلی در خانم های از سه بخش تشکیل شده است:

  • لابیا مینور
  • لابیاماژور
  • کلیتوریس

لابیا پلاستی چیست؟

زمانی که جراحی زیبایی واژن روی لابیا های کوچک انجام شود، به آن لابیا پلاستی مینور گفته می شود. وهنگامی که جراحی زیبایی روی لابیا های بزرگ انجام شود، به آن لابیاپلاستی ماژور می گویند.

🌸اگر جراحی لابیاپلاستی توسط افراد غیر متخصص انجام شود چه عواقبی در پی دارد؟

امروزه جراحی لابیا پلاستی طرفداران بسیاری دارد، که بیشتر توسط افراد مختلفی که تخصصی در این زمینه ندارند و افراد غیر پزشک انجام می شود.

انجام جراحی لابیا پلاستی توسط افراد غیر متخصص باعث بروز مشکلاتی مانند عدم رضایت مراجعه کننده، ظاهر نامطلوب دستگاه تناسلی و گاهی اوقات با برداشته شدن کامل لابیا مینور همراه است. بروز این مشکلات باعث ایجاد اختلالاتی از جمله:

  • کاهش اعتماد بنفس فرد
  • کاهش حس جنسی زمان رابطه زناشویی
  • درد در ناحیه تناسلی

می شود.

دکتر شهناز شایان فر متخصص جراحی زیبایی زنان این مژده را به تمام خانم هایی که جراحی لابیا پلاستی ناموفقی داشته اند، می دهد. که می تواند، با استفاده از روش ها و تکنیک های جدید، جراحی های کاملا اختصاصی جهت رفع این مشکل انجام دهد و سعی می شود دستگاه تناسلی افرادی که جراحی ناموفق داشته اند با انجام عمل جراحی ترمیمی لابیاپلاستی، تا حد ممکن به حالت ایده آل برسد.

 

🌸باید ها و نباید های جراحی لابیا پلاستی قبل از عمل

ابتدا بیمار باید توسط پزشک متخصص در این زمینه معاینه شود.

انجام آزمایش خون به دلیل تشخیص اختلالات انعقادی و عفونت هایی که ممکن است در بیمار وجود داشته باشد.

بیمار خونریزی غیر طبیعی و طبیعی (پریود) نداشته باشد.

بیمار باید نتیجه تست پاپ اسمیر سالمی داشته باشد.

عدم وجود تبخال تناسلی و  زگیل تناسلی

نتیجه گیری

در نتیجه انجام عمل لابیا پلاستی توسط یک جراح متخصص و آشنا با تکنیک های جراحی روز دنیا عارضه ای را به دنبال نخواهد داشت وبهبودی بعد از جراحی به دلیل گردش خون بالا در ناحیه تناسلی بسیار سریع بوده و درد اندک محل جراحی با استفاده از مسکن هایی که توسط پزشک تجویز شده اند قابل کنترل می باشد.

 انجام جراحی لابیا پلاستی توسط افراد غیر متخصص باعث بروز مشکلاتی مانند عدم رضایت مراجعه کننده، ظاهر نامطلوب دستگاه تناسلی و گاهی اوقات با برداشته شدن کامل لابیا مینور همراه است. دکتر شهناز شایان فر متخصص زنان و زایمان هستند و می توانند با استفاده از تکنیک ها و روش های نوین جراحی به زیباتر ساختن ظاهر دستگاه تناسلی شما بپردازند. شما می توانید جهت مراجعه و مشاوره با شماره های ۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در پیج اینستاگرام دنبال نمایید.

 

دکتر شهناز شایان فر

دکتر شهناز شایان فر از سال 1381، تاکنون با انجام بیش از پانزده هزار عمل جراحی متنوع و کسب تجربه فراوان دوره های مختلف فوق تخصصی لاپاراسکوپی، هیستروسکوپی، کولپوسکوپی و لیزر را در دانشگاه تهران گذرانده اند. برخی از خدمات درمانی و زیبایی که توسط دکتر شهناز شایان فر ارائه می شود عبارتند از: لابیاپلاستی، واژینوپلاستی، پرینورافی، لیزر جوانسازی واژینال، تزریق چربی، درمان ناباروری، زایمان طبیعی و سزارین، درمان عفونت واژن و .... است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *