[ratemypost]
۴ دقیقه
دکتر شهناز شایان فر در حال لابیاپلاستی به روش آر اف

جراحی زیبایی زنان با RF surgery

آنچه می خوانید...

جراحی زیبایی زنان با RF surgery

با توجه به پیشرفت هایی که  در حوزه زیبایی زنان شده است،  امروزه از روش های مختلفی برای جراحی های زیبایی زنان استفاده می کنند،  جراحی لابیاپلاستی با استفاده  از RF surgery یکی از این روش ها است  که به عنوان  بهترین  روش برای  جراحی زیبایی زنان انتخاب شده است  .  اگر شما هم نیاز به جراحی لابیوپلاستی  دارید  و از این روش اطلاعی ندارید بهتر است ادامه مطلب را مطالعه کنید .

در ادامه فیلم جراحی لابیوپلاستی تهیه شده است :

جراحی لابیاپلاستی با استفاده از RF surgery

در ویدئو بالا جراحی لابیاپلاستی با استفاده از RF surgery  توسط خانم دکتر شهناز شایان فر انجام می شود ، RF surgery  در حقیقت همان  برش لابیا  با  استفاده از امواج رادیویی می باشد، طبق اخرین  رفرانس های 2018 این  روش جراحی لابیاپلاستی، بهترین روش  جراحی  زیبایی برای  اندام ناحیه تناسلی زنان است .  دلیل آن هم در این است، در طی این  روش امکان ایجاد برش های  ظریف جراحی  وجود دارد .

RF surgery نیز لیزری است حرارتی – رادیویی است. استفاده از RF surgery  می تواند لابیا های زنان را به بهترین نحوه برش بزند.  زیرا به دلیل استفاده از لیزر میتوان، قسمت های حساس تر که دارا عصب است را برش زد بدون آن که آسیبی وارد شود. همچنین فرکانس رادیویی با فرکانس بالای 4.00  مگاهرتز استفاده می کند. کیفیت کار در طی این  روش جراحی بسیار بهتر از عمل های جراحی است که با استفاده از چاقو انجام می شود .

جراحی زیبایی زنان با RF surgery
جراحی زیبایی زنان با RF surgery

دوران نقاهت بعد از جراحی لابیاپلاستی با RF surgery

معمولا دوران نقاهت در این روش خیلی کمتر از  لیزر و یا روش های دیگری است که  به طور knife   انجام می شود . لازم است بیمار برای طی شدن دوره نقاهت 2 الی 3 روز در منزل استراحت کند  و بعد از این زمان تا  دو ماه از انجام کار های سنگین خودداری کند و نزدیکی نداشته باشد .

لازم به ذکر است تمام این موارد، بسته به روشی دارد که متخصص زنان برای جراحی زیبایی  انتخاب می کند  که بر اساس شرایط بیمار ممکن است  متفاوت باشد.

آیا بیمار در حین جراحی لابیاپلاستی با RF surgery دردی را احساس می کند ؟

خیر  زیرا این روش  جراحی لابیاپلاستی در مطب  متخصص زنان و با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود و عملا  فرد  دردی را احساس نمی کند .

دکتر شهناز شایان فر متخصص زنان و زایمان هستند شما می توانید با شماره های ۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در پیج اینستاگرام دنبال نمایید.

خلاصه مطلب

در اخر باید گفت  از آنجا که جراحی لابیوپلاستی  به عنوان یک جراحی بسیار حساس در ناحیه تناسلی  شناخته شده است، لازم است تا این روش توسط یک پزشک متخصص و با تجربه در این زمینه انجام شود ، متاسفانه برخی این مورد را نادیده می گیرند و  معیار انتخاب خود برای  متخصص زنان را هزینه جراحی در نظر می گیرند ، والبته  بعد ها دچار عوارض  جراحی لابیاپلاستی می گردند . دکتر شهناز  شایان فر یکی از بهترین جراحان زیبایی زنان  با استفاده از روش های نوین  و تجربه ای بالایی که دارند سعی  بر افزایش رضایت بیمار بعد از جراحی  دارند . شما می توانید جهت مشاوره و یا تعیین وقت به مطب دکتر  در ایران – تهران – یوسف آباد -جنب خیابان شصتم – ساختمان پزشکان ماهان – طبقه 1 – واحد 4 مراجعه کنید و یا با شماره ۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷  تماس حاصل فرمایید .

با تشکر مدیریت سایت دکتر شایان فر جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان

دکتر شهناز شایان فر

دکتر شهناز شایان فر از سال 1381، تاکنون با انجام بیش از پانزده هزار عمل جراحی متنوع و کسب تجربه فراوان دوره های مختلف فوق تخصصی لاپاراسکوپی، هیستروسکوپی، کولپوسکوپی و لیزر را در دانشگاه تهران گذرانده اند. برخی از خدمات درمانی و زیبایی که توسط دکتر شهناز شایان فر ارائه می شود عبارتند از: لابیاپلاستی، واژینوپلاستی، پرینورافی، لیزر جوانسازی واژینال، تزریق چربی، درمان ناباروری، زایمان طبیعی و سزارین، درمان عفونت واژن و .... است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *