جوانسازی واژن

مدت زمان مطالعه :
۲ دقیقه
۲ دقیقه

جوانسازی واژن

جوانسازی واژن

به مرور زمان، با افزایش سن و کاهش تولید کلاژن، بسیاری از قسمت های بدن تحت تاثیر تغییرات طبیعی قرار می گیرند. در بسیاری از زنان، بعد از زایمان های متعدد، ناحیه واژن شل و یا گشاد می شود، چنین تغییرات طبیعی بر رابطه جنسی و لذت آن تاثیر می گذارد، و باعث می شود که اعتماد به نفس زن نیز پایین بیاید.

جوانسازی واژن

اگر شما نیز جزء افرادی هستید که از گشادی ناحیه واژن رنج می برید، جوانسازی واژن روش بسیار مموثری برای شما خواهد بود. زایمان های متعدد، افزایش سن، افتادگی واژن و یا کاهش وزن شدید، می تواند از دلایل انجام جوانسازی واژن باشد. با جوانسازی واژن، بافت اضافی برداشته می شود، دیواره واژن سفت و محکم خواهد شد و کشیدگی عضلات واژن به حالت اولیه برمی گردد. گاهی در صورت لزوم، لابیاپلاستی نیز انجام می شود تا لابیاها مجدد فرم داده شوند.

جوانسازی واژن

جوانسازی واژن، یکی از راه های رهایی از مشکلات این چنینی است. برخی از مزایای این روش عبارت است از:
– جوان تر شدن ظاهر واژن
– افزایش استحکام و کنترل عضلات واژن
– بهبود رابطه جنسی
– دوره نقاهت بسیار کوتاه
جوانسازی واژن، تنها بر ظاهر ناحیه واژن کار نمی کند، بلکه می تواند باعث تنگ شدن عضلات داخلی و خارجی واژن و در نهایت افزایش لذت جنسی شود.

جوانسازی واژن با لیزر، عوارض و مشکلات ناشی از جراحی را ندارد و در مقابل، نتایج بهتر و مطلوب تری را به همراه خواهد داشت. لیزر، روش بسیار ایمن و سریعی است، و از آن جایی که تنها بر پوشش خارجی واژن اثر می گذارد، کوچک ترین آسیبی را به بافت های زیرین وارد نمی کند.

در صوری که فرد مقدار بسیار جزئی درد احساس کند، این ناحیه با ژل، بی حس می شود و درد قابل تحمل خواهد بود.
بعد از جوانسازی واژن با لیزر، نیازی به بستری شدن نیست و بیمار بلافاصله قادر به انجام فعالیت های روزانه خود خواهد بود. فرد بایستی به مدت یک هفته از رابطه جنسی پرهیز کند. از وان آب گرم و یا استخر نیز نباید استفاده شود.

خدمات دکتر شایان فر جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان

هیستروسکوپی

کولپوسکوپی

لابیاپلاستی 

جراحی زیبایی واژن 

راه های ارتباطی

 ۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷

 info@drshayanfar.com

 پیج اینستاگرام

 کانال تلگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر شایان فر جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان

دکتر شهناز شایانفر

دکتر شهناز شایانفر

دکتر شهناز شایانفر پس از اخذ دیپلم به عنوان رتبه اول استان، در سال ۱۳۶۷ با کسب رتبه ۲۴ در کنکور سراسری در رشته پزشکی دانشگاه تهران پذیرفته شدند. پس از فراغت از تحصیل با معدل A، موفق به اخذ درجه تخصص جراحی زنان و زایمان در سال ۱۳۸۱ شدند. از سال ۲۰۱۲ پس از ارتباط با پروفسور گودمن بنیانگذار جراحی زیبایی زنان در امریکا بطور حرفه ای وارد حوزه عملهای جراحی زیبایی زنان شد و نیز با گذراندن دوره های بازسازی ناحیه تناسلی در پاریس و لیزر زنان در المان و نیز دوره های متعدد دیگر در خارج از کشور جزو پیشرو های این زمینه در ایران می باشد و روش‌های جراحی متعددی مختص به خود در این زمینه دارد.

×
جدول محتوا