درمان تیرگی ناحیه تناسلی

مدت زمان مطالعه :
۳ دقیقه
۳ دقیقه

درمان تیرگی ناحیه تناسلی

درمان تیرگی ناحیه تناسلی

علل تیرگی ناحیه تناسلی سوال خیلی از مراجعین از دکتر شهناز شایان فر می باشد ، همین امر سبب شد تا در ادامه به بررسی این موضوع بپردازیم .

علل تیرگی ناحیه تناسلی

• بلوغ
• بارداری و زایمان
• استفاده از لباس زیر های تنگ و چسبان
• مصرف برخی از دارو ها همچون کورتون ها وبرخی آنتی بیوتیک ها
• وجود برخی از مشکلات هورمونی
• و استفاده از لیزر ها به منظور برداشتن موهای زائد

درمان تیرگی ناحیه تناسلی
درمان تیرگی ناحیه تناسلی

درمان تیرگی ناحیه تناسلی

راهکار های مختلفی برای درمان تیرگی ناحیه تناسلی وجود دارد ،اما راهکاری که بتواند فرد را به نتیجه دلخواه نزدیک کند ،استفاده از لیزر می باشد البته مصرف برخی از دارو های chemical نیز بی تاثیر نیست . همیشه ترکیب لیزر با این دارو ها بهتر نتیجه می دهد و میزان رضایت فرد در این روش بیشتر است .
اما لازم به ذکر است که استفاده از لیزر های co2خصوصا توسط افراد غیر متخصص می تواند عوارض خیلی بدی برای بیمار بگذارد و سبب سوختگی های شدید شود .گاهی برخی از مراجعین که به دکتر شایان فر مراجعه می کنند از لکه های سیاه و سفید شکایت می کنند . توصیه می شود استفاده از لیزر ژولیت نه تنها خیلی safe است بلکه نتایج بسیار عالی هم برای فرد دارد .

تاثیر تیرگی ناحیه تناسلی بر کیفیت زندگی بانوان

لازم به ذکر است که تیره بودن واژن هیچ تاثیری منفی و آسیبی بر روی سلامت فرد ندارد ولی این مشکل برای زندگی خصوصی و شخصی فرد تاثیر گذار است. بسیاری از خانم هایی که دارای واژنی تیره هستند، در زمان برقراری اولین رابطه جنسی خود دچار استرس و نگرانی می شوند. این سبب می شود تا برای ادامه دادن روابط خود، دچار مشکل شده و کیفیت زندگی شان کاهش یابد. به همین دلیل است که افراد زیادی امروزه برای درمان تیرگی واژن خود، به پزشکان و متخصص زنان مراجعه می کنند تا بتوانند در این خصوص از راهکار های درمانی استفاده کنند . دکتر شهناز شایان فر با توجه به تجربه و تخصص کافی در زمینه استفاده از لیزر ژولیت می توانند خدماتی همچون سفید کردن واژن با لیزر را ارائه دهند ، تا بانوان در کوتاه ترین زمان ممکن درمان شوند و از نتایج آن لذت ببرند .

آیا راه کاری وجود دارد تا بتوان از تیرگی ناحیه تناسلی جلوگیری کرد ؟

تیرگی ناحیه تناسلی می تواند سبب ناراحتی بسیاری از خانم ها شود از آنجا که این ناحیه یکی از حساس ترین نقاط بدن هر زن می باشد ، بیشتر بانوان علاقه مند هستند تا از تیرگی آن جلوگیری کنند . برخی از بانوان به اشتباه تصور می کنند که شستشوی روزانه با صابون می تواند از این تیرگی جلوگیری کند، در صورتیکه این امر کاملا اشتباه است برخی از صابون ها به دلیل خاصیت غلیایی که دارند ،سبب تحریک پوست می شوند و در نتیجه یکی از عوامل تیرگی واژن شناخته می شود .
همچنین استفاده از لباس زیر ها با جنس مناسب و توجه به روش موزدایی در جلوگیری از تیرگی واژن کمک کننده است .

صحبت های دکتر شهناز شایان فر در رابطه با درمان تیرگی ناحیه تناسلی :

دکتر شهناز شایانفر

دکتر شهناز شایانفر

دکتر شهناز شایانفر پس از اخذ دیپلم به عنوان رتبه اول استان، در سال ۱۳۶۷ با کسب رتبه ۲۴ در کنکور سراسری در رشته پزشکی دانشگاه تهران پذیرفته شدند. پس از فراغت از تحصیل با معدل A، موفق به اخذ درجه تخصص جراحی زنان و زایمان در سال ۱۳۸۱ شدند. از سال ۲۰۱۲ پس از ارتباط با پروفسور گودمن بنیانگذار جراحی زیبایی زنان در امریکا بطور حرفه ای وارد حوزه عملهای جراحی زیبایی زنان شد و نیز با گذراندن دوره های بازسازی ناحیه تناسلی در پاریس و لیزر زنان در المان و نیز دوره های متعدد دیگر در خارج از کشور جزو پیشرو های این زمینه در ایران می باشد و روش‌های جراحی متعددی مختص به خود در این زمینه دارد.

×
جدول محتوا