۳ دقیقه

سفید کردن واژن با ژولیت

هزینه رفع تیرگی  واژن با لیزر ژولیت چقدر است ؟  ماندگاری سفید کردن واژن با لیزر تا چه مدت است ؟  آیا سفید کردن واژن با لیزر درد دارد ؟  تیرگی ناحیه تناسلی می تواند ظاهری نامناسب را ایجاد کند  که، سبب از بین رفتن اعتماد به نفس و تحت تاثیر قرار گرفتن روابط زناشویی میگردد . امروزه دستگاه ها و ابزار های مختلفی ابداع شده است که می توانند  تیرگی ناحیه تناسلی را از بین ببرند .  در ادامه  دکتر شهناز شایان فر  متخصص زنان و جراح زیبایی زنان در تهران  به بررسی سفید کردن واژن با لیزر ژولیت می پردازند .

سفید کردن واژن با ژولیت
سفید کردن واژن با ژولیت

لیزر ژولیت چیست؟

لیزر ژولیت در بین لیزر های موجود در  بازار  یک انتخاب ایده ال برای  سفید کردن  و یا حتی تنگ کردن واژن می باشد . در طی استفاده از لیزر ژولیت  به صورت لایه به لایه ، لایه برداری انجام می شود  و فرد عملا دردی را حس نمی کند ، همچنین نیاز به استفاده از بی حسی  برای این عمل نمی باشد .

فواید لیزر ژولیت

لیزر ژولیت هیچ دردی را  در حین انجام ایجاد نمی کند ، همین امر یکی از خصوصیات های مهم  این لیزر می باشد که  وجه افتراق او از لیزر co2 و مونالیزا می باشد  . یک مزیت مهم در استفاده از لیزر ژولیت در این است که تاثیر این روش  به نسبت  طولانی مدت تر از سایر روش ها  می باشد و کاملا بدون عارضه برای افراد انجام می شود .

لیزر ژولیت به هیچ عنوان ایجاد سوختگی  برای بیمار نمی کند  و حداقل عوارض را به نسبت تمام لیزر های دنیا دارد .

دکتر شهناز شایان فر متخصص زنان و زایمان هستند شما می توانید با شماره های ۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در پیج اینستاگرام دنبال نمایید.

تعداد جلسات مورد نیاز  برای لیزر ژولیت

تعداد جلسات بسته به شرایط افراد مختلف است، اما در شرایط معمول می توانیم  در طی 3 الی 4 جلسه نتایج  لیزر ژولیت را مشاهده کنید.  برای اطلاع دقیق از هزینه و  جلسات مورد نیاز برای سفید  کردن و یا حتی تنگ کردن واژن با لیزر ژولیت می توانید به مطب  دکتر شهناز شایان فر متخصص زنان در تهران مراجعه کنید .

نتیجه گیری

در آخر می توانیم بگوییم  سفید کردن واژن با لیزر یک درمان موفق  و نتیجه بخش است که تاثیر بسزایی در کیفیت زندگی افراد دارد، خصوصا اگر  این عمل با استفاده از لیزر ژولیت  انجام شود. یکی از دلایل رایجی که  افراد تمایل به سفید کردن واژن خود دارند این است که  این  روش عملا دردی ندارد  و در زمان کوتاه فرد می تواند به نتایج ایده آلی دست یابد .  استفاده از لیزر ژولیت برای سفید کردن واژن یک روش کاملا غیر تهاجمی است که به صورت سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی و یا بی حسی  انجام می شود . خانم دکتر شهناز شایان فر با استفاده از لیزر ژولیت همواره بر این امر است که در خصوص سفید کردن واژن به خانم ها خدمات شایانی را ارائه دهد.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شایان فر جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان

جدول محتوا