آنچه می خوانید...

عکس های عمل لابیاپلاستی

همانطور که در مقالات پیشین هم گفته شد ،  لابیاپلاستی  امروزه یکی از جراحی های زیبایی زنان  است  که طرفداران بسیار زیادی  پیدا کرده است .این  عمل زیبایی همان قدر که تاثیرات  بسیار  خوبی را از خود به جای می گذارد ممکن است عوارضی را ایجاد کند  که سبب  ناراحتی  فرد  شود.  اما چگونه می توان احتمال بروز این عوارض را  از بین برد ؟  چگونه می توان  با  روند  انجام این جراحی  آشنا شد ؟

عکس های عمل لابیاپلاستی
عکس های عمل لابیاپلاستی

عکس عمل لابیاپلاستی

خیلی از افراد که به مطب دکتر شهناز شایان فر مراجعه می کنند  از ایشان  درخواست مشاهده نمونه کار ها  و عکس های  عمل لابیاپلاستی قبل، را دارند .  دکتر شهناز شایان فر  بعد از معاینه و  مشاوره با فرد بهترین روش را به ایشان توصیه می کنند ، همچنین با  نمایش نمونه کار های لابیاپلاستی بیمار  را از نتیجه  جراحی مطلع می سازند .

 نتیجه جراحی لابیاپلاستی

نتیجه جراحی لابیاپلاستی بسیار مهم است ، زیرا این جراحی یک جراحی بسیار  حساس  است  که  می تواند تاثیرات بسیار زیادی بر روند  زندگی و فعالیت  جنسی فرد داشته باشد ، پس لازم است تا این کار توسط فرد متخصص در این زمینه  انجام شود . دکتر شهناز شایان فر بهترین جراح زیبایی واژن در زمینه جراحی لابیاپلاستی تجربه بسیار بالایی دارند  و  تخصص ایشان در این زمینه احتمال بروز عوارض را  از بین برده است .

نیاز به جراحی لابیاپلاستی

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که فرد نیاز به لایباپلاستی داشته باشد .

افتادگی و شلی ناحیه  تناسلی

عدم تقارن در لابیا ها

وجود چین و چروک های زیاد در ناحیه لابیا ها

حساسیت  خود فرد

از بین رفتن اعتماد به نفس و تاثیر آن در روابط جنسی

در مواردی هم دیده می شود که فرد در ناحیه تناسلی خود هیچ گونه ایرادی ندارد  و  تصمیم به جراحی لابیاپلاستی می گیرد . این جراحی  مانعی ندارد و  بیشتر افراد می توانند ان را انجام دهند ، تنها  لازم است تا قبل از اقدام  با یک متخصص زنان  متخصص در این زمینه مشورت کنید .

دکتر شایان فر متخصص زنان و زایمان هستند شما می توانید با شماره های ۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در پیج اینستاگرام دنبال نمایید.

تجربه عمل لابیاپلاستی

اطلاع از تجربه  عمل لابیاپلاستی، یکی دیگر از دغدغه های افرادی است که نیاز به عمل لابیاپلاستی دارند .  شما می توانید  از  بیماران حاضر  در مطب دکتر شهناز شایان فر  که تجربه عمل لابیاپلاستی را دارند، در رابطه با تجربه عمل  آن  ها سوال بپرسید .  دکتر شهناز شایان فر  بعد از  انجام  هر گونه جراحی زیبایی واژن به فرد توصیه های لازم را می کنند  تا  نتیجه بهتری  به دست  آورد . تمام  این  موارد  در میزان رضایت فرد بعد از عمل زیبایی زنان تاثیر گذار است .

 نتیجه گیری

در اخر می توانیم به عنوان خلاصه از مطالب بیان کنیم ، ملاک اصلی برای  دکتر شهناز  شایان فر میزان رضایت فرد بعد از عمل لابیاپلاستی است .  ایشان با نشان دادن عکس  های عمل لابیاپلاستی  که انجام داده اند،  این اطمینان را به شما می دهند که این جراحی بدون  کوچکترین عوارضی برای شما انجام می شود . شما می توانید با خیالی آسوده برای این  عمل  جراحی اقدام کنید .

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on twitter

دکتر شهناز شایان فر

دکتر شهناز شایان فر از سال 1381، تاکنون با انجام بیش از پانزده هزار عمل جراحی متنوع و کسب تجربه فراوان دوره های مختلف فوق تخصصی لاپاراسکوپی، هیستروسکوپی، کولپوسکوپی و لیزر را در دانشگاه تهران گذرانده اند. برخی از خدمات درمانی و زیبایی که توسط دکتر شهناز شایان فر ارائه می شود عبارتند از: لابیاپلاستی، واژینوپلاستی، پرینورافی، لیزر جوانسازی واژینال، تزریق چربی، درمان ناباروری، زایمان طبیعی و سزارین، درمان عفونت واژن و .... است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *