فیلم تزریق ژل به واژن

دکتر شهناز شایان فر » جراحی زیبایی واژن » فیلم تزریق ژل به واژن
مدت زمان مطالعه :
۳ دقیقه
دکتر شهناز شایان فر » جراحی زیبایی واژن » فیلم تزریق ژل به واژن
۳ دقیقه

فیلم تزریق ژل به واژن

فیلم تزریق ژل به واژن

زیبایی و جوانسازی واژن به طور حتم خواسته تمام بانوان است . خوشبختانه علم پزشکی در حوزه زیبایی به طور چشمگیری پیشرفت داشته است و بانوان می توانند با استفاده از تکنیک های مختلف تمام اختلالات موجود در ناحیه واژن خود را درمان کنند . اما برای آنکه از نتیجه این تزریق احساس رضایتمندی داشته باشید، لازم است تا به نکاتی توجه شود . جنس ژل و شخصی که این کار را انجام می دهند می تواند در این نتیجه بسیار تاثیر گذار باشد . دکتر شایان فر جراح زیبایی زنان در ادامه به بررسی روش تزریق ژل به لابیا می پردازند .

فیلم تزریق ژل به واژن
فیلم تزریق ژل به واژن

روند انجام تزریق ژل به واژن

تزریق ژل به واژن توسط دکتر شایان فر به صورت سرپایی در مطب انجام می شود ،این کار با کمک بی حسی موضعی صورت می گیرد و در طول این تزریق بیمار هیچگونه دردی را احساس نمی کند .
ژل هایی که دکتر شایان فر جراح زیبایی زنان برای تزریق استفاده می کنند ،ژل هایی پرفکتو می باشد که محصول کشور فرانسه است . این ژل ها از کیفیت بالایی بر خوردار هستند و از بروز هر گونه عوارض احتمالی همچون عفونت ،ایجاد ترشح و تجمع ژل تنها در یک نقطه ،جلوگیری می کند .

ماندگاری تزریق ژل به لابیا

اگر بخواهیم این موضوع را بررسی کنیم ، باید بگوییم با توجه جنس ژلی که مورد استفاده قرار می گیرد ،این زمان تعیین می شود .ژل های فرانسوی از ماندگاری حدود 18 ماه و بیشتر برخوردار هستند و می توانیم به صورت حداقل تا 2 سال ماندگاری تزریق ژل به لابیا را تضمین کنیم .

دکتر شایان فر متخصص زنان و زایمان هستند شما می تواندی با شماره های ۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در پیج اینستاگرام دنبال نمایید.

تفاوت تزریق چربی و تزریق ژل به لابیا در چیست ؟

تفاوت اصلی در این است که برای تزریق چربی لازم است تا در ابتدا عمل لیپوساکشن صورت گیرد و این عمل ممکن است همراه با عوارض و درد باشد زیرا لازم است تا از چربی خود فرد استفاده شود . اما در طی تزریق ژل به لابیا متخصص زنان با کمک یک ژل عمل جوانسازی و زیبایی را برای واژن انجام می دهد . دکتر شایان فر بهترین متخصص زنان تزریق ژل به لابیا را با استفاده از بهترین برند و بالاترین کیفیت انجام می دهند .

آیا لازم است قبل از تزریق چربی به واژن اقدام خاصی انجام شود ؟

تمام آزمایشات مربوط برای تضمین سلامتی فرد متقاضی انجام می شود .
مصرف مایعات به مقدار زیاد قبل از تزریق چربی لازم است .
از بین بردن هر گونه عفونت در ناحیه واژن و دهانه رحم باید انجام شود .
تا 6 ساعت قبل از تزریق ، بهتراست از خوردن هر گونه مواد غذایی خودداری شود .
لازم است تا تمام موارد ذکر شده قبل از تزریق چربی به واژن انجام شود .
دکتر شایان فر یکی از بهترین جراحان زیبایی زنان در زنان قبل از اقدام به تزریق ژل و چربی به لابیا مشاورات لازم را با بیمار خود انجام می دهند .

با تشکر مدیریت سایت دکتر شایان فر جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان

فیلم تزریق ژل به واژن

 

دکتر شهناز شایانفر

دکتر شهناز شایانفر

دکتر شهناز شایانفر پس از اخذ دیپلم به عنوان رتبه اول استان، در سال ۱۳۶۷ با کسب رتبه ۲۴ در کنکور سراسری در رشته پزشکی دانشگاه تهران پذیرفته شدند. پس از فراغت از تحصیل با معدل A، موفق به اخذ درجه تخصص جراحی زنان و زایمان در سال ۱۳۸۱ شدند. از سال ۲۰۱۲ پس از ارتباط با پروفسور گودمن بنیانگذار جراحی زیبایی زنان در امریکا بطور حرفه ای وارد حوزه عملهای جراحی زیبایی زنان شد و نیز با گذراندن دوره های بازسازی ناحیه تناسلی در پاریس و لیزر زنان در المان و نیز دوره های متعدد دیگر در خارج از کشور جزو پیشرو های این زمینه در ایران می باشد و روش‌های جراحی متعددی مختص به خود در این زمینه دارد.

×
جدول محتوا