۳ دقیقه

فیلم تنگ کردن واژن

فیلم تنگ کردن واژن

بیشتر بانوان هنگام مراجعه به دکتر شهناز شایان فر یکی از بهترین متخصصین زنان در این حوزه سوالاتی از قبیل اینکه، راه های  تنگ کننده دائمی واژن چیست؟ هزینه تنگ کردن واژن چقدر است؟ بهترین راه برای تنگ کردن واژن چیست ؟ و…. دارند،  اما اگر شما هم به هر دلیلی دچار شل شدگی و افتادگی در ناحیه واژن خود شده اید توصیه می کنیم ادامه مطلب را مطالعه کنید .

تنگ کردن واژن

واژن و فرم ایده آل آن می تواند نقش بسیار پر رنگی در زندگی زناشویی افراد داشته باشد ،  خوشبختانه  امروزه روش های مختلفی برای  درمان افتادگی و شلی واژن وجود دارد ، که متناسب با شرایط افراد  می توان  از روش های مختلفی استفاده کرد،  در ادامه این مطلب علاوه بر نمایش فیلم  تنگ کردن واژن توسط دکتر شهناز شایان فر از فواید  تنگ کردن واژن با لیزر ژولیت  صحبت می کنند .

فیلم تنگ کردن واژن

در ویدئو بالا دکتر شهناز شایان فر در حال عمل تنگ کردن واژن با لیزر ژولیت هستند ، لیزر ژولیتی برای tighteningا ستفاده شده است که  معمولا برای  tightening سه جلسه لازم است ، تنگ کردن واژن با استفاده از لیزر ژولیت کاملا بدون درد است و بیمار عملا دردی را احساس نمی کند و بلافاصله بعد از انجام این عمل می تواند  به کار های روزمره خود بازگردد  و نگهداری خاصی برای این نوع عمل نیاز نیست .

همچنین افرادی که به دلیل شیر دهی ، عفونت های مکرر و یا دوران یائسگی  دچار خشکی واژن می شوند ، استفاده از لیزر ژولیت  در این موارد  بسیار پر کاربرد است ، لازم به ذکر است که لیزر ژولیت  برای برطرف کردن ریزش ادرار هم  مفید است و  نتیجه بسیار خوبی  برای فرد ایجاد می کند .

فیلم تنگ کردن واژن
فیلم تنگ کردن واژن

فواید تنگ کردن واژن

در طی این روش تنگ کردن عملا بیمار دردی را احساس نمی کند .

این روش در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود و تنها  با سه جلسه درمان عمل تنگ کردن  انجام می شود .

فرد بعد از انجام تنگ کردن واژن با استفاده از لیزر ژولیت  دیگر نیازی یه بستری شدن و مراقبت های خاص ندارد .

ماندگاری این عمل بسیار طولانی است و فرد می توان در مدت زمان بسیار طولانی  از  فواید آن لذت ببرد .

نتیجه گیری

در اخر به عنوان خلاصه ای از مطلب می توان گفت، هر گونه ناراحتی  در ناحیه تناسلی بانوان  می تواند تاثیرات منفی در اعتماد به نفس و روابط زناشویی ایجاد کند، پس توصیه می کنیم با مراجعه به متخصص زنان در صدد برطرف کردن مشکلات خود برآیید . دکتر شهناز شایان فر  سعی بر این دارند تا با استفاده از جدیدترین روش ها و تکنولوژی های نوی بهترین روش  درمان را استفاده کنند، لیزر ژولیت  در  حوزه جراحی های زیبایی زنان بسیار موفق عمل کرده است .

شما می توانید برای مشاوره و تعیین  وقت در خصوص جراحی هرگونه جراحی زیبایی واژن به مطب دکتر شهناز شایان فر در یوسف آباد مراجعه کنید .

با تشکر مدیریت سایت دکتر شایان فر جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان

دکتر شهناز شایانفر

دکتر شهناز شایانفر

دکتر شهناز شایانفر پس از اخذ دیپلم به عنوان رتبه اول استان، در سال ۱۳۶۷ با کسب رتبه ۲۴ در کنکور سراسری در رشته پزشکی دانشگاه تهران پذیرفته شدند. پس از فراغت از تحصیل با معدل A، موفق به اخذ درجه تخصص جراحی زنان و زایمان در سال ۱۳۸۱ شدند. از سال ۲۰۱۲ پس از ارتباط با پروفسور گودمن بنیانگذار جراحی زیبایی زنان در امریکا بطور حرفه ای وارد حوزه عملهای جراحی زیبایی زنان شد و نیز با گذراندن دوره های بازسازی ناحیه تناسلی در پاریس و لیزر زنان در المان و نیز دوره های متعدد دیگر در خارج از کشور جزو پیشرو های این زمینه در ایران می باشد و روش‌های جراحی متعددی مختص به خود در این زمینه دارد.

×
جدول محتوا