۲ دقیقه

فیلم عمل لابیاپلاستی

فیلم عمل لابیاپلاستی

لابیاپلاستی چیست ؟ بیشتر مراجعین دکتر شایان فر بهترین جراح زیبایی واژن در تهران ،در رابطه با روش انجام لابیاپلاستی و مراقبت های بعد از آن سوال دارند ،از همین رو دکتر شایان فر در ادامه به بررسی این موضوع و روش انجام جراحی لابیاپلاستی می پردازند .
در طی جراحی لابیاپلاستی توسط دکتر شایان فر ،بیمار توسطRF سرجیکال و به وسیله بی حسی موضعی جراحی می شود . RF سرجیکال همانطور که در مقالات قبلی هم گفته شد ،بهترین روش در دنیا برای انجام جراحی های زیبایی ناحیه تناسلی می باشد . با کمک این روش جراحی عملا بیمار در طی جراحی دردی را احساس نمی کند .

فیلم عمل لابیاپلاستی
فیلم عمل لابیاپلاستی

نتیجه جراحی لابیاپلاستی با استفاده از RF سرجیکال

نتیجه جراحی فوق العاده عالی می باشد ،از آنجائیکه این وسیله از کیفیت بالایی برخوردار است ،می توان از آن در عمل های جراحی پلک استفاده کرد . در نتیجه نسبت به لیزر از کیفیت بسیار بالایی بر خوردار است و به هیچ عنوان بعد از جراحی لبه های زخم مضرس نمی شود و جایی باقی نمی گذارد . در حال حاضر طبق آخرین رفرانس ها بهترین روش برای عمل های زیبایی ناحیه تناسلی روش RF سرجیکال می باشد

تجربه عمل لابیاپلاستی

افرادی که تصمیم به جراحی لابیاپلاستی دارند ، بیشتر به دنبال تجربه افراد از جراحی لابیاپلاستی آن ها می باشند ، تا از تجربه و رضایت آن ها از جراحی مطلع شوند . دکتر شهناز شایان فر با کمک تکنیک های نوین این جراحی را بدون هیچ گونه درد و خونریزی برای بیمار انجام می دهند و بیمار می تواند بعد از جراحی از نتایج لابیاپلاستی خود لذت ببرد .

دوران بهبودی بعد از جراحی لابیاپلاستی چقدر است ؟

برای پاسخ به این سوال بهتر است این دوران را به سه قسمت تقسیم کنیم .
مرحله اول ،2-3 روز زمان نیاز است تا ورم لابیا ها از بین برود .
مرحله دوم ، تا یک هفته بعد از جراحی از انجام کار های سنگین خودداری شود .
مرحله سوم ، برای شروع رابطه جنسی حتما با متخصص زنان خود مشورت کنید .

برخی از مقالات دکتر شهناز شایان فر

تزریق چربی به لابیا ماژور

تنگ کردن واژن با لیزر

بهترین جراح زیبایی واژن

راه های ارتباطی

۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷

 پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر شایان فر جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان

فیلم عمل لابیاپلاستی

 

 

جدول محتوا