Search
Close this search box.
هزینه سفید کردن واژن با لیزر

هزینه سفید کردن واژن

یکی از پرسرچ ترین موارد در زمینه زیبایی زنان، هزینه سفید کردن واژن یا همان ناحیه تناسلی است. در این مقاله در رابطه با این موضوع توضیح داده ایم.

قیمت سفید کردن واژن!!

هزینه سفید کردن واژن، یکی از مهمترین مواردی است که مراجعین به آن توجه می کنند. اما در کنار هزینه باید به میزان اثربخشی هر یک از روشهای درمانی نیز توجه ویژه ای نمود. از آنجایی که روشن کردن واژن روشهای مختلفی دارد، بنابراین هزینه آن نیز متفاوت خواهد بود. در ادامه این مطلب به بررسی هزینه رفع تیرگی واژن با روش های مختلف می پردازیم:

هزینه سفید کردن واژن با لیزر

هزینه سفید کردن واژن با لیزر به عوامل متعددی بستگی دارد، از جمله این عوامل می توانیم به این موارد اشاره کنیم:

 • نوع لیزر مورد نیاز
 • میزان تیرگی پوست و تعداد جلسات
 • دستمزد پزشک
 • نوع کلینیک
 • تجهیزات مورد استفاده برای لیزر
 • هزینه داروهای مورد نیاز قبل از لیزر درمانی

با توجه به توضیحات، هزینه لیزر سفید کردن واژن برای هر فرد متفاوت است و تعیین یک مبلغ مشخص برای همه افراد غیر ممکن است، زیرا هزینه با توجه به میزان گستردگی مشکل متفاوت خواهد بود. جهت تعیین هزینه می بایست با کلینیک تماس بگیرید.

به علاوه برخی از بانوان تمایل دارند، همزمان با سفید کردن واژن، دیگر عمل های زیبایی از جمله لابیاپلاستی را نیز انجام دهند. این موارد می توان هزینه تمام شده درمان را افزایش دهد، انجام همزمان عمل ها نتیجه گیری بهتر، دوره نقاهت کوتاه و رضایت بخشی بیمار را به همراه خواهد داشت. در نظر داشته باشید، که سفید کردن واژن با لیزر بهترین روش موثر در رفع این مشکل است.

هزینه سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی

یکی دیگر از روشهای رفع تیرگی واژن با استفاده از کربوکسی تراپی است. این روش شامل تزریق گاز co2 با استفاده از سوزن های مخصوص به زیر پوست است که منجر به افزایش گردش خون و ترمیم و روشن شدن پوست می‌شود. هزینه این درمان نیز بسته به میزان تیرگی، تعداد جلسات  مورد نیاز و نوع کلینیک و دستمزد جراح تعیین می‌شود.

هزینه سفید کردن واژن

عوامل موثر در هزینه سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی

عوامل متعددی می‌توانند در هزینه سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی موثر باشند. در زیر، برخی از این عوامل را ذکر می‌کنم:

 1. مکان جغرافیایی: هزینه‌ها ممکن است بسته به کشور و منطقه‌ای که در آن قرار دارید، متغیر باشد. در برخی کشورها و مناطق، هزینه‌های خدمات پزشکی و زیبایی ممکن است بالاتر یا پایین‌تر از دیگر مناطق باشد.
 2. تخصص پزشک: تخصص و تجربه پزشک انجام دهنده کربوکسی تراپی در تعیین هزینه تأثیرگذار است. پزشکان با تخصص و مهارت بیشتر معمولاً هزینه‌های بیشتری دریافت می‌کنند.
 3. مراکز بهداشتی و پزشکی: مراکز با نام‌آوا، تجهیزات پزشکی پیشرفته و خدمات فراوان ممکن است هزینه‌های بیشتری را دریافت کنند. همچنین، شهرها و محلات مختلف ممکن است در هزینه‌ها تفاوت داشته باشند.
 4. تعداد جلسات: هزینه‌ها ممکن است بسته به تعداد جلسات مورد نیاز برای دستیابی به نتیجه مطلوب تغییر کند. در برخی موارد، تزریق کربن دی‌اکسید به واژن به صورت جلسات تکراری انجام می‌شود.
 5. هزینه‌های جانبی: هزینه‌های جانبی شامل مواردی مانند مشاوره پیش از عمل، آزمایشات قبلی، داروها، پس از عمل و هزینه‌های مربوط به مراقبت‌های پس از جلسات ممکن است در هزینه کل تاثیرگذار باشند.

هزینه سفید کردن واژن در تهران 1403 چقدر است؟

قیمت سفید کردن واژن در شهر تهران با سایر شهر ها تفاوت چندانی ندارد و به عواملی از جمله روش روشن کردن، میزان تیرگی، تعداد جلسات و … بستگی دارد. در نظر داشته باشید، در این مورد تنها هزینه را در نظر نگیرید، کیفیت و نتیجه گیری از درمان اهمیت بسیار زیادی دارد. واژن یکی از حساس‌ترین نقاط بدن بانوان است، نداشتن تخصص کافی در این روش درمان می تواند مشکلات بعدی را به همراه داشته باشد. بنابراین برای روشن کردن واژن تخصص، تجربه و تبحر پزشک را مد نظر قرار دهید!

00:50
truncate dir-rtl

سفید کردن واژن

بهترین مرکز با مناسب ترین هزینه

کلینیک دکتر شهناز شایان‌فر، بهترین مرکز روشن کردن واژن است. این مرکز با استفاده از بهترین و جدید‌ترین دستگاه‌های لیزر اقدام به ترمیم و روشن سازی می نماید. این مرکز با کمک پزشکی متخصص و ماهر که تجربه درمان صد ها مورد مشابه را در کارنامه کاری خود داشته مدیریت می شود و نیز از پرسنلی متخصص و دوره دیده متشکل شده است. هزینه سفید کردن واژن در این کلینیک مناسب بوده و بر حسب، تعرفه های تعیین شده می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط