لابیاپلاستی چیست

لابیاپلاستی چیست

افرادی که کاندید برای جراحی لابیاپلاستی هستند ، به طور حتم سوالات بسیاری در ذهن خود دارند و تمایل دارند، از تجربه عمل لابیاپلاستی دیگر افراد مطلع شوند . همچنین سوالاتی از قبیل هزینه عمل لابیاپلاسیتی چقدر است ؟ آیا این جراحی عوراضی برای فرد دارد ؟ دوران بهبودی بعد از لابیاپلاستی چقدر است ؟ و سوالاتی از قیبل . اگر شما هم تصمیم به انجام جراحی های زیبایی زنان دارید بهتر است ادامه مطلب را مطالعه کنید .
لابیا مینور ارگانی است که، نقش بسیار مهمی در حس لذت حین سکس دارد و آنچه که جراح ، لازم است حین جراحی لابیاپلاستی بدان توجه داشته باشد این است که در مرحله اول یک ظاهر طبیعی برای بیمار ایجاد کند و دوم این که حس بیمار حین رابطه جنسی کاملا حفظ شود .

لابیاپلاستی چیست

لابیاپلاستی چیست

جراحی لابیاپلاستی تنها بریدن و cut کردن لابیا مینور ها نیست ، چون لابیا مینور خود به تنهایی ارگان بسیار مهمی است و متاسفانه خیلی از بیمارانی که به دکتر شهناز شایان فر متخصص زنان مراجعه می کنند ،توسط افراد نابلد که دوره های جراحی فلوشیپ عمل های جراحی زیبایی را طی نکرده اند ،جراحی شده اند. همین امر سبب شده تا لابیا کاملا بریده شده و عوارض جبران ناپذیری را برای بیمار داشته باشد .

کنترا اندیکاسیون لابیاپلاستی

باید گفت هیچگونه کنترا اندیکاسیون قطعی برای لابیاپلاستی وجود ندارد . داشتن سلامت عمومی برای این جراحی امر ی مهم است . پس در صورتی که بیمار در وضعیت خوبی از سلامتی عمومی باشد و از ظاهر ناحیه تناسلی خود رضایت نداشته باشد می تواند جز کاندیدا برای جراحی لابیاپلاستی باشد . دکتر شهناز شایان فر با جراحی لابیاپلاستی ، ظاهر ناحیه تناسلی را بهبود می بخشد تا هم فرد اعتماد از دست رفته خود را باز گرداند و هم از علائم ناشی از لابیو مینور های نامتقارن بکاهد .

کنترا اندیکاسیون های نسبی لابیاپلاستی

بیمارانی که به بیماری های ژنیکولوژیک مبتلا هستند، برای آن ها کنتر اندیکاسیون های نسبی وجود دارد ، زیرا این افراد کاندید خوبی برای لابیاپلاستی نمی باشند .
خانم هایی که به مصرف دخانیات اعتیاد دارند ،دوران بهبودی این افراد نسبت به سایر افراد کند تر است ، مصرف سیگار خصوصا در از بین رفتن رخم بعد از جراحی لابیاپلاستی بسیار اهمیت دارد .
همچنین گاهی برخی از افراد انتظارات غیر واقع بینانه از جراحی خود دارند ، این افراد حتی در صورتی که جراحی برای آن ها با بالاترین دقت و بهترین نتیجه انجام شود کاندید خوبی برای لابیاپلاستی نیستند .
از این رو دکتر شهناز شایان فر بهترین جراحی زیبایی واژن در تهران  قبل از انجام هر گونه جراحی زیبایی زنان به طور کامل با بیمار خود صحبت می کند و تمام بررسی ها و آزمایشات لازم را جهت تایید سلامت بیمار انجام می دهند .

صحبت های دکتر شهناز شایان فر

(Visited 62 times, 1 visits today)
دکتر شهناز شایان فر

دکتر شهناز شایان فر از سال 1381، تاکنون با انجام بیش از پانزده هزار عمل جراحی متنوع و کسب تجربه فراوان دوره های مختلف فوق تخصصی لاپاراسکوپی، هیستروسکوپی، کولپوسکوپی و لیزر را در دانشگاه تهران گذرانده اند. برخی از خدمات درمانی و زیبایی که توسط دکتر شهناز شایان فر ارائه می شود عبارتند از: لابیاپلاستی، واژینوپلاستی، پرینورافی، لیزر جوانسازی واژینال، تزریق چربی، درمان ناباروری، زایمان طبیعی و سزارین، درمان عفونت واژن و .... است.

پاسخ

Call Now Buttonتماس با ما