۳ دقیقه

لابیا ماژور پلاستی

لابیا ماژور پلاستی

جراحی لابیاماژور پلاستی  چیست ؟ این جراحی برای چه افرادی مناسب است ؟ در حقیقت  لابیا  یک بخش از دستگاه تناسلی زنان است که ، دو نوع دارد . یک بخش آن لابیا ماژور  یا همان لابیا های بیرونی است  و بخش دیگر آن  لابیا مینور می باشد .  لابیا مسئول محافظت  از کلیتوریس ، دهانه واژن و  مجرای پیشاب را دارد . متاسفانه برخی از بانوان از صحبت کردن با متخصص زنان در مورد  ناحیه تناسلی خود امتناع می کنند ، در حالی که ممکن  است سال ها از ظاهر ناحیه تناسلی خود ناراحت باشند و اعتماد به نفس خود در رابطه زناشویی از دست بدهند .  دکتر شهناز شایان فر  با کمک  روش ها و متد های روز دنیا می توانند تمام مشکلات  ناحیه تناسلی در زنان را برطرف کنند .  لابیوپلاستی یکی از این روش های جراحی است که امروز بسیار خواهان دارد .

لابیا ماژور پلاستی
لابیا ماژور پلاستی

لابیا ماژور چیست؟

لابیا ماژور متشکل از دو لایه پوستی است  که  از استخوان شرمگاهی  تا ناحیه پرینه   ادامه دارد ،  لابیا های بیرونی  به منظور  پوشش دهی و همچنین محافظت  از ساختار  حساس و  نواحی داخلی واژن همچون  کلیتوریس ،لابیا مینور و دهانه واژن  تعبیه شده است .

منظور از لابیا مینور چیست؟

دو لایه پوست  در هر دو سمت دهانه واژن قرار دارد ، که به آن ها  لابیا مینور یا  لابیا داخلی گفته می شود .   واژن تمام بانوان شبیه به هم نیست و  ممکن  است بنا به دلایلی همچون  ژنتیک  اندازه  و رنگ لابیا مینور در افراد مختلف با یکدیگر متفاوت باشد .

دکتر شایان فر متخصص زنان و زایمان هستند شما می توانید با شماره های ۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در پیج اینستاگرام دنبال نمایید.

جراحی لابیا ماژور پلاستی

لابیا ماژور پلاستی بیشتر در خانم هایی انجام می شود که ، به دنبال کاهش وزن های شدید دچار  افتادگی های شدید لابیا ماژور های خود شده اند  و یا ممکن است فاصله لابیا ماژور  های آن ها از هم  خیلی باشد  و یا  بانوانی که به دنبال زایمان های طبیعی ، شیر دهی و یا هر گونه ترومای دیگر دچار افتادگی در این ناحیه شده باشند  نیاز به لابیوپلاستی دارند . معمولا این افراد  به مصرف سیگار و دخانیات اعتیاد دارند  و یا کاهش وزن های بسیار زیاد داشته اند .

با کمک جراحی لابیا ماژور پلاستی فرد  می تواند به نتایج دلخواه خود برسد  و اعتماد به نفس  از دست رفته خود را بازگرداند .  امروزه این جراحی در بین بانوان  بسیار شایع  شده است .  دکتر شهناز شایان فر بهترین جراح زیبایی واژن در تهران  بعد از  معاینه کامل بیمار ، بهترین  روش جراحی زیبایی را برای  فرد  انتخاب می کند . شما می توانید با مراجعه حضوری و مشاوره  با متخصص زنان  بهترین جراحی را برای  زیبایی  ناحیه تناسلی خود انتخاب کنید .

برخی از مقالات دکتر شهناز شایان فر

لابیوپلاستی

تنگ کردن واژن با لیزر

بهترین جراح زیبایی واژن

راه های ارتباطی

۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷

 پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر شایان فر جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان

فیلم عمل لابیا ماژور پلاستی

جدول محتوا