آنچه می خوانید...

لابیا ماژور پلاستی

جراحی لابیاماژور پلاستی  چیست ؟ این جراحی برای چه افرادی مناسب است ؟ در حقیقت  لابیا  یک بخش از دستگاه تناسلی زنان است که ، دو نوع دارد . یک بخش آن لابیا ماژور  یا همان لابیا های بیرونی است  و بخش دیگر آن  لابیا مینور می باشد .  لابیا مسئول محافظت  از کلیتوریس ، دهانه واژن و  مجرای پیشاب را دارد . متاسفانه برخی از بانوان از صحبت کردن با متخصص زنان در مورد  ناحیه تناسلی خود امتناع می کنند ، در حالی که ممکن  است سال ها از ظاهر ناحیه تناسلی خود ناراحت باشند و اعتماد به نفس خود در رابطه زناشویی از دست بدهند .  دکتر شهناز شایان فر  با کمک  روش ها و متد های روز دنیا می توانند تمام مشکلات  ناحیه تناسلی در زنان را برطرف کنند .  لابیوپلاستی یکی از این روش های جراحی است که امروز بسیار خواهان دارد .

لابیا ماژور پلاستی
لابیا ماژور پلاستی

لابیا ماژور چیست؟

لابیا ماژور متشکل از دو لایه پوستی است  که  از استخوان شرمگاهی  تا ناحیه پرینه   ادامه دارد ،  لابیا های بیرونی  به منظور  پوشش دهی و همچنین محافظت  از ساختار  حساس و  نواحی داخلی واژن همچون  کلیتوریس ،لابیا مینور و دهانه واژن  تعبیه شده است .

منظور از لابیا مینور چیست؟

دو لایه پوست  در هر دو سمت دهانه واژن قرار دارد ، که به آن ها  لابیا مینور یا  لابیا داخلی گفته می شود .   واژن تمام بانوان شبیه به هم نیست و  ممکن  است بنا به دلایلی همچون  ژنتیک  اندازه  و رنگ لابیا مینور در افراد مختلف با یکدیگر متفاوت باشد .

دکتر شایان فر متخصص زنان و زایمان هستند شما می توانید با شماره های ۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در پیج اینستاگرام دنبال نمایید.

جراحی لابیا ماژور پلاستی

لابیا ماژور پلاستی بیشتر در خانم هایی انجام می شود که ، به دنبال کاهش وزن های شدید دچار  افتادگی های شدید لابیا ماژور های خود شده اند  و یا ممکن است فاصله لابیا ماژور  های آن ها از هم  خیلی باشد  و یا  بانوانی که به دنبال زایمان های طبیعی ، شیر دهی و یا هر گونه ترومای دیگر دچار افتادگی در این ناحیه شده باشند  نیاز به لابیوپلاستی دارند . معمولا این افراد  به مصرف سیگار و دخانیات اعتیاد دارند  و یا کاهش وزن های بسیار زیاد داشته اند .

با کمک جراحی لابیا ماژور پلاستی فرد  می تواند به نتایج دلخواه خود برسد  و اعتماد به نفس  از دست رفته خود را بازگرداند .  امروزه این جراحی در بین بانوان  بسیار شایع  شده است .  دکتر شهناز شایان فر بهترین جراح زیبایی واژن در تهران  بعد از  معاینه کامل بیمار ، بهترین  روش جراحی زیبایی را برای  فرد  انتخاب می کند . شما می توانید با مراجعه حضوری و مشاوره  با متخصص زنان  بهترین جراحی را برای  زیبایی  ناحیه تناسلی خود انتخاب کنید .

برخی از مقالات دکتر شهناز شایان فر

لابیوپلاستی

تنگ کردن واژن با لیزر

بهترین جراح زیبایی واژن

راه های ارتباطی

۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷

 پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر شایان فر جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان

فیلم عمل لابیا ماژور پلاستی

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on twitter

دکتر شهناز شایان فر

دکتر شهناز شایان فر از سال 1381، تاکنون با انجام بیش از پانزده هزار عمل جراحی متنوع و کسب تجربه فراوان دوره های مختلف فوق تخصصی لاپاراسکوپی، هیستروسکوپی، کولپوسکوپی و لیزر را در دانشگاه تهران گذرانده اند. برخی از خدمات درمانی و زیبایی که توسط دکتر شهناز شایان فر ارائه می شود عبارتند از: لابیاپلاستی، واژینوپلاستی، پرینورافی، لیزر جوانسازی واژینال، تزریق چربی، درمان ناباروری، زایمان طبیعی و سزارین، درمان عفونت واژن و .... است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *