[ratemypost]
۵ دقیقه
لیزر بلیچینگ واژن

 لیزر بلیچینگ واژن

آنچه می خوانید...

 لیزر بلیچینگ واژن

لیزر بلیچینگ واژن از جمله روش هایی است که در جهت بهبود وضعیت ظاهری واژینال و نیز بهتر شدن رنگ اطراف واژن انجام می شود.

در واقع این روش ها از این رو بکار گرفته می شود که برخی از زنان در اثر عوامل مختلفی در سنین خاصی و یا در شرایط خاصی رنگ ناحیه واژن شان تغییر می کند و به تیرگی نزدیک می شود.

بسیاری از زنان این عارضه برایشان خوشایند نیست و در صدد هستند که به سفید کردن واژن بپردازند.

لیزر بلیچینک واژن از مهم ترین روش هایی است که در چند ساله اخیر توانسته بسیاری از زنان را به این مقصود برساند و بهترین نتیجه را با کمترین خطر رقم بزند

علل تیرگی واژن

در واقع این عارضه از علل و عوامل مختلفی ناشی می شود که مهم ترین آنها از این قرار است:

 • بالارفتن سن
 • استفاده از لباس های تنگ
 • چاقی و افزایش چربی در بدن مخصوصا در ناحیه ران ها
 • علل ارثی و ژنتیکی
 • راه رفتن زیاد

تمامی عواملی که در بالا ذکر شد می تواند عاملی مهم در تیرگی واژن باشد. برای مثال زنان با افزایش سن و تغییرات هورمونی که تجربه می کنند تیرگی واژن برایشان ایجاد می شود.

لیزر بلیچینگ

بکارگیری لیزر های مختلف در حوزه زیبایی و درمانی تا حد زیادی توانسته اثرات مثبتی به جای بگذارد. استفاده از لیزر ها به منظور سفید کردن ناحیه تناسلی از مهم ترین و بهترین روش هایی است که نسبت به سایر روش های سفید کردن واژن اثرات قابل توجهی در پی دارد.

مزایای لیزر بلیچینگ واژن

 • روشی بدون درد و خونریزی؛ از این رو همه کسانی که از انجام آن هراس دارند می توانند بدون نگرانی دست به چنین اقدامی بزنند.
 • روشی با ماندگاری بالای اثر درمان؛ در واقع زمانی که زنان لیزر بلیچینگ می کنند موجب می شود که سفید شدن واژن تا مدت زمان طولانی ماندگاری داشته باشد و در مواردی که مراقبت های لازم انجام شود این اثر دائمی خواهد بود.
 • پاسخ دهی درمانی در کمترین زمان؛ این مزیت به این مطلب اشاره دارد که افراد حتی با چند جلسه می توانند اثرات لیزر درمانی را مشاهده کرده و از نتایج آن بهره مند شوند.
 • سفید شدن رنگ پوست واژن و اطراف آن
 • افزایش اعتماد به نفس زنان در رابطه جنسی
 • افزایش جذابیت های جنسی
 • لیزر ها از مهم ترین و موفق ترین ابزار آلات درمانی هستند که در طول دو دهه اخیر بکار گرفته شده اند. از این رو در روند سفید کردن واژن بهترین ابزار پزشکی استفاده خواهد شد.

اگر قصد روشن سازی واژن با لیزر نزد بهترین جراح زییایی واژن در تهران را دارید. با شماره ۸۸۰۳۰۶۹۷  تماس حاصل فرمائید و یا به صفحه اینستاگرام دکتر شهناز شایان فر مراجعه کنید.

خطرات و عوارض لیزر بلیچینگ

لیزر بلیچینگ در تمامی سال هایی که برای زنان انجام شده است بدون عارضه و پیامد های منفی بوده است. از سوی دیگر نیز این روش برای سفید کردن واژن از سوی بسیاری از متخصصین این حوزه مورد تایید است و در اثر بخشی آن اتفاق نظر دارند.

به همین جهت کسانی که در صدد انجام آن هستند می توانند بدون نگرانی و دغدغه آن را انجام دهند.

لیزر بلیچینگ چند جلسه باید انجام شود؟

واقعیت این است که تعداد جلسات لیزر بلیچینگ در زنان مختلف متفاوت است. در واقع زمانی که زنان به متخصصین این حوزه مراجعه می کنند با توجه به شرایطی که دارند و بسته به میزان مشکلاتی که نواحی واژینال با آن ها روبرو ست تعداد جلسات مختلفی برای نتیجه بخشی لیزر بلیچنیگ لازم است.

از این رو نمی توان تعداد جلسات مشخصی را برای همه زنان تعیین کرد.

لیزر بلیچینگ واژن
لیزر بلیچینگ واژن

هزینه لیزر بلیچینگ

هزینه ای که برای انجام لیزر بلیچینگ دریافت می شود به جهت اینکه تحت حمایت شرکت های بیمه ای قرار نمی گیرد و به طور آزاد محاسبه می شود نزد پزشکان متغیر است. پزشکان مختلف هزینه های متفاوتی را بسته به میزان تخصص و نیز بسته به تعداد جلساتی که باید برای مراجعین انجام دهند تعیین می کنند.

اگر قصد لیزر بلیچینگ واژن را دارید می توانید با دکتر شهناز شایان فر(فلوشیپ جراحی های زیبایی زنان)، مشورت کنید. دکتر شهناز شایان فر با رزومه قوی در زمینه عمل زیبایی واژن می توانند به تمامی سوالات شما پاسخ دهد. برای اطلاع از هزینه لیزر بلیچینگ واژن می توانید با شماره های 02188030697 و  02188057875 تماس حاصل فرمائید.

نتیجه گیری

علیرغم این که روش لیزر بلیچینگ واژن بی خطر ترین و ایمن ترین روشی است که در زمینه سفید کردن واژن انجام می شود اما مهم ترین نکته ای که در افزایش میزان موفقیت نتیجه لیزر بلیچینگ تاثیر دارد مهارت و توانمندی پزشک است. به میزانی که پزشک در انجام این روش تخصص و تجربه بیشتری داشته باشد به همان میزان موفقیت نتیجه لیزر افزایش خواهد داشت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دکتر شهناز شایان فر

دکتر شهناز شایان فر از سال 1381، تاکنون با انجام بیش از پانزده هزار عمل جراحی متنوع و کسب تجربه فراوان دوره های مختلف فوق تخصصی لاپاراسکوپی، هیستروسکوپی، کولپوسکوپی و لیزر را در دانشگاه تهران گذرانده اند. برخی از خدمات درمانی و زیبایی که توسط دکتر شهناز شایان فر ارائه می شود عبارتند از: لابیاپلاستی، واژینوپلاستی، پرینورافی، لیزر جوانسازی واژینال، تزریق چربی، درمان ناباروری، زایمان طبیعی و سزارین، درمان عفونت واژن و .... است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *