آنچه می خوانید...

🌸مدت زمان ماندگاری روشن سازی واژن

چه عواملی باعث تیره شدن ناحیه تناسلی می شود؟ مدت زمان ماندگاری روشن سازی واژن چقدر است؟ چه عواملی باعث پیشگیری از تیره شدن ناحیه تناسلی می شود؟ برای اطلاع از پاسخ این پرسش ها مطلب ذیل را بخوانید.

مدت زمان ماندگاری روشن سازی واژن
مدت زمان ماندگاری روشن سازی واژن

درمان تیرگی ناحیه تناسلی

با اینکه تفاوت رنگ ناحیه تناسلی با سایر نقاط بدن امری طبیعی است اما بعضی خانم ها از تیرگی بیش از حد این ناحیه شکایت دارند.گاهی به دلیل وجود فاکتورهای مختلف،  نواحی تیره تر در بدن ایجاد می شود این تیرگی در ناحیه تناسلی یا زیر بغل و کشاله ران اتفاق می افتد تیره شدن ناحیه تناسلی موجب نگرانی و دغدغه بسیاری از خانم ها نسبت به زیبایی ظاهری شان شده است و باعث می شود تا در رابطه جنسی خود اعتماد بنفس کمتری داشته باشند. .

🌸چه عواملی باعث تیرگی در کشاله ران و زیر بغل می شود؟

  • اختلالات هورمونی
  • رشد موهای ناحیه و پا
  • استفاده مکرر از تیغ یا ژیلت
  • بارداری
  • ژنتیک

🌸عوامل پیشگیری از تیرگی ناحیه تناسلی

از لباس های زیر و شلوار تنگ به خصوص در فصل گرم سال استفاده نکنید تعریق سبب بدتر شدن تیرگی های پوست شما می شود.

لباس های زیر نخی بپوشید، لباس زیر پلاستیکی باعث تعریق شدید و تشدید تیرگی می شود.

🌸سفید کردن واژن در ناحیه تناسلی به دو روش انجام می شود:

1-استفاده از مواد لایه بردار ( روش شیمیایی )

2-استفاده از لیزر

سفید کردن واژن با ژولیت

جهت سفید سازی واژن به این روش بهترین نوع لیزر موجود در بازار ژولیت می باشد. لیزر ژولیت بدون نیاز به بی حسی به صورت لایه لایه از پوست لایه برداری می کند و بدون هیچ عارضه ای باعث سفید شدن واژن می شود.

معمولا بر اساس میزان تیرگی و جنس پوست 3 الی 4 جلسه نیاز است بیمار با فاصله یک ماه این روش را انجام دهد.

در بعضی مواقع سفید سازی واژن به صورت ترکیبی انجام می شود اما نتیجه ای که از لیزر ژولیت به دست می آید بسیار قابل توجه و مطلوب است.

🌸ماندگاری روشن سازی واژن چقدر است؟

روشن سازی واژن ممکن است ماندگاری بسیار طولانی داشته باشد. مگر آنکه وجود شرایطی باعث کوتاه شدن این زمان شود که این عوامل عبارتند از:

  • بارداری
  • شیردهی
  • ورزش هایی که ایجاد اصطکاک می کنند مانند سوار کاری و دوچرخه سواری
  • پوشیدن لباس های تنگ و چسبان که باعث ایجاد اصطکاک و برگشت تیرگی در ناحیه می شود.

در صورتی که موارد ذکر شده رعایت شود روشن سازی واژن برای همیشه ماندگار است.

 🌸نتیجه گیری

در نتیجه بهترین روش روشن سازی واژن استفاده از لیزر ژولیت می باشد. شما عزیزان می توانید جهت سفید سازی واژن با دستگاه ژولیت به مطب دکتر شهناز شایان فر متخصص زنان مراجعه کنید تا نتیجه مطلوب و ماندگاری به دست آورید.

 دکتر شهناز شایان فر متخصص زنان و زایمان می باشند و می توانند با استفاده از لیزر ژولیت به سفید کردن واژن و زیباتر ساختن ظاهر دستگاه تناسلی شما بپردازند. شما می توانید جهت مراجعه و مشاوره با شماره های ۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در پیج اینستاگرام دنبال نمایید.

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on twitter

دکتر شهناز شایان فر

دکتر شهناز شایان فر از سال 1381، تاکنون با انجام بیش از پانزده هزار عمل جراحی متنوع و کسب تجربه فراوان دوره های مختلف فوق تخصصی لاپاراسکوپی، هیستروسکوپی، کولپوسکوپی و لیزر را در دانشگاه تهران گذرانده اند. برخی از خدمات درمانی و زیبایی که توسط دکتر شهناز شایان فر ارائه می شود عبارتند از: لابیاپلاستی، واژینوپلاستی، پرینورافی، لیزر جوانسازی واژینال، تزریق چربی، درمان ناباروری، زایمان طبیعی و سزارین، درمان عفونت واژن و .... است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *