دکتر شهناز شایان فر » جراحی زیبایی واژن » مدت ماندگاری تزریق چربی به واژن
۳ دقیقه

مدت ماندگاری تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن

یکی از بهترین و جدیدترین روش های جوانسازی واژن تزریق چربی است ما در این مطلب درمورد روش تزریق چربی به واژن و مدت ماندگاری آن اطلاعات مفیدی در اختیار شما عزیزان می گذاریم. برای بسیاری از زنان، بیرون زدگی لابیای آنها مسئله نگران کننده ای است. هنگامی که لب های داخلی واژن فراتر از لوب بیرونی واژن گسترش می یابد، ممکن است باعث شود که پوشیدن شلوار تنگ ناراحت کننده باشد و زنان دچار آشفتگی شوند. برخی از زنان فقط با ظاهر واژن جوان تر، احساس اعتماد به نفس بیشتری می کنند که یکی از بهترین و جدید ترین تکنیک های جوانسازی واژن تزریق چربی به واژن می باشد.

مدت ماندگاری تزریق چربی به واژن
مدت ماندگاری تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن چگونه انجام می شود؟

ابتدا پزشک متخصص چربی را از بدن خود فرد دریافت می کند و بعد از تصفیه چربی از خونابه و مواد اضافی، آن را برای تزریق در لبه های خارجی واژن آماده می کند.

مزایا تزریق چربی به واژن عبارتند از:

 • افزایش اعتماد به نفس
 • جوان تر شدن ظاهر واژن
 • روشی غیر تهاجمی بوده و نتیجه بلافاصله بعد از تزریق مشاهده می شود.

 

چه کسانی کاندید تزریق چربی به واژن هستند؟

افرادی که برای تزریق چربی به واژن مناسب اند عبارتند  از :

 • خانم هایی که با افزایش سن و زایمان های مکرر دچار افتادگی و بد شکلی در ناحیه تناسلی خود شده اند.
 • خانم هایی که در ناحیه تناسلی خود دچار اختلال ژنتیکی و ارثی هستند.
 • افرادی که لابیا های کوچک دارند.

زمانی که در واژن چربی تزریق می شود ممکن است حدود  30 الی 40 درصد آن در چند ماه اول از بین برود اما مقداری که باقی می ماند ماندگاری بالایی دارد و ممکن است تا آخر عمر فرد از بین نرود.

 دکتر شهناز شایان فر متخصص زنان و زایمان هستند و می توانند با استفاده از تکنیک ها و روش های نوین جراحی به زیباتر ساختن ظاهر دستگاه تناسلی شما بپردازند. شما می توانید جهت مراجعه و مشاوره با شماره های ۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در پیج اینستاگرام دنبال نمایید.

 

عواملی که باعث می شود تا چربی از بین برود؟

عواملی که موجب از بین رفتن چربی تزریق شده به واژن می شوند عبارتند از:

 • ورزش های سنگین
 • رژیم های غذایی سنگین
 • ورزش های دوچرخه سواری و اسب سواری که فشار زیادی به ناحیه تناسلی وارد می کنند، باعث می شوند تا عمر تزریق چربی کاهش یابد.

 

مراقبت های بعد از تزریق چربی به واژن

پس از تزریق چربی به واژن باید به برخی نکات توجه کرد:

 • تا سه روز بعد از تزریق چربی به واژن نزدیکی نداشته باشید.
 • تا 72 ساعت بعد از تزریق از استحمام با آب گرم خودداری کنید.
 • ناحیه تزریق را ماساژ ندهید.

 

چه عواملی در موفقیت تزریق چربی به واژن تاثیر گذار هستند؟

موفقیت تزریق چربی به واژن بستگی به تکنیک و مهارت پزشک متخصص دارد که اگر پزشک از تخصص کافی برخودار نباشد، نتیجه اثر گذاری نخواهد داشت. انتخاب دقیق محل تزریق نیز بسیار مهم است که در صورت عدم مهارت پزشک متخصص عوارضی را در پی خواهد داشت. مراقبت های بعد از تزریق بیمار نقش موثری در ماندگاری تزریق چربی به واژن خواهد داشت.

دکتر شهناز شایانفر

دکتر شهناز شایانفر

دکتر شهناز شایانفر پس از اخذ دیپلم به عنوان رتبه اول استان، در سال ۱۳۶۷ با کسب رتبه ۲۴ در کنکور سراسری در رشته پزشکی دانشگاه تهران پذیرفته شدند. پس از فراغت از تحصیل با معدل A، موفق به اخذ درجه تخصص جراحی زنان و زایمان در سال ۱۳۸۱ شدند. از سال ۲۰۱۲ پس از ارتباط با پروفسور گودمن بنیانگذار جراحی زیبایی زنان در امریکا بطور حرفه ای وارد حوزه عملهای جراحی زیبایی زنان شد و نیز با گذراندن دوره های بازسازی ناحیه تناسلی در پاریس و لیزر زنان در المان و نیز دوره های متعدد دیگر در خارج از کشور جزو پیشرو های این زمینه در ایران می باشد و روش‌های جراحی متعددی مختص به خود در این زمینه دارد.

×
جدول محتوا