مراحل تزریق چربی به واژن در 6 گام

مراحل تزریق چربی به واژن در 6 گام

یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین ارکان ازدواج، توانایی برقرار کردن رابطه زناشویی باکیفیت و مطلوب در بین زوجین می‌باشد که می‌تواند باعث تحکیم بنیان خانواده شود. وجود ظاهر زیبا در ناحیه تناسلی یکی از مهم‌ترین پارامترهایی است که در بهبود رابطه جنسی تأثیر می‌گذارد؛ عدم وجود ظاهر زیبا در ناحیه تناسلی می‌تواند باعث بروز دلسردی در بین طرفین شود.

امروزه به لطف پیشرفت‌هایی که علم داشته است می‌توان این مشکل را برای تمامی افراد برطرف کرد. تزریق چربی به واژن به عنوان یک روش جوانسازی واژن به شمار می‌رود که باعث بازسازی بافت‌های از بین رفته خواهد شد. امروزه این روش جوان سازی در بین بانوان طرف داران بسیار پیدا کرده است.

مراحل تزریق چربی به واژن

 یکی از سؤالاتی که باعث بروز دغدغه‌های ذهنی در بین افراد شده است مراحل تزریق چربی به واژن می‌باشد که در ادامه به صورت کامل در خصوص آن موضوع توضیح خواهیم داد. وجود زیبایی در ظاهر واژن در دنیای پزشک و زیبایی در زنان از جایگاه و اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار شده است.

همین امر نیز باعث شده است امروزه در علم پزشکی با استفاده از روش‌های بسیار مختلف و متنوع به سلامت و زیبایی واژن کمک شایانی می‌شود. یکی از شایع‌ترین روش‌هایی زیبایی برای واژن تزریق چربی می‌باشد که در سال‌های اخیر در بین بانوان رواج پیدا کرده است و متقاضیان زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

در ابتدا متقاضی توسط پزشک معاینه کامل خواهد شد و با توجه به تشخیص‌های پزشک میزان و حجم چربی مورد نیاز برای تزریق تعیین خواهد شد. برای آن که تزریق چربی به واژن صورت گیرد، چربی‌های لازمه از دیگر نواحی بدن متقاضی مانند پهلو، شکم، ران و… برداشته می‌شود و به واژن تزریق خواهد شد.

برداشتن چربی از ناحیه اهدا کننده فرد با استفاده از ساکشن صورت خواهد کرد. یکی از اصلی‌ترین مزیت‌هایی که در مراحل تزریق چربی به واژن وجود دارد این است که هیچ گونه بیهوشی صورت نمی‌گیرد و تنها پزشک از بی حسی موضعی استفاده خواهد کرد. به صورت کلی مراحل تزریق چربی به واژن به شرح زیر هستند:

  • در گام اول ناحیه مورد نظر توسط پزشک ضد عفونی می‌شود و به صورت موضعی بی حس خواهد شد
  • با استفاده از دستگاه‌های مخصوص سوراخ‌های بسیار کوچکی بر روی پوست به وجود خواهد آمد و چربی‌های زیر پوست با فشار بسیار کمی ساکشن می‌شوند.
  • چربی‌هایی که از ناحیه اهدا کننده متقاضی برداشته شده است به آزمایشگاه فرستاده می‌شود تا به صورت کامل پاک سازی و تصفیه شود
  • بعد از جدا کردن مواد اضافی، چربی‌ها داخل سرنگ‌های به خصوصی کشیده می‌شوند و نوبت به تزریق می‌رسد
  • ناحیه تزریق چربی ضد عفونی خواهد شد و به صورت موضعی بی حس می‌شود
  • در نهایت با استفاده از سرنگ‌های به خصوصی که دارای کانلو است چربی در نقاط مشخص شده واژن تزریق خواهد شد.
تزریق چربی به واژن

مقالات دیگر: ماندگاری تزریق چربی به واژن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط