معرفی دستگاه ژولیت توسط دکتر شایان فر در کنگره زنان و مامایی

دکتر شهناز شایان فر متخصص زنان و جراح زیبایی زنان در کنگره بین المللی زنان و مامایی ایران به عنوان یکی از سخنرانان این کنگره بیان می کند : حدود یک سال است که با دستگاه ژولیت آشنایی دارم و کار می کنم . با این دستگاه درمان خشکی واژن Dryness، سفید کردن واژن Whitening ، تنگ کردن واژن tightening انجام داده ام . در بین بیمارانی که مراجعه کردند سه مورد جالب بودند .
اولین بیمار خانم 40 ساله بودند که با سابقه بیماریchronic vaginal candidiasis مراجعه کردند که از حدود 15 سال قبل سابقه واژینیت مکرر کاندیدیایی داشتند . این بیمار به اندازه ای مستاصل بود که کاملا از زندگی ناامید شده بود ،که به همراه نامه ای از پزشک همکار به من مراجعه کرده بود . بیمار 4 سال تحت درمان پزشک همکار بود که بعد ها پزشک، بیمار را برای درمان بیماری با دستگاه ژولیت ، به بنده ارجاع دادند زیرا می دانستند من این دستگاه را دارم . بیمار از شرحی از وضعیت جسمی خود ارائه دادند : در حالی که نشسته بود از سوزش شدید و خشکی واژن رنج می برد و recurrent dysuria و Dyspareunia داشتند . بیمار اظهار داشت به خاطر این مشکل، زندگی خانوادگی او دچار بحران شدید شده بود به طوری که بیان می کرد اگر این بیماری درمان نشود اقدام به خودکشی می کند .لازم به ذکر است که بیمار قبلا به پزشک های دیگری نیز مراجعه کرده بود و از روش های درمانی که تنها دو هفته بهبودی نتیجه داشت ،استفاده کردند. بیمار دارای استرس ، اضطراب و بسیار نگران بود . بیمار تحت درمان با ژولیت قرار گرفت . یک ماه بعد از جلسه اول بیمار بیان کرد بعد از سالها خشکی واژن مقداری ترشح دارد . همچنین توانست رابطه جنسی داشته باشد . این بیمار در 3 جلسه تحت درمان قرار گرفت و بهبود یافت در نتیجه رضایت کامل داشت .

دکتر شهناز شایان فر

دکتر شهناز شایان فر

بیمار سوم، خانم 21 ساله ای بودند که با سوزش ادرار (Dysuria) و بی اختیاری استرسی (Stress Incontinence) مراجعه کرده بودند. بیمار احساس می کرد به هنگام دفع ادرار، جسمی از بدنش خارج می شود. هنگام معاینه متوجه شدم که بیمار prolapse ، درجه دو به سه، به اضافه stress incontinence واضح داشت. البته بیمار مقداری دردهای زیر شکم و درجاتی از عفونت های لگنی داشت که تحت درمان قرار گرفت. برای این بیمار سه بار ژولیت و به فاصله یک ماه استفاده شد. چیزی که برای من جالب بود این بود که، این خانم نه تنها dysuria و dysparunia مکرر داشتند، که برطرف شد، مسئله مهم تر این بود که prolapse درجه دو به سه، به prolapse درجه یک کاهش یافت، که برای خود من غیر قابل باور بود که prolapseکاهش پیدا کرده است.

نتیجه

درواقع در مورد ژولیت، نظر و تجربیات خودم را در خصوص کار با ژولیت طی یک سال اخیر در ایران، در اختیار شما قرار می دهم. ژولیت، یک دستگاه safe، نو و کاملا painless است. در خصوص مواردی که هدف از درمان فاز abbrative و یا برداشتن wart نباشد، نیازی به بی حسی نخواهد بود و هیچ گونه عارضه ای را به همراه ندارد، و هیچ یک از بیماران من از کوچک ترین عارضه ای شکایت نداشتند. این روش در درمان بسیاری از مشکلات بیماران، بسیار effective است، به خصوص در vaginal dryness در خانم های post menopause، و هم چنین خانم های مبتلا به recurrent vaginitis و candidiasis. همکاران از این موضوع مطلع هستند که بیماران مبتلا به candidiasis درمان سختی دارند و گاهی پروسه درمان ما را مستعصل می کند. من برای این بیماران توانستم به خوبی از ژولیت کمک بگیرم و به بیماران کمک کنم. بیمارانی که intense athlete هستند، ورزشکار حرفه ای هستند و شدید ورزش می کنند، معمولا با vulva atrophic vaginitis به ما مراجعه می کنند. من در درمان این موارد از ژولیت استفاده کردم و نتایج بسیار خوبی گرفتم.

Call Now Buttonتماس با ما