دکتر شهناز شایان فر » جراحی زیبایی واژن » هزینه تزریق چربی به لابیا ماژور چقدر است؟؟؟
۳ دقیقه

هزینه تزریق چربی به لابیا ماژور چقدر است؟؟؟

هزینه تزریق چربی به لابیا ماژور

هزینه تزریق چربی به لابیا ماژور چقدر است؟

جوانی و زیبایی در دنیای پیشرفته علم و فن آوری دیگر چندان رویا و آرزو محسوب نمی شود. تقریبا اکثر زنان و دختران جوان سازی پوست را می شناسند و با شیوه های مختلف آن آشنا هستند. اما  بد نیست بدانید که جوان سازی و جراحی زیبایی تنها به پوست و اجزای صورت محدود نمی شود و روش های علمی بسیار پیشرفته دنیای امروز تقریبا برای همه اجزی بدن که زیبا بودن آنها می تواند برای ما مهم و دغدغه محسوب شود، به کار می رود.

عکس تزریق چربی به واژن
عکس تزریق چربی به واژن

اگر از جراح ومتخصص زنان بپرسید که درباره زیبا سازی همه اجزای بدن برایتان توضیح دهد بیشتر به این موضوع پی خواهید برد.

برای مثال واژن به عنوان اندام تناسلی زنان از اهمیت بسیار زیادی چه از نظر طبیعی و برای تولید مثل و چه از نظر زیبایی شناسی در روند زندگی زناشویی و لذت بیشتر در آمیزش جنسی برخوردار است. بنابراین زیبا بودن ناحیه تناسلی به عنوان یکی از کلیدی ترین اجزای بدن یک زن به خودی خود یک دغدغه مهم می تواند تلقی شود.

دکتر شهناز شایان فر متخصص زنان و زایمان هستند و می توانند با استفاده از تکنیک ها و روش های نوین جراحی به زیباتر ساختن ظاهر دستگاه تناسلی شما بپردازند. شما می توانید جهت مراجعه و مشاوره با شماره های ۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در پیج اینستاگرام دنبال نمایید.

جوانسازی واژن و زیباسازی آن

برای شما که ساکن شهر بزرگی مثل تهران هستید وجود بهترین های جراحی زیبایی در این شهر بزرگ از اهمیت بسزایی برخوردار است. پس بهترین جراح زیبایی واژن در تهران تنها متخصصی است که با معاینه همه اجزای بدن شما می تواند بهترین مشورت و بهترین تجویز کننده باشد تا بتوانید به زیباتر شدن اجزای بدنتان کمک کنید.

تزریق چربی به واژن

با مراجعه به یک جراح و متخصص زنان در تهران درباره زیباسازی واژن خود مشورت کنید و این اطلاعاتی که در ادامه می آید را از زبان او بشنوید. چراکه متخصص شما بر اساس ساختار و نیازهای بدن شما بهترین توصیه و پیشنهاد را به شما خواهد کرد.

بالا رفتن سن و بسیاری دلایل ازجمله یائسگی و درنتیجه تغییرات هورمونی منجر به تغییرات در لایه بیرونی پوست می شود که پوست ناحیه واژن نیزاز این قاعده مستثنی نیست. ضمن اینکه پوست واژن در بعضی زنان جوان نیز به علت وراثت، ممکن است دارای ظاهری باشد که برای دختران جذاب و خوشایند نیست. بنابراین جراحی زیبایی واژن امروز طرفداران زیادی پیدا کرده است.

ماندگاری تزریق چربی به واژن

لابیاپلاستی یا تزریق چربی یا ژل به منطقه لابیا ماژور که ناحیه بیرونی پوست واژن را در بر می گیرد یکی از شایع ترین و موفقیت آمیز ترین عمل های زیبایی در این حوزه است. این روش دارای مزایای زیر است:

  • این روش به اصطلاح غیر تهاجمی و غیر جراحی بوده درنتیجه نیازی به برش و بخیه ندارد
  • برخلاف ژل های اسید هیالورونیک، با تزریق چربی به لابیا ماژور نیازی به تکرار این عمل به دفعات وجود ندارد
  • نتیجه های آن بسیار طبیعی هستند و ظاهر لابیا بسیار زیباتر خواهد بود
  • به علت استفاده از چربی بدن خود فرد روشی کاملا طبیعی به حساب می آید و احتمال پسزدن چربی وجود ندارد
  • چون عمل جراحی انجام نمی شود بنابراین فرد می تواند بلافاصله به فعالیت روزانه خود بپردازد

جدول محتوا