هزینه تنگ کردن واژن با جراحی و لیزر

پس از زایمان ، زنان اغلب دچار سستی واژن می شوند که این مشکل ناشی از کشیدگی بافت ها و جدا شدن عضلات واژن می باشد. این مشکل منجر به اختلال در عملکرد جنسی می شود. در ادامه به درمان گشادی واژن با روش های جراحی و غیرجراحی و هزینه های آن می پردازیم.

علت شلی و گشادی واژن

دلایل زیادی برای شلی واژن وجود دارد. اما متداول ترین آنها زایمان های متعدد و افزایش سن است. با افزایش سن ، بدن دچار تغییراتی از جمله چین و چروک و شلی پوست می شود و واژن از این قاعده مستثنی نیست. در نتیجه شل شده و استحکام خود را از دست می دهد.

عکس-تنگ-کردن-واژن

عکس-تنگ-کردن-واژن

عوارض شلی و گشادی واژن

واژن شل همچنین می تواند برای خانمها ناراحت کننده و شرم آور باشد و منجر به وضعیت بی اختیاری ادرار استرسی شود. این زنان هنگام فشار روانی در نشت ادرار را تجربه می کنند. چنین زنانی قادر به کنترل ادرار خود نیستند. زندگی جنسی نیز تحت تأثیر قرار می گیرد زیرا از دست دادن لذت جنسی هم برای مردان و هم برای خانم ها وجود دارد. ممکن است زنان به دلیل وجود چنین شرایطی احساس خجالت کنند و اعتماد به نفس خود را از دست دهند.

 دکتر شهناز شایان فر متخصص زنان و زایمان هستند و می توانند با استفاده از تکنیک ها و روش های نوین جراحی به زیباتر ساختن ظاهر دستگاه تناسلی شما بپردازند. شما می توانید جهت مراجعه و مشاوره با شماره های ۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در پیج اینستاگرام دنبال نمایید.

 

روش های تنگ کردن واژن

1. جراحی
واژینوپلاستی درمانی است که با استفاده از آن واژنی که شل شده و سفتی خود را از دست داده است ، اندازه و کشش طبیعی خود را به دست می آورد. واژن بعد از واژینوپلاستی سفت می شود.
در بعضی موارد ، واژینوپلاستی همچنین برای خانمهایی که زایمان های متعدد داشته اند یا تقریباً 35 سال سن دارند نیز ضروری است. این عمل جراحی موفقیت آمیز است و با نتایج خوبی همراه است.
2. لیزر
برخی از خانم ها واقعاً می خواهند تنگ کردن واژن یا واژینوپلاستی را انجام دهند اما از عمل جراحی ترس دارند. یک روش جایگزین آسان برای روش واژینوپلاستی وجود دارد. آخرین فناوری لیزر درمانی نیز می تواند برای محکم کردن واژن استفاده شود. روش تنگ کردن با لیزر ژولیت یک فرآیند بدون درد است. فرد در هنگام درمان درد ندارد

این روش به طور معمول منجر به تنگ شدن کانال واژن می شود ، که منجر به افزایش رضایت جنسی شود.

هزینه تنگ کردن واژن

هزینه تنگ کردن واژن با لیزر کمتر از هزینه تنگ کردن وازن با جراحی است . زیرا لیزر را می توان در مطب و بدون بیهوشی انجام داد ولی جراحی نیاز به مواد بی حسی یا بیهوشی داشته و در نتیجه هزینه بیشتری دارد .

پاسخ

19 + بیست =

Call Now Buttonتماس با ما