۳ دقیقه

هزینه جراحی زیبایی واژن

هزینه جراحی زیبایی واژن

هزینه جراحی زیبایی واژن چقدر است ؟ آیا این هزینه برای هر متخصص زنان متغیر است ؟ چه مواردی در جراحی های زیبایی واژن می تواند برمیزان این هزینه تاثیر گذار باشد ؟ تمامی این ها سوالاتی است که ذهن افرادی که نیاز به جراحی زیبایی واژن دارند را به خود درگیر کرده است ،اگر شما هم نیاز به جراحی زیبایی واژن دارید و از تعرفه ها و هزینه های آن اطلاعی ندارید توصیه می کنیم مقالبه زیر را مطالعه کنید .

هزینه جراحی زیبایی واژن
هزینه جراحی زیبایی واژن

در طی جراحی زیبایی واژن عضلاتی از واژن که به دلیل پیری و زایمان طبیعی سست شده اند ، با برداشتن پوست اضافی از پشت واژن سفت می گردد . دکتر شایان فر بهترین جراحی زیبایی واژن بیان می کنند، جراحی زیبایی واژن یکی از حساس ترین جراحی هایی می باشد که باید در انتخاب جراح و متخصص خود به اندازه کافی دقت کنید .
دکتر شایان فر با استفاده از تکنیک های نوین عمل های زیبایی واژن را انجام می دهد و افراد بعد از جراحی از نتیجه خود رضایت کامل دارند .
نکات مورد توجه قبل از جراحی های زیبایی واژن
در صورتی که بیمار سیگار مصرف کند ،از او خواسته می شود که تا یک ماه قبل از جراحی سیگار را ترک کند ،زیرا سیگار باعث کاهش اکسیژن می شود در نتیجه مانع از عبور جریان خون می شود در نتیجه توانایی بدن برای بهبودی کم می شود .

یک معاینه کامل فیزیکی توسط پزشک برای بررسی وضعیت سلامتی انجام خواهد شد و بیمار در مورد خطرات و عوارض احتمالی جراحی ،مشاوره دریافت خواهید کرد.

دکتر شایان فر متخصص زنان و زایمان هستند شما می تواندی با شماره های ۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در پیج اینستاگرام دنبال نمایید.

چه مواردی در تعیین هزینه جراحی زیبایی واژن تاثیر گذار است ؟

مواردی بسیاری وجود دارد که در تعیین این هزینه تاثیر گذار هستند ،از جمله تخصص و تجربه جراح
ابزار ها و مواد مورد استفاده در طی جراحی
تعداد جراحی های همزمان (بسته به شرایط فرد ممکن است ، همراه با جراحی زیبایی واژن ، Whitening،tightening و … توصیه شود )
منطقه جغرافیایی مطلب و مواردی دیگر
توصیه می گردد اگر تصمیم به جراحی زیبایی واژن دارید ، هزینه را ملاک انتخاب برای جراح خود قرار ندهید و تنها به نکات تاثیر گذار در افزایش کیفیت جراحی خود توجه کنید .

آیا نتیجه جراحی زیبایی واژن دائمی است ؟

نتایج جراحی زیبایی واژن در اغلب بیماران دائمی است . اما در صورتی که بیمار دو مرتبه بعد از جراحی زایمان انجام دهد ممکن است واژن تا حدودی حالت خود ر ا از دست دهد . راه حل هایی وجود دارد تا بتوان ماندگاری این جراحی را افزایش داد از جمله ، بلند نکردن اشیا سنگین ، به تعویق انداختن فعالیت جنسی حداقل تا 6 هفته بعد از جراحی ،مصرف دارو ها و پیروی از تجویزات پزشک و مواردی از این قبیل همگی در ماندگاری اثر این جراحی تاثیر گذار است .

 

برخی از مقالات دکتر شهناز شایان فر

تزریق چربی به لابیا ماژور

تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی

بهترین جراح زیبایی واژن

راه های ارتباطی

۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷

 پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر شایان فر جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان

دکتر شهناز شایانفر

دکتر شهناز شایانفر

دکتر شهناز شایانفر پس از اخذ دیپلم به عنوان رتبه اول استان، در سال ۱۳۶۷ با کسب رتبه ۲۴ در کنکور سراسری در رشته پزشکی دانشگاه تهران پذیرفته شدند. پس از فراغت از تحصیل با معدل A، موفق به اخذ درجه تخصص جراحی زنان و زایمان در سال ۱۳۸۱ شدند. از سال ۲۰۱۲ پس از ارتباط با پروفسور گودمن بنیانگذار جراحی زیبایی زنان در امریکا بطور حرفه ای وارد حوزه عملهای جراحی زیبایی زنان شد و نیز با گذراندن دوره های بازسازی ناحیه تناسلی در پاریس و لیزر زنان در المان و نیز دوره های متعدد دیگر در خارج از کشور جزو پیشرو های این زمینه در ایران می باشد و روش‌های جراحی متعددی مختص به خود در این زمینه دارد.

×
جدول محتوا