هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر

هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر

شاید در جستجوی بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران و یا میزان هزینه عمل لابیا پلاستی با لیزر هستید.

احتمالا اگر  اصطلاح لابیاپلاستی را بشنوید تصور می کنید یک واژه‌ی عجیب و غریب خارجی است اما این فقط نام یک عمل جراحی زیبایی است. لابیا از واژه ای لاتین با معنای لب گرفته شده است و قسمتی از دستگاه تناسلی زنان در دهانه واژن است. در زنان دو گونه لابیا شناخته شده است: ماژور یا لابیای بیرون که بزرگتر  و لابیای مینور یا داخلی، که دو لایه پوست در دو سوی دهانه واژن است.

لابیاپلاستی چیست

لابیاپلاستی (labiaplasty) عملی در حوزه جراحی های زیبایی واژن است که، فرم لبه داخلی و یا لبه بیرونی واژن را اصلاح و زیباتر می کند. این عمل در زمره پرطرفدارترین اعمال زیبایی در میان بانوان است. آنچه پزشکان به عنوان دلایل اصلی انتخاب عمل لابیاپلاستی در میان زنان برشمرده اند موارد ذیل است:

 • بهره مندی از ظاهر زیبا
  • رفع عدم تقارن شکلی در ناحیه واژن
  • رفع درد هنگام آمیزش جنسی
  • رفع تحریک اندک کلیتوریس
 • رفع درد یا ناراحتی در زمانی که فعالیت هایی مانند دوچرخه سواری انجام می شود
  • رفع نارضایتی و ناراحتی در زمان استفاده از لباس های جذب و تنگ
  • رفع احساس ساییدن و سوزش در زمان ورزش

دکتر شهناز شایان فر متخصص زنان و زایمان در تهران هستند و می توانند با استفاده از تکنیک ها و روش های نوین جراحی به زیباتر ساختن ظاهر دستگاه تناسلی شما بپردازند. شما می توانید جهت مراجعه و مشاوره با شماره های ۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در پیج اینستاگرام دنبال نمایید.

لابیاپلاستی با لیزر

یکی از تازه ترین روش‌های روز دنیا در اعمال زیبایی زنان و بخصوص عمل زیبایی واژن، بهره مندی از لیزر است. لیزر با دقت و حساسیت بالا در برش لابیاها باعث ایجاد نتیجه بهتر در شکل و فرم آن ها می شود.

بعلاوه در تکنیک لیزری بیمار با کاهش چشمگیر و یا به صفر رسیدن عوارض احتمالی عمل مواجه می شود و فرد عمل شده می تواند پس ازتنها نیم ساعت حضور در کلینیک، بی هیچ اشکالی به منزلش باز گردد و به دلیل استفاده نکردن از تیغ جراحی، متحمل درد و یا خونریزی نمی شود.

 • اکثر اعمال لابیاپلاستی با بی‌حسی موضعی یا تزریق وریدی و بصورت سرپایی صورت می پذیرند. زمان این عمل حدود یک ساعت ارزیابی می شود.

این عمل زیبایی در زمره جراحی‌های ایمن است و چنانچه توسط جراحی مجرب و زبده انجام شود، کاملا بدون خطر خواهد بود.

هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر

هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی 

پس از جراحی، تا مدت سه روز ممکن است بیماران دچار درد و تورم در ناحیه واژن شوند که این مساله عادی، با استفاده از داروهای تسکین دهنده رفع می شود .نکته مهم دیگر اینکه شخص می تواند پس از  یک ماه ،رابطه جنسی خود را از سر بگیرد.

از آن رو که عمل زیبایی لابیا میان اشخاص مختلف تفاوت دارد و مسایلی مانند تعداد جلسات، روش های جراحی ، فرم لابیاها، جراحی های زیبایی دیگر توام با لابیاپلاستی و  … در هزینه موثرند، ارائه دقیق قیمت مشکل است اما بهترین روش دریافتن هزینه این عمل این است که توسط پزشک معاینه شوید. اما باید آگاه باشید که لابیاپلاستی چون در زمره عمل‌های زیبایی است، مشمول بیمه نمی گردد.

به یاد داشته باشید که درصورت داشتن بیماری‌هایی مانند عفونت واژینال، سرطان‌های دستگاه تناسلی و تولیدمثل ،اختلالات انعقاد خون ،دیابت ، و  همچنین در دوره بارداری و قاعدگی نمی‌توانید عمل لابیا پلاستی را انجام دهید.

 

قیمت لابیاپلاستی با لیزر

هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر بسته به شدت عیوب ظاهری ناحیه ی تناسلی، نوع لیزر بکار برده شده، دستمزد جراح زیبایی زنان، هزینه کلینیک و… متفاوت می باشد.

هزینه های قطعی این عمل زیبایی در طی جلسات مشاوره و معاینه از سوی جراح لابیاپلاستی در تهران برآورد و به اطلاع بیمار رسانده می شود.

پاسخ

دو × 4 =

Call Now Buttonتماس با ما