[ratemypost]
۳ دقیقه
گرگرفتگی یائسگی

گرگرفتگی یائسگی

آنچه می خوانید...

گرگرفتگی یائسگی

نشان های بیرونی  یائسگی  بسیار  مختلف است ،  و هیچ  دو زنی  تجربه  یائسگی  همسان  ندارند .  بعضی  چنان دچار  گرگرفتگی  می شوند  که در  زندگی  روزمره  آن ها تاثیر  می گذارد ،  بعضی دیگر  چیزی را حس نمی  کنند.خانم ها اغلب می پرسند، آیا  من دچار گرگرفتگی  هستم؟ اگر هم دچار گرگرفتگی می شوید  هیچ نگران نباشید .  گرگرفتگی  را می توان  حس کرد .  گر گرفتگی خفیف باعث می شود  گرمتان  باشد در حالی که دیگران  گرمشان نیست. گرگرفتگی  متوسط ممکن است  مزاحم کار  شما شود  یا شما  را از خواب آرام بپراند  . گرگرفتگی  شدید  نمی گذارد  کار روزانه  خود را  درست انجام دهید  یا بد خوابتان  می کند،  به گونه ای که  روز بعد  نمی توانید کار کنید .  هر چند  بعضی  خانم ها  که به مطب دکتر شهناز شایان فر مراجعه می کنند  بشتر گله  از  گرگرفتگی های  ناراحت کننده ای می کنند  که در روند انجام کار های روزانه  شان  اختلال  وارد می کند .

گرگرفتگی یائسگی
گرگرفتگی یائسگی

چه مواردی گرگرفتگی را  شدید تر می کنند؟

محرک هایی وجود دارند  که  می توانند آغاز گر گرفتگی شوند  از جمله :

غذاهای  تند و تیز

کافئین

خوراک های چرب

الکل

نیکوتین

درمان  اختلالات  دوران یائسگی

از آنجا که  با ورود به دوران یائسگی اختلالات بسیار زیادی  احساس می شود ،خوشبختانه راه کار های زیادی وجود دارد  تا بتوانید  از  بروز هر گونه اختلال در  دوران یائسگی  جلوگیری کنید .  دکتر شهناز شایان فر بهترین متخصص زنان در تهران  با  بررسی وضعیت کامل بیمار بهترین راهکار را توصیه می کند .

هورمون درمانی

این روش  یکی از راه های  درمانی دارویی است  که ممکن است بنا بر شرایط شما متخصص زنان پیشنهاد کند ، مصرف قرص های اچ تی  باید بعد از آخرین پریود در دوره های منظم   انجام شود در صورتی که مصرف این قرص  برای مدت بسیار طولانی به تعویق افتد ،  بروز مشکلات  چاقی  شکم ،انسدا رگ ها بیشتر  شایع می باشد .  در نتیجه  استفاده از روش هورمون درمانی برای بانوانی که   به طور مثال 10 سال از آخرین پرییود آن ها می گذرد  و قرص اچ تی مصرف نکرده اند ،به هیچ وجه توصیه نمی شود .

دکتر شهناز شایان فر متخصص زنان و زایمان هستند شما می توانید با شماره های ۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در پیج اینستاگرام دنبال نمایید.

استفاده از راه  کار های لیزر و جوانسازی واژن

اما  به جز روش هورمون درمانی راه کار های دیگری وجود دارد تا  بتوانیم این اختلالات را کنترل کنیم،  دکتر شهناز شایان فر  یکی از بهترین جراحان زیبایی زنان در تهران  هستند  که  با استفاده  از  راه های جوانسازی واژن با لیزر  اختلالات دوران  یائسگی را کنترل می کنند .

خلاصه مطلب

در اخر می توان به عنوان خلاصه ای از مطالب بیان کنیم ،   امروزه با  کمک راه کار هایی که در زمینه علم پزشکی زنان  ارائه شده است ،  دیگر دلیلی بر ناراحتی بانوان با ورود به دوران یائسگی نیست ،استفاده از  لیزر و  سایر  روش های جوانسازی واژن این امکان را فراهم کرده است ، دکتر شهناز شایان فر با توجه به  شرایط  شما  بهترین راهکار را توصیه می کنند، شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر  با مطلب ایشان در یوسف آباد  تماس بگیرید .

با تشکر مدیریت سایت دکتر شایان فر جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان

دکتر شهناز شایان فر

دکتر شهناز شایان فر از سال 1381، تاکنون با انجام بیش از پانزده هزار عمل جراحی متنوع و کسب تجربه فراوان دوره های مختلف فوق تخصصی لاپاراسکوپی، هیستروسکوپی، کولپوسکوپی و لیزر را در دانشگاه تهران گذرانده اند. برخی از خدمات درمانی و زیبایی که توسط دکتر شهناز شایان فر ارائه می شود عبارتند از: لابیاپلاستی، واژینوپلاستی، پرینورافی، لیزر جوانسازی واژینال، تزریق چربی، درمان ناباروری، زایمان طبیعی و سزارین، درمان عفونت واژن و .... است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *