سفید کردن واژن با لیزر ژولیت

دکتر شهناز شایان فر » جراحی زیبایی واژن » سفید کردن واژن » سفید کردن واژن با لیزر ژولیت
مدت زمان مطالعه :
۷ دقیقه
دکتر شهناز شایان فر » جراحی زیبایی واژن » سفید کردن واژن » سفید کردن واژن با لیزر ژولیت
۷ دقیقه

سفید کردن واژن با لیزر ژولیت

هزینه رفع تیرگی  واژن با لیزر ژولیت چقدر است؟  ماندگاری سفید کردن واژن با لیزر ژولیت تا چه مدت است؟  آیا سفید کردن واژن با لیزر ژولیت درد دارد؟ تیرگی واژن از جمله معضل هایی است که امروزه بسیاری از خانم ها را درگیر کرده است. زیرا میزان تیرگی این ناحیه نسبت به مابقی قسمت های بدن، متفاوت بوده و بیشتر است. این تیرگی ها ممکن است در حین زایمان و یا لیزر موهای زائد دیده شود. این تیرگی برای بسیاری از خانم ها آزار دهنده است. تیرگی در واژن علت های متفاوتی دارد ولی جای نگرانی ندارد. تیرگی ناحیه تناسلی می تواند ظاهری نامناسب را ایجاد کند که سبب از بین رفتن اعتماد به نفس و تحت تاثیر قرار گرفتن روابط زناشویی میگردد. امروزه دستگاه ها و ابزار های مختلفی ابداع شده است که می توانند تیرگی ناحیه تناسلی را از بین ببرند. در ادامه دکتر شهناز شایان فر متخصص زنان و جراح زیبایی زنان در تهران به بررسی سفید کردن واژن با لیزر ژولیت می پردازند.

چرا ناحیه تناسلی سیاه می شود؟

واژن در خانم ها دارای رنگ های متفاوتی است. با این حال خانم ها بر این تصورند که تیرگی واژن به دلیل عدم رعایت بهداشت و یا بروز عفونت در این ناحیه است. اما باید این نکته را بیان نمود که اصلا این طور نیست. همه خانم ها دارای تیرگی در واژن خود هستند. فقط میزان و علت این تیرگی متفاوت است.

برخی از این علت ها ودلایل عبارتند از :

 • افزایش سن
 • استفاده دائمی از پودر تالک
 • بیماری هایی مانند بیماری کوشینگ و آکرومگالی
 • اختلالات پوستی
 • بیماری های کبدی
 • بیماری های مربوط به روده و
 • اختلال در غدد آدرنال
 • تولید بیش از حد رنگدانه ملانین
 • ژنتیک
 • عدم تعادل هورمون
 • کم کاری یا پرکاری تیروئید
 • عفونت
 • سوء تغذیه یا کمبود برخی از ویتامین ها
 • چاقی
 • سندروم تخمدان پلی کیستیک
 • شیو کردن موهای ناحیه تناسلی
 • استفاده از برخی کرم ها، صابون ها، شامپو بدن و سایر محصولات بهداشتی
 • پوشیدن لباس های تنگ و لباس های زیر ساخته شده از مواد مصنوعی
علت تیرگی واژن

تاثیر تیرگی واژن بر کیفیت زندگی خانم ها

تیره بودن واژن هیچ تاثیری منفی و آسیبی بر روی سلامت فرد ندارد ولی این مشکل بر روی زندگی خصوصی و شخصی فرد تاثیر گذار است. بسیاری از خانم هایی که دارای واژنی تیره هستند، در زمان برقراری اولین رابطه جنسی خود دچار استرس و نگرانی می شوند. این سبب می شود تا برای ادامه دادن روابط خود، دچار مشکل شده و کیفیت زندگی شان کاهش یابد. به همین دلیل است که افراد زیادی امروزه برای درمان تیرگی واژن خود، به پزشکان و متخصص زنان مراجعه می کنند تا بتوانند در این خصوص راهنمایی و کمک نمایند.

چه کارهایی برای سفید کردن واژن می توان انجام داد؟

با اینکه تیره بودن این ناحیه اصلا ایرادی ندارد و فرد نباید از این حالت ناراحت باشد زیرا امری طبیعی و عادی است، با این حال راه کار های مختلفی را برای سفید کردن واژن امروزه انجام می دهند.

روش های مختلفی امروزه متداول است و خانم های زیادی را به خود درگیر نموده است. خانم ها استفاده از انواع روش های خانگی، دارو ها و جراحی ها را برای سفید کردن واژن خود امتحان می کنند. برخی از این افراد ممکن است به نتیجه ای که می خواهند نرسند.  همچنین ممکن است استفاده از این مواد در واژن به دلیل حساس بودن این منطقه، عوارض جبران پذیر و یا حتی جبران ناپذیزیری را در فرد ایجاد کند. به همین دلیل متخصصان زنان و زیبایی بر این آمدند که با استفاده از لیزر ها، سفید شدن واژن را برای خانم ها محقق نمایند.

سفید کننده واژن با لیزر

برای سفید کردن واژن با لیزر، از انرژی فوتون های ارسالی لیزر به منظور تبخیر لایه های تیره پوست بدون ایجاد خراش و یا زدن صدمه به ساختار پوست انجام می شود. در این فرایند، با تابش لیزر در واژن، سفیدی پوست و اطراف واژن انجام می شود. تنها علت بروز این تغییر، افزایش تولید کلاژن در پوست می باشد. این روند چیزی حدود 5 روز زمان لازم دارد. بعد از انجام سفید کردن واژن با لیزر، متخصص برای بهبود این تیرگی کرم هایی تجویز می نماید. به مدت 15 روز باید از این کرم ها استفاده نمود.

برای سفید کردن واژن با لیزر، از انرژی فوتون های ارسالی لیزر به منظور تبخیر لایه های تیره پوست بدون ایجاد خراش و یا زدن صدمه به ساختار پوست انجام می شود. در این فرایند، با تابش لیزر در واژن، سفیدی پوست و اطراف واژن انجام می شود. تنها علت بروز این تغییر، افزایش تولید کلاژن در پوست می باشد. این روند چیزی حدود 5 روز زمان لازم دارد. بعد از انجام سفید کردن واژن با لیزر، متخصص برای بهبود این تیرگی کرم هایی تجویز می نماید. به مدت 15 روز باید از این کرم ها استفاده نمود.

از این کرم ها می توان به راحتی و در زمان استراحت و خواب به مدت 30 دقیقه استفاده نمود. برای سفید شدن لابیاهای داخلی واژن چیزی حدود 15 – 20 دقیقه و برای لابیاهای خارجی 45 -50 دقیقه باید کرم ها روی پوست قرار گیرد. این برنامه ممکن است به مدت یک ماه نیز ادامه پیدا کند.

سفید کردن واژن با لیزر، یک درمان بسیار موفق برای روشن کردن واژن و کاهش تیرگی واژن است. این روش بسیار امن، موثر و آسان برای رسیدن به نتیجه ای مطلوب می باشد. از جمله دلایلی که بسیاری از خانم ها اقدام به سفید کردن واژن با لیزر می نمایند، این است که یک روش کم درد بوده که در کمترین زمان ممکن می توان انجام داد و فرد می تواند، فعالیت های روزانه خود را بلافاصله بعد از انجام لیزر ادامه دهد. خانم دکتر شایان فر با استفاده از لیزر ژولیت همواره بر این امر است که در خصوص سفید کردن واژن به خانم ها خدمات شایانی را ارائه دهد.

استفاده از لیزر ژولیت برای برطرف شدن تیرگی واژن بسیار موثر است و می توان جزو جراحی های غیر تهاجمی و سرپایی نیز اعلام نمود. برای انجام این کار نیازی به بی حسی و یا حتی بی هوشی نیست.

لیزر ژولیت چیست؟

لیزر ژولیت در بین لیزر های موجود در  بازار  یک انتخاب ایده ال برای  سفید کردن  و یا حتی تنگ کردن واژن می باشد. در طی استفاده از لیزر ژولیت  به صورت لایه به لایه ، لایه برداری انجام می شود  و فرد عملا دردی را حس نمی کند ، همچنین نیاز به استفاده از بی حسی برای این عمل نمی باشد.

لیزر ژولیت هیچ دردی را  در حین انجام ایجاد نمی کند، همین امر یکی از خصوصیات های مهم  این لیزر می باشد که  وجه افتراق او از لیزر co2 و مونالیزا می باشد. یک مزیت مهم در استفاده از لیزر ژولیت در این است که تاثیر این روش به نسبت طولانی مدت تر از سایر روش ها  می باشد و کاملا بدون عارضه برای افراد انجام می شود.

لیزر ژولیت به هیچ عنوان ایجاد سوختگی  برای بیمار نمی کند و حداقل عوارض را به نسبت تمام لیزر های دنیا دارد.

تعداد جلسات مورد نیاز  برای لیزر ژولیت

تعداد جلسات بسته به شرایط افراد مختلف است، اما در شرایط معمول می توانیم  در طی 3 الی 4 جلسه نتایج  لیزر ژولیت را مشاهده کنید.  برای اطلاع دقیق از هزینه و  جلسات مورد نیاز برای سفید کردن و یا حتی تنگ کردن واژن با لیزر ژولیت می توانید به مطب  دکتر شهناز شایان فر متخصص زنان در تهران مراجعه کنید.

نتیجه گیری

در آخر می توانیم بگوییم  سفید کردن واژن با لیزر یک درمان موفق  و نتیجه بخش است که تاثیر بسزایی در کیفیت زندگی افراد دارد، خصوصا اگر  این عمل با استفاده از لیزر ژولیت  انجام شود. یکی از دلایل رایجی که  افراد تمایل به سفید کردن واژن خود دارند این است که  این  روش عملا دردی ندارد  و در زمان کوتاه فرد می تواند به نتایج ایده آلی دست یابد .  استفاده از لیزر ژولیت برای سفید کردن واژن یک روش کاملا غیر تهاجمی است که به صورت سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی و یا بی حسی  انجام می شود . خانم دکتر شهناز شایان فر با استفاده از لیزر ژولیت همواره بر این امر است که در خصوص سفید کردن واژن به خانم ها خدمات شایانی را ارائه دهد.

دکتر شهناز شایانفر

دکتر شهناز شایانفر

دکتر شهناز شایانفر پس از اخذ دیپلم به عنوان رتبه اول استان، در سال ۱۳۶۷ با کسب رتبه ۲۴ در کنکور سراسری در رشته پزشکی دانشگاه تهران پذیرفته شدند. پس از فراغت از تحصیل با معدل A، موفق به اخذ درجه تخصص جراحی زنان و زایمان در سال ۱۳۸۱ شدند. از سال ۲۰۱۲ پس از ارتباط با پروفسور گودمن بنیانگذار جراحی زیبایی زنان در امریکا بطور حرفه ای وارد حوزه عملهای جراحی زیبایی زنان شد و نیز با گذراندن دوره های بازسازی ناحیه تناسلی در پاریس و لیزر زنان در المان و نیز دوره های متعدد دیگر در خارج از کشور جزو پیشرو های این زمینه در ایران می باشد و روش‌های جراحی متعددی مختص به خود در این زمینه دارد.

×
جدول محتوا